Help ?Rachel's Place productions- Do you know the new shows

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
"I haven't watched any of them, but I heard that Encore is a sort of revival of 'The Song of the Hills' (The Sound of Music), which was performed about a decade ago."​

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
I haven't watched it but I believe there were some changes made.
New songs were added.​

כבי800

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איפה קנית את ההצגה?
כי אני מחפשת המון זמן...
נראה לי שבאתר של גרינטק יש את זה, מוזמנת לבדוק
יש להם שירות מעולה

(Personally, I think this show is less interesting than other previous RP plays,
but it is, as written here, definitely better then Song Of The Hills)

פרטנרית

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נראה לי שבאתר של גרינטק יש את זה, מוזמנת לבדוק
יש להם שירות מעולה

(Personally, I think this show is less interesting than other previous RP plays,
but it is, as written here, definitely better then Song Of The Hills)
תודה רבה על המידע.
הסתכלתי עכשיו באתר וראיתי שיש רק את Encore- מישהי ראתה?

כבי800

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אגב את one voice יש באתר של mostly music
לצפיה אונליין או לרכישה,
אישית ממליצה לצפות אונליין אם ממש מסוקרנים כי זה זול יותר, ולדעתי לא שווה צפיה נוספת
(זה לא סיפור אלא כל מיני ראיונות, שירים, אנקודות וסקצ'ים עם הצוות המוכר של ההצגות)

משי אלון

משתמש חדש
גם אני ראיתי בגרינטק
ויש להם רק את Encore של Rachel's Place
one voice גם יפה
ראיתי אותו בקורונה, באותו זמן היה נחמד להיזכר בשחקניות
הייתי מאוד רוצה לראות את התוכנית בישול שלהם "Master Cast"
ראיתי פרומו ונראה ממש טוב
יש לזה 3 פרקים אם אני לא טועה...
אשמח לשמוע אם מישהי יודעת איפה ניתן לרכוש
תודה

שרי S

משתמש חדש
אולי כבר עבר זמנו בטל קורבנו....
בכל אופן אכתוב את הידוע לי
Encore זה בדיוק הסיפור של song of the hills אבל יפה הרבה יותר, בלי השוואה, מאוד מאוד אהבתי.
אני באופן אישי רכשתי ב-mostly music ומישהו העביר לי לארץ, עד שזה מגיע לחנויות פה לוקח הרבה זמן.

one voice זה לא סיפור/עלילה, אלא מופע עם הרבה מוזיקה, שירים וריקודים, קצת קטעי משחק וסטנדאפ.
מאוד מאוד מושקע וברמה גבוהה, אני באופן אישי אוהבת סיפורים ולא מופעים מהסוג הזה לכן פחות אהבתי
וזה לא שייך לרייצ'לס פלייס אלא לgift of Torah - מרים הנדלר היא הבימאית והשחקניות זהות לכן נוצר הבלבול.

מישהי יודעת אם הם עושים השנה מופע חדש?

פרטנרית

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אולי כבר עבר זמנו בטל קורבנו....
בכל אופן אכתוב את הידוע לי
Encore זה בדיוק הסיפור של song of the hills אבל יפה הרבה יותר, בלי השוואה, מאוד מאוד אהבתי.
אני באופן אישי רכשתי ב-mostly music ומישהו העביר לי לארץ, עד שזה מגיע לחנויות פה לוקח הרבה זמן.

one voice זה לא סיפור/עלילה, אלא מופע עם הרבה מוזיקה, שירים וריקודים, קצת קטעי משחק וסטנדאפ.
מאוד מאוד מושקע וברמה גבוהה, אני באופן אישי אוהבת סיפורים ולא מופעים מהסוג הזה לכן פחות אהבתי
וזה לא שייך לרייצ'לס פלייס אלא לgift of Torah - מרים הנדלר היא הבימאית והשחקניות זהות לכן נוצר הבלבול.

מישהי יודעת אם הם עושים השנה מופע חדש?
בדיוק אני בדרך לקנות...
אז עזרת לי מאד, תודה!

לגבי גרינטק, כמה זמן לוקח למשלוח להגיע?

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה