תוכנת חסימה

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

סטארטפ

משתמש רשום
זה לא תוכנה אלא רק עם אתה גולש דרך נטפרי אתה יכול באזור האישי להגדיר רשימה שחורה ולבנה.

bris

משתמש סופר מקצוען
במקרה שלי אצטרך להתקין עוד קו של בזק ועוד ספק ותשתית. כי החסימה שיכולה להתאים לילדים שלי לא מתאימה לעבודה שלי. וכן, זה הרבה כסף.
חוץ מזה, לילדים אני לא אאפשר להשתמש בשום חסימה. אני לא יודע מה הם יפתחו להם. אני רוצה לחסום את הכל כליל, ולפתוח רק דברים שבעצמי עברתי עליהם ואני יודע שזה בסדר.
זה הפתרון שאני מחפש, ובינתיים לא מצאתי.
אפשר עי ציוד וידע מתאימים לחבר על קו אחד כמה סוגי סינונים , כמו נטפרי +אתרוג/רימון וכו או כמה פרופילים של נטפרי ואז להגדיר כל מחשב לפרופיל שלו

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אפשר עי ציוד וידע מתאימים לחבר על קו אחד כמה סוגי סינונים , כמו נטפרי +אתרוג/רימון וכו או כמה פרופילים של נטפרי ואז להגדיר כל מחשב לפרופיל שלו
מעניין...
אבל כנראה שנטספארק יעלה כבר פחות. זה 35 ש״ח לחודש

סטארטפ

משתמש רשום
אפשר גם התוכנה הזאת Qustodio, אל תתקין אותה לפני שתברר איך משתמשים בה, כי היא יכולה לתקוע לך את המחשב לנצח.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אפשר גם התוכנה הזאת Qustodio, אל תתקין אותה לפני שתברר איך משתמשים בה, כי היא יכולה לתקוע לך את המחשב לנצח.
בדקתי את זה עכשיו. יש להם תקופת ניסיון של 3 ימים.
מאוד מאוד מרשים. הניהול מאוד נוח, רואים כל מה שהילדים עושים (חפירה אמתית - וזה מה שאני רוצה). אפשר להגדיר חסימהֿ או פתיחה לפי קטגוריות או באופן פרטני.
יש רק בעיה אחת ״קטנה״... חלק מהאתרים שאמורים להיות חסומים (חסמתי את כל הקטגוריות) נפתחים יופי.
יתרה מזו. בפאנל הניהול רשום שהאתר נחסם, ובאמת הוא לא.
בקיצור, על הפנים.

גם מנטספארק ענו לי שאין להם אפשרות לפתוח דפים בודדים באתר חסום.

יאוש.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם זה מעניין עוד משהו, אז הנה העדכון.
בסוף הלכתי על נטספארק. ונראה שזה עובד ממש חלק ועושה את העבודה מצוין.
אין בזה כל מיני פיצ׳רים מגניבים שיש ב-Qustodio, אבל זה עובד עם הרבה פחות באגים. כמו כן, כאשר פותחים אתר מסוים, עדיין לא חייבים לפתוח אותו לגמרי (כמו בQustodio), אלא מערכת הסינון עובדת ומסננת תכנים לא ראוים לפי דרגה שתקבע לאתר זה ספציפי.

ישיבשער

משתמש פעיל
אם זה מעניין עוד משהו, אז הנה העדכון.
בסוף הלכתי על נטספארק. ונראה שזה עובד ממש חלק ועושה את העבודה מצוין.
אין בזה כל מיני פיצ׳רים מגניבים שיש ב-Qustodio, אבל זה עובד עם הרבה פחות באגים. כמו כן, כאשר פותחים אתר מסוים, עדיין לא חייבים לפתוח אותו לגמרי (כמו בQustodio), אלא מערכת הסינון עובדת ומסננת תכנים לא ראוים לפי דרגה שתקבע לאתר זה ספציפי.
מה המחיר שלה?

חייים125

משתמש פעיל
בנט פרי אתה יכול להגדיר בדיוק מה יהיה פתוח ומה יהיה סגור הרמטי וכן שיעבוד לפי שעות מסוימות
וגם אם ח''ו הילדים יעלו על הקוד של נט פרי הם בטוח לא יכשלו בדברים אסורים כי ע''י הקוד אין אפשרות של ביטול הסינון אלא הגדרות מעבר לסינון
בהצלחה

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בנט פרי אתה יכול להגדיר בדיוק מה יהיה פתוח ומה יהיה סגור הרמטי וכן שיעבוד לפי שעות מסוימות
וגם אם ח''ו הילדים יעלו על הקוד של נט פרי הם בטוח לא יכשלו בדברים אסורים כי ע''י הקוד אין אפשרות של ביטול הסינון אלא הגדרות מעבר לסינון
בהצלחה
לצערי נטפרי לא מתאים בשביל העבודה שלי. כך שהחסימה אני צריך לעשות בכוחות עצמי. וזהו נושא האשכול.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
האם תוכל להרחיב קצת יותר לגבי אפשרות זו?

התייאשתי מנטספארק. חתיכת סיוט.
אז הברירה שלי עכשיו או להוסיף עוד קו, או לנסות את הפתרון שלך.
אשמח מאוד להסבר.

yosi44

משתמש פעיל
תוכל עדיין לעשות נטפרי רק למחשב שלהם ולא למחשב שלך - בלי להחליף ספק או להוסיף קו חדש
א. יש לבקש מנטפרי חיבור\מנוי VPN ונכון שלא תמיד נותנים אז מקסימום אפשרי לבקש מחברת RL כזה דבר ונותנים
ב. אח"כ במחשב של הילדים מתקינים תוכנת וייפרי שהוא גורמת שכל זמן שהחיבור אינו של נטפרי הרשת לא תעבוד כלל
ג. בנוסף להתקין תוכנת VPN אוטומטית של נטפרי שמחברת את המחשב אוטומטי לVPN של נטפרי בכל הדלקה
ד. באיזור האישי בנטפרי אפשר להגיד מה בדיוק פתוח ומה לא
אין שום סיבה שיפרצו את הסיסמא של זה ומקסימום פרצו לא יראו שם דברים בעייתים כי תמיד יהיו במסגרת סינון נטפרי

לילי 1

משתמש מקצוען

אשמח מאוד להסבר.
למה חתיכת סיוט?
אשמח לפירוט.

אנחנו התקנו על המחשב של הילדים אובונטו. אין להם מנוע חיפוש וגישה בכלל. יש דפדפן. פותחים להם מה שרואים לנכון דרך אדמין מנהל שסגור בקוד.
צריך להיות בשביל זה עם קצת ידע טכנולוגי.
אפשר לעשות פרוקסי עם החרגות בשביל גישה לחלק מסוים מתוך אתר (סרטון יוטיוב).
התוכנות כולם של קוד פתוח, אין וורד או אקסל של אופיס.
לפני כמה שנים השתמשתי באובונטו לעצמי והפסקתי בגלל בעיה בשיתוף קבצים, הם השתנו בפתיחה באופיס.

התכנון הוא שבעתיד נעבור לנטפרי וכשיהיה צורך אשתמש בנקודה חמה.

yosi44

משתמש פעיל

אשמח מאוד להסבר.
כאחד שמעוניין לסייע לאחריני שהמחשבים יהיו מסוננים כמו שצריך
אשמח לעזור לך מה שצריך במייל או בפרטי כי התחברות לנטפרי בפרט במצב הזה דורש בכל זאת קצת ידע בעניני נטפרי (כמו רכישת מנוי VPN + התקנת נטפרי אנויוור + וייפרי + תעודת אבטחה + הגדרות סינון באיזור האישי עם סיסמא)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה חתיכת סיוט?
אשמח לפירוט.
א. אם חוסמים את הכל ופותחים רשימה לבנה - אז זה עסק קשה ומייגע ביותר.
נגיד אתה רוצה לפתוח ג'ימייל וגוגל דרייב. אז מסתבר שלא מספיק לפתוח בשביל זה את הדומיינים mail.google.com drive.google.com אלא צריך לפתוח דומיינים כמו clients4.google.com ועוד רבים כאלה.
צריך גם לאתר אותם כל אחד בנפרד דרך עיון ב- network. ולא, נטספארק לא מחזירים קוד שגיאה כאשר הדף נחסם. הם מחזירים קוד 200, ורק אחרי שתיכנס ותראה מה בדיוק חזר תראה שזה בלה-בלה של נטספארק.
ב. אתה מנסה להתקין תוכנה מסוימת ולא מצליח. וזאת בגלל שהיא פונה לאיזה כתובת עלומת שם על מנת להשלים את ההתקנה.
ג. יש דברים שפשוט נראים כמו באגים. לפעמים הוא מסכים לפתוח ג'ימייל או תרגום גוגל בשום רמת חסימה.

אנחנו התקנו על המחשב של הילדים אובונטו. אין להם מנוע חיפוש וגישה בכלל. יש דפדפן. פותחים להם מה שרואים לנכון דרך אדמין מנהל שסגור בקוד.
צריך להיות בשביל זה עם קצת ידע טכנולוגי.
אפשר לעשות פרוקסי עם החרגות בשביל גישה לחלק מסוים מתוך אתר (סרטון יוטיוב).
התוכנות כולם של קוד פתוח, אין וורד או אקסל של אופיס.
לפני כמה שנים השתמשתי באובונטו לעצמי והפסקתי בגלל בעיה בשיתוף קבצים, הם השתנו בפתיחה באופיס.
לא הבנתי מה בדיוק המעלה באובנטו. איך למעשה חסמת את הגישה לרשת?

לילי 1

משתמש מקצוען
א. אם חוסמים את הכל ופותחים רשימה לבנה - אז זה עסק קשה ומייגע ביותר.
נגיד אתה רוצה לפתוח ג'ימייל וגוגל דרייב. אז מסתבר שלא מספיק לפתוח בשביל זה את הדומיינים mail.google.com drive.google.com אלא צריך לפתוח דומיינים כמו clients4.google.com ועוד רבים כאלה.
צריך גם לאתר אותם כל אחד בנפרד דרך עיון ב- network. ולא, נטספארק לא מחזירים קוד שגיאה כאשר הדף נחסם. הם מחזירים קוד 200, ורק אחרי שתיכנס ותראה מה בדיוק חזר תראה שזה בלה-בלה של נטספארק.
ב. אתה מנסה להתקין תוכנה מסוימת ולא מצליח. וזאת בגלל שהיא פונה לאיזה כתובת עלומת שם על מנת להשלים את ההתקנה.
ג. יש דברים שפשוט נראים כמו באגים. לפעמים הוא מסכים לפתוח ג'ימייל או תרגום גוגל בשום רמת חסימה.

לא הבנתי מה בדיוק המעלה באובנטו. איך למעשה חסמת את הגישה לרשת?
יש אדמין מנהל שרק לו יש גישה להרשאות.
אין אפשרות כזאת בווינדוז

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה