אברהם דויטש מגיש ביצוע מרגש ל'שיבנה בית המקדש'

יוני קאהן

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אברהם דויטש מגיש ביצוע מרגש ומשמח כאחד ל'שיבנה בית המקדש' עם המון תקוה שנזכה לגאולה השלמה בקרוב ממש
קישור ליוטיוב (פתוח בנטפרי)
קישור לגוגל דרייב
מטורףףףףףףףףףףףףףףףף (לא מבין איך הוא לא זכה בקלידנים)

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אברהם דויטש התותח!!!
ביצוע מטורף!!!! פשוט אין מילים!!!
אבל כל הזמן אנחנו חוזרים על עצמנו, ואתה לא מפסיק להדהים ולהפתיע, אם בכל תוכנית בקלידנים, אם בכל סרטון באתר שלך או בערוץ היוטיוב שלך, פשוט מטורף.
אני חוזר על הטענה שעלתה כאן בפורום, אתה חייב לפתוח תזמורת, קלידים ממש קטן עליך.
חוץ מזה הייתי ממליץ, שכעת שאתה כבר כל כך מפורסם בשמך, אולי הגיע הזמן שתשנה את שמך מ@aad לאברהם דויטש?!?!?

aad

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אברהם דויטש התותח!!!
ביצוע מטורף!!!! פשוט אין מילים!!!
אבל כל הזמן אנחנו חוזרים על עצמנו, ואתה לא מפסיק להדהים ולהפתיע, אם בכל תוכנית בקלידנים, אם בכל סרטון באתר שלך או בערוץ היוטיוב שלך, פשוט מטורף.
אני חוזר על הטענה שעלתה כאן בפורום, אתה חייב לפתוח תזמורת, קלידים ממש קטן עליך.
חוץ מזה הייתי ממליץ, שכעת שאתה כבר כל כך מפורסם בשמך, אולי הגיע הזמן שתשנה את שמך מ@aad לאברהם דויטש?!?!?
תודה רבה אני נמס מהמחמאות, מקווה שישארו לי אצבעות בשביל לנגן.... כיף לשמוע !
ולגבי השם שלי בפרוג אני לא יכול לשנות את השם וגם את התמונה אני לא מצליח מישהו יכול לעזור לי אולי?
תודה מראש

נערך לאחרונה ב:

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה רבה אני נמס מהמחמאות, מקווה שישארו לי אצבעות בשביל לנגן.... כיף לשמוע !
ולגבי השם שלי בפרוג אני לא יכול לשנות את השם וגם את התמונה אני לא מצליח מישהו יכול לעזור לי אולי?
תודה מראש
צריך להיות מנוי פרימיום בשביל להחליף תמונת פרופיל ושם.

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה מראש
צריך להיות מנוי פרימיום בשביל להחליף תמונת פרופיל ושם.
נכון, אבל אני מאמין שאם אתה תשלח בקשה ל @אלישבע אבר או לאחד או אחת ממנהלי/ מנהלות האתר, הם ישנו לך בשמחה, אתה מוכר והם יודעים ומבינים את הצורך שלך בשינוי הזה, תנסה.
בהצלחה בכל, ותמשיך (מיד אחרי ט' באב) להעלות עוד ועוד ביצועים יפים שלך, זה מחייה אותנו.
דרך אגב, על כמה כלים באמת אתה מנגן?

aad

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תו
נכון, אבל אני מאמין שאם אתה תשלח בקשה ל @אלישבע אבר או לאחד או אחת ממנהלי/ מנהלות האתר, הם ישנו לך בשמחה, אתה מוכר והם יודעים ומבינים את הצורך שלך בשינוי הזה, תנסה.
בהצלחה בכל, ותמשיך (מיד אחרי ט' באב) להעלות עוד ועוד ביצועים יפים שלך, זה מחייה אותנו.
דרך אגב, על כמה כלים באמת אתה מנגן?
תודה רבה רבה
ואני מנגן מקצועי על אורגן ופסנתר ואקורדיון
בשאר הכלים אני יותר חובבן
גיטרה
תופים
טרומבון
קלרינט
חלילית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה