עזרה תשלום בנטפרי לחודש אחד. יש סיכוי?

חיימשלי...

משתמש פעיל
ביקשו ממני להגדיר הוראת קבע. אבל אני מעוניינת לנסות רק חודש בינתיים. האם זה אפשרי?
לחודש אחד? חודשיים? לא רוצה לעשות כרגע לזמן בלתי מוגבל....

איש בן פרצי

משתמש צעיר
ביקשו ממני להגדיר הוראת קבע. אבל אני מעוניינת לנסות רק חודש בינתיים. האם זה אפשרי?
לחודש אחד? חודשיים? לא רוצה לעשות כרגע לזמן בלתי מוגבל....
כל כך פשוט
בכל עת ניתן להיכנס לאיזור האישי ולמחוק את נתוני האשראי (אך מאותו רגע הקו מפסיק לעבוד)

חיימשלי...

משתמש פעיל
כל כך פשוט
בכל עת ניתן להיכנס לאיזור האישי ולמחוק את נתוני האשראי (אך מאותו רגע הקו מפסיק לעבוד)
אם כך אז אפשרי גם לחצי חודש? והם יקחו באופן יחסי?
ומה אם אני רוצה להגדיר עכשיו אמצעי תשלום אחד ולשנות אותו בעוד כמה ימים לכרטיס אשראי אחר, אפשרי?

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
נטפרי עובד בצורה כזו
עם יש הפסקה של 15 יום ללא שימוש הם מתייחסים לזה כהשהייה
ולא מחייבים על התקופה הזו
היו לי כמה פעמים שיצא שלא שילמתי על חודש או חצי חודש שלא היה בשימוש

איש בן פרצי

משתמש צעיר
אם כך אז אפשרי גם לחצי חודש? והם יקחו באופן יחסי?
ומה אם אני רוצה להגדיר עכשיו אמצעי תשלום אחד ולשנות אותו בעוד כמה ימים לכרטיס אשראי אחר, אפשרי?
א. לפי מה שזכור לי הם גובים רק אם עברת סך מסוים של ימים בחודש בפועל
(יש פירוט באתר כמה ימים מתוך החודש השתמשת)
אם השתמשת פחות מזה (כמדומני 13 יום) לא תשלם להם כלום
יותר מזה - תשלם על כל החודש
ב. אפשר בכל עת לשנות את האשראי

חיימשלי...

משתמש פעיל
תודה.
מה שקרה עכשיו זה ש17 יום גלשתי בלי לשלם - הם כתוב לי במהלך כל הימים האלו שאני צריכה להסדיר אמצעי תשלום בעוד 17,16,15 ימים וכו' אחרת לא אוכל לגלוש בכלל.
ועכשיו נותר לי עוד יום אחד בלבד מה שאומר לפי הבנתי שאחרת לא יהיה לי בכלל אינטרנט.
השאלה אם אני משלמת עכשיו על חודש מה22/02/2024 - 22/03/2024 - ללא התחשבות ב17 ימים? מאחר ומדובר באינטרנט של העבודה לא יהיה מצב שלא אגלוש בחלק מהימים. השאלה אם יש אפשרות לשלם על החודש הזה ולשנות לאשראי אחר ב22/03/2024

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה