דרוש מידע תחפושת של דוור

זיסהלה

משתמש מקצוען
אני רוצה לחפש השנה בגנינו "לדוור"אשמח לקבל תמונות להשראה או רעיונות קלים נוספים
תודה לכל העונות

זיסהלה

משתמש מקצוען
בני בנות יחד
ראיתי פעם גן בנים שחזרו דוורים וגם בנות אז נראה לי שלא כ"כ משנה

זיסהלה

משתמש מקצוען
ברור

גם קניה של כובעים, סינרים אני אקנה בודאי .
התכוונתי לא מבדים שצריך לתפור

מעצבי על

משתמש פעיל
אם את צריכה לבנים בנות שיהיה בלי תפירה וקליל מצאתי לך תמונה מעולה בשביל זה
1705184370528.png

זיסהלה

משתמש מקצוען
האו אין מילים איך זה עוזר לי
אשמח לעוד רעיונות של ביצוע

מעצבי על

משתמש פעיל
בשמחה
אולי תתני לי כיוון למה את מצפה שיבוצע איזה סגנון, תקציב וכד' ואוכל לתת לך עוד בס"ד....

תמתם

משתמש חדש
אם יש למישהי רעיון לתחפושת דובדבן שבקצפת לבן ולבת

מעצבי על

משתמש פעיל
אפשר גם עגלה - לקחת עגלת קניות/עגלת ילקוט עם קרטון אדום
או להלביש על עגלת התינוק וילד שהולך להלביש עליו עם כתפיות
קרטון ועליו להדביק טפט אדום (או לרסס ספריי - שלא בריא לנשימה...)או לצבוע עם גואש וכד' ואז את הלוגו של דואר ישראל וכו'
גלגלים אפשר גם מצלחות תלוי ביצירתיות והיכולות...
מצרפת לך כמה תמונות שמצאתי לך להשראה
בהצלחה
1706388224370.png
1706388539499.png

Mimi אחת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
@מעצבי על

יש לך רעיון לילדה בת כשנתיים ורבע ? מוכנה לתפור העיקר שיהיה רעיון מתוק וניראות יפה, תודה!!

Mimi אחת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
את הרעיון של דוור הכרתי, ואהבתי ממש, אשמח למשהו בסגנון הזה אם עולה לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה