תעסוקה לילדים אברכים שנשותיהם עובדות בבין הזמנים

מצב
הנושא נעול.

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
זה משפט ששמעתי אותו מגננת שישבה עם בנותיה בחוף הים בבוקר חופש נעים וקיטרה על כך שהיא עם הילדים בבית , אבל אלו שעובדות גם בבחופש להם יש חיים טובים.
אני עובדת בחופש +++
וכן, הרבה יותר פשוט לי לצאת לעבודה גם במחיר הטלפונים והשליטה מרחוק והכל הכל
אולי באמת כי לא טעמתי אף פעם את הטעם של להשאר בבית בנחת וברוגע בחופשששש

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
וכן, הרבה יותר פשוט לי לצאת לעבודה גם במחיר הטלפונים והשליטה מרחוק והכל הכל
לך.
מה גם שאת עצמאית ולמרות המחויבות יכולה להחליט לחזור לבית או לעשות גיחה.
הבדל עצום מול שכירות.
שכל אחת תחליט רק בשביל עצמה מה היתה מעדיפה.

blue eagle

משתמש מקצוען
הם לא בורחות
ולא עושות את זה כי קל להם

התבטאות מרגיזה
שאלה אמיתית
מה יותר קל להיות כל היום סביב הבית עם בילדים ? כביסות בישולים חיתולים נקיונות וכו'
או לשבת במשרד עם מזגן וכיסא נוח ;) עם עוזר צמוד בבית? (אברכים עוזרים המוןן יותר מגבר שעובד וחוזר ב9 בערב )
כמובן שיש יוצאי דופן והעבודה בחוץ קשה מנשוא...
לדעתי 99% היו בוחרים באופציה השניה
ולעצם הטענה שהאיש אמור לפרנס ולא האישה
הסיבה שהיום האישה מפרנסת ולא הבעל כי היא גם מעדיפה את זה כי זה החיים שהיא בחרה! סיכמו בהתחלה שיהיה בית אברכי
ברגע שגברים יוצאים בחוץ הם משתנים נקודה!
א"א לסכם דברים בתחילת החיים ואח"כ ליטעון שזה נגד מה שאמור להיות!!!!

גימפעל

משתמש מקצוען
שאלה אמיתית
מה יותר קל להיות כל היום סביב הבית עם בילדים ? כביסות בישולים חיתולים נקיונות וכו'
או לשבת במשרד עם מזגן וכיסא נוח ;) עם עוזר צמוד בבית?
הסיבה שהיום האישה מפרנסת ולא הבעל כי היא גם מעדיפה את זה כי זה החיים שהיא בחרה! סיכמו בהתחלה שיהיה בית אברכי
נכון שהיא הסכימה לצאת לפרנס את הבית,
ולכן היא יוצאת גם כשהשכנות המורות מתמרחות על המיטה עד הצהריים, ומשתזפות בגינה אחרי הצהריים,
אבל הבעל האברך שאשתו לקחה עליה את העול גם של פרנסה וגם של גידול ילדים, שלא יתפנק כשיש לה חופש.

blue eagle

משתמש מקצוען
ולכן היא יוצאת גם כשהשכנות המורות מתמרחות על המיטה עד הצהריים, ומשתזפות בגינה אחרי הצהריים,
אף אחד לא אמר לה שלא תיהיה מורה!!!!
ותמיד אפשר לפזול שיש אנשים שהנוחות שלהם יותר
השאלה שכל אחת צריכה לשאול את עצמה מה הבחירה מבין 2 האופציות
לעבוד בבית ??
או בחוץ??

נ.ב. שום מורה לא נחה בדרך כלל הבעלים הולכים מהבית ללמוד וכו'

ᕄᘕᑊꗪ

משתמש צעיר
שאלה אמיתית
או לשבת במשרד עם מזגן וכיסא נוח ;) עם עוזר צמוד בבית? (אברכים עוזרים המוןן יותר מגבר שעובד וחוזר ב9 בערב )
אני לא עונה כי התשובה ברורה
מה שאמרתי ואני אחזור על זה שוב

הם לא בורחות
ולא עושות את זה כי קל להם

סורי אם אני אגיד לבוס שלי נפגש אחרי בין הזמנים
3 שבועות אני לא מגיעה
אני בטוחה שלא יהיה לי לאן לחזור

bmsz

משתמש פעיל
ויכוח קצת עקר.
הקב”ה סיבב שזו תהיה מורה וזו רואת חשבון
לשתיהן יש זכות עצומה להחזיק בית של תורה.
אף אברך לא מתמרמר שאשתו עובדת והוא לומד במשך כמעט כל ימי השנה.
אך ישנם זמנים שהוא חייב לסגור את הגמ’ כי אחרת לא תהיה פרנסה בבית.
כולה קצת פורקים את הקושי מעל גבי המרשתת

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
סורי אם אני אגיד לבוס שלי נפגש אחרי בין הזמנים
3 שבועות אני לא מגיעה
אני בטוחה שלא יהיה לי לאן לחזור
ברור
וזה קשוח מאוד מאוד!!

אבל גם להשאר עם הילדים בבית 24/7 זה לא ללקק דבש.
צריך הרבה סבלנות וכח ואנרגיות.
2 דברים שונים לגמרי...

English Tech

משתמש פעיל
שאלה אמיתית
אוקי
כבת לאמא שהפסיקה לעבוד מחוץ לבית, וחזרה לזה אחרי שנים
ולאבא שלמרות שעבד עזר לא מעט
עדיין אם תשאל את אמא שלי היא תעדיף להישאר בבית ולא לעבוד, למרות שזה כביסות, בישולים, ניקיונות וכו'
למרות שהבית יתפקד מעולה גם אם היא לא תהיה שבוע (כולל כביסות, בישולים, ניקיונות...)

blue eagle

משתמש מקצוען
אוקי
כבת לאמא שהפסיקה לעבוד מחוץ לבית, וחזרה לזה אחרי שנים
ולאבא שלמרות שעבד עזר לא מעט
עדיין אם תשאל את אמא שלי היא תעדיף להישאר בבית ולא לעבוד, למרות שזה כביסות, בישולים, ניקיונות וכו'
למרות שהבית יתפקד מעולה גם אם היא לא תהיה שבוע (כולל כביסות, בישולים, ניקיונות...)
אז אני בכן לאימא עקרת בית
טענה שזה טעות של החיים היא הייתה כלך הזמן ברוטינה סביב הבית
אפי' שאבי עזר המון אבל הקושי הוא פיזי ומנטלי כמו גלגל ומכיר עוד כמה עקרות בית שטוענות ככה!

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה אמיתית
תשובה אמיתית
אם היו שואלים אותי כמו ששאלת - אכן הייתי עונה ככה.
אבל זה לא המצב!!!!!!
השאלה האמיתית היא:
מה יותר קל לשמור בבית על הילדים בחופש ולעשות איתם יצירות ולדאוג להם לתעסוקה או "לשבת" בעבודה, לקבל מיליון שיחות טלפון, לחזור גמורה מהעבודה לבעל מתוסכל מהביביסיטר ולילדים משועממים שרוצים רק לצאת לטייל, בעוד שאת רוצה רק שקט ומנוחה, וחוץ מלצאת איתם או להפעיל אותם, להכין ארוחות, לסדר, לכבס...........
חד משמעית יותר קל להיות בבית ולעשות מה שאת בכל מקרה עושה בנוסף לעבודה בנחת!!!!!!
ברור שזה גם מעייף וקשה לפעמים אבל עדיין הרבה יותר קל מלצאת לעבודה ולחזור לבית מבולגן בלי שגרה.

English Tech

משתמש פעיל
אז אני בכן לאימא עקרת בית
טענה שזה טעות של החיים היא הייתה כלך הזמן ברוטינה סביב הבית
אפי' שאבי עזר המון אבל הקושי הוא פיזי ומנטלי כמו גלגל ומכיר עוד כמה עקרות בית שטוענות ככה!
אוקיי
אני מדברת על אישה שידעה לצאת מהבית כשצריך

blue eagle

משתמש מקצוען
תשובה אמיתית
אם היו שואלים אותי כמו ששאלת - אכן הייתי עונה ככה.
אבל זה לא המצב!!!!!!
השאלה האמיתית היא:
מה יותר קל לשמור בבית על הילדים בחופש ולעשות איתם יצירות ולדאוג להם לתעסוקה או "לשבת" בעבודה, לקבל מיליון שיחות טלפון, לחזור גמורה מהעבודה לבעל מתוסכל מהביביסיטר ולילדים משועממים שרוצים רק לצאת לטייל, בעוד שאת רוצה רק שקט ומנוחה, וחוץ מלצאת איתם או להפעיל אותם, להכין ארוחות, לסדר, לכבס...........
חד משמעית יותר קל להיות בבית ולעשות מה שאת בכל מקרה עושה בנוסף לעבודה בנחת!!!!!!
ברור שזה גם מעייף וקשה לפעמים אבל עדיין הרבה יותר קל מלצאת לעבודה ולחזור לבית מבולגן בלי שגרה.
מסכים אם המצב ככה
זה קשה!
רק אני הגבתי על הטענה שעדיף להיות בבית ולא לעבוד בכללי... "כי זה התפקיד של הבעללהביא פרנסה"...

ולעצם הדיון על בין הזמנים אביא את הצד של הגבר...
אני שאני בבית בחופש עם הילדים חוץ מלעסיק אותם וכו' אני מבשל הם צריכים לאכול משהו.. ולפעמים מכבס ואז ב16:30 שהאישה חוזרת... כבר אין לך כוח לצאת (וגם א"א להשאיר את האישה אחרי יום עבודה עם הילדים) ואז נהיה ערב ודיכאון לראות את השקיעה
ופשוט תסכול אמיתי שלא עשית כלום היום זז למעריב מותש והולך לישון (בעצם נזרק למיטה) והופ בוקר(ב 6:00)
מתחילה הרוטינה שוב ושוב כמו מכונת כביסה ...
זהו פרקתי

לארג'

משתמש סופר מקצוען
מסכים אם המצב ככה
קשה!
רק אני הגבתי על הטענה שעדיף להיות בבית ולא לעבוד בכללי "כי זה התפקיד של הבעל"!
אני שאני בבית בחופש עם הילדים חוץ מלעסיק אותם וכו' אני מבשל הם צריכים לאכול משהו.. ולפעמים מכבס ואז ב16:30 שהאישה חוזרת... כבר אין לך כוח לצאת (וגם א"א להשאיר את האישה אחרי יום עבודה עם הילדים) ואז נהיה ערב ודיכאון לראות את השקיעה
ופשוט תסכול אמיתי שלא עשית כלום היום זז למעריב מותש והולך לישון (בעצם נזרק למיטה) והופ בוקר(ב 6:00)
זהו פרקתי
וההמשך שהאשה עבדה קשה ורוצה קצת לנוח ואני גמור אחרי מעצר בית :sne: בד"כ..
ולסחוב עוד 3 שעות עד שמרדימים אותם כשכל אחד גמור זה קשה.
שאני אומר לעצמי למה צריך את החופש הזה בכלל?

קנאק

מיתוג ופרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכון שהיא הסכימה לצאת לפרנס את הבית,
אבל הבעל האברך שאשתו לקחה עליה את העול גם של פרנסה וגם של גידול ילדים, שלא יתפנק כשיש לה חופש.
הנה התשובה לשאלתך
אף אחד פה לא מתפנק
כולם עובדים קשה
הטענה היתה שאצל הגברים העבודה היא קצת יותר מטבעם
משא''כ אצל הנשים שלא הייתי אומר שזה מעל לטבע שלהם

(ראיה?
בחורות שאין להם עול פרנסה הולכות לעבוד בעבודות משרדיות - אף אחד לא הכריח אותן!
בחורים שאין להם עול פרנסה בחיים לא ילכו לעבוד בשמרטפות- גם לא ב100 לשעה!- תבדקו את זה- זה פשוט לא טבעם!)
מסכים אם המצב ככה
זה קשה!
רק אני הגבתי על הטענה שעדיף להיות בבית ולא לעבוד בכללי... "כי זה התפקיד של הבעללהביא פרנסה"...

זהו פרקתי
יישר כוחך
מזדהה עם כל מה שכתבת.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה