התייעצות אדמימות חזקה כמו כוויה בצוואר תינוק

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
איך ניתן לטפל בזה?
אפשר למרוח בצוואר מה שמורחים בטיטול (בייבי פסטה וכו')
אשמח לעצות ורעיונות
משהו שצץ פתאום? או שזה בכפלים ונוצר מזיעה?
בייבי פסטה אחרי אמבטיה וניקיון יסודי באזור יכול מאוד לעזור אם זה רק מזיעה...
אם צץ פתאום עלול להיות גם עקיצה וצריך בדיקה

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
איך ניתן לטפל בזה?
אפשר למרוח בצוואר מה שמורחים בטיטול (בייבי פסטה וכו')
אשמח לעצות ורעיונות
קישורים -
סיקלפט של חברת אוון דווקא.

וגם שטיפות בתרסיס המים של אוון.

אם לא מספיק, אפשר לבקש מרופא מרשם לפוליקוטן או דרמקומבין.

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מנסיון, זה קורה לתינוקות שמנים ומציק להם מאד.
אחרי שטיפה באמבטיה לשים טלק או קמח תפוחי אדמה.
עוזר מיידי!! גם לתחושה של התינוק
בייבי פסטה-
אצל הילדים שלי ולא רק שלי זה רק החמיר מצבים כאלה!! (גם בטיטול לא מומלץ, להשתמש רק באורה קרם)

אני:)

משתמש צעיר
בייבי פסטה-
אצל הילדים שלי ולא רק שלי זה רק החמיר מצבים כאלה!! (גם בטיטול לא מומלץ, להשתמש רק באורה קרם)
מצטרפת לכל מילה!

הייטקסטית

משתמש פעיל
אז לפי איך שהבנתי ניתן למרוח את המשחות בסגנון שמורחים בטיטול
כתבו פה כמה סוגים
ועל הקמח תפו"א יש קונצנזוס שעוזר?

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
אז לפי איך שהבנתי ניתן למרוח את המשחות בסגנון שמורחים בטיטול
כתבו פה כמה סוגים
ועל הקמח תפו"א יש קונצנזוס שעוזר?
אצלנו לא עוזר קמח תפו"א
רואה שזה משתנה מילד לילד
באזור הטיטול אני שמה אינטיול במקרים של תפרחת אך לא יודעת אם אפשרי באזור שקרוב לפה יחסית
חשוב לשטוף את זה בתדירות גבוהה ולדאוג שהמקום ישאר מאוורר

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
יש 2 סוגי טיפול לאדמימות
תלוי ממה היא נובעת.
ייבוש (כמו קמח תפו"א, טלק )
או שימון (כמו בייבי פסטה, אורה קרם וכד')
משחות טיפוליות, שמים רק במקרה ולא עוזר ובהוראת רופא
בטח באזור כמו צוואר...

יעקב אב

משתמש מקצוען
תלכי לרופא עור
לי גם היה בייבי עם כמו כויה בצוואר ובבית השחי ובכל הקפלים ושמתי לו טלק והוא ממש סבל מזה
עד שגילינו לו שזה אטופק

הכי בעולם

משתמש מקצוען
בייבי פסטה-
אפשר לשים אווה קרם בטיטול?

הכי בעולם

משתמש מקצוען
אצלנו לא עוזר קמח תפו"א
רואה שזה משתנה מילד לילד
באזור הטיטול אני שמה אינטיול במקרים של תפרחת אך לא יודעת אם אפשרי באזור שקרוב לפה יחסית
חשוב לשטוף את זה בתדירות גבוהה ולדאוג שהמקום ישאר מאוורר
אצלנו אנטיול לא עזר כלל. רק החמיר לדעתי את האדופ בטיטול

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה