מידע שימושי שירים שיצאו בעקבות האסון הנורא

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אבי אילסון - הכל יעבור
%D7%A2%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%AA-%D7%94%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92%D7%9C-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%A9%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%99-%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%A1%D7%95%D7%9F-jpg.1507444

להצבעה בסקר המוזיקה המלחמתי

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מענדל ראטה - ושבו בנים
מילים ולחן: מענדל ראטה. עיבוד והפקה מוזיקלית: יענקי כהן. קולות: מקהלת חברים.
%D7%9E%D7%A2%D7%A0%D7%93%D7%9C-%D7%A8%D7%90%D7%98%D7%94-%D7%95%D7%A9%D7%91%D7%95-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9D-jpg.1511019

להצבעה בסקר המלחמה המוזיקלי

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אם לא שמתם לב
אין צורך להעלות גם וגם.

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אביעד - עם ישראל חי
מילים ולחן: אביעד דרף, חסד דוד דרף. הפקה מוזיקלית: אפי שיינר.
אביעד - עם ישראל חי.jpg

משה 05276

משתמש מקצוען

מוטי וייס, ישי לפידות, דייויד טויב וחיים פורטל – "ביום ההוא"​

בימים שכולנו מחפשים אופטימיות ותקווה, התאחדו הזמרים והיוצרים ישי לפידות, מוטי וייס, חיים פורטל ודיוויד טויב לביצוע מחודש של השיר "ביום ההוא" של הזמר והיוצר חיים פורטל.​

שיר שמקבל בימים אלו משמעות יתרה וחזקה ומתאר את נבואות אחרית הימים בצורה מוחשית ואמונית.
מילים ולחן: חיים פורטל | עיבוד והפקה מוזיקלית: דייויד טויב | יחסי ציבור: בפרונט

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
דניאל סעדון - כובשים את עזה!

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

בעיני זה ההמנון מלחמה המוצלח ביותר!
רק חבל שאני לא יכול להגיב בפורום מוזיקה...

אגב מקוש"ב ראיון רדיופוני עם הכובש...

.

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שילה בן סעדון - אין נחמה (קאבר)
מילים לחן וביצוע במקור: יאיר אלייצור. עיבוד והפקה מוסיקלית: לידור סולטן.

שילה בן סעדון - אין נחמה.jpg

יאיר 2

משתמש צעיר
יש מצב שמשהו מעלה את הקליפ של שיר הניצחון
תודה!

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

שואל ברצינות

משתמש צעיר
נותי כותב: אנחנו בשדה ה(ע)קרב לגמרי, (ההסבר למה עקרב יגיע בהמשך), מהיום שנולדתי גדלתי בפחד מפיגועים, זה ליווה אותי תמיד

את "שדה עקרב" התיישבתי לכתוב ביום ה4 ביולי עת התרחש הפיגוע בשכונת נאות אפקה בתל אביב, בו מחבל ביצע פיגוע משולב, ואני כבר שומע עדכונים מפה ומשם, שיתפתי את החברים בפחד ובחרדה שלי, ואחד מהחברים אמר לי, נותי, למה שלא תכתוב שיר על המצב? אז התיישבתי לכתוב…

תוך 11 דקות הכאב נכתב, והולחן מספר ימים לאחר מכן. לאחר ה7 באוקטובר השיר שישב במגירה לקראת האלבום שכל כך רצינו להוציא בראשון לראשון הקרוב, קיבל משמעות חדשה ושונה, אז הוספתי את השורה ״עוד חטיפה״

ובמשפט אחד לסכם את השיר: ״כתבתי את השיר לדור שלי שיודע שיש לו עוד דרך אחת שונה מכל העולם בו אפשר לאבד חיים, ולא משיבה טובה אלא מסיבות טרגיות, וזה להירצח מהסיבה היחידה שאתה יהודי״

"שדה עקרב" זה גם שיר עם מלא תקווה, כי אם אני יודע מי המנהל פה אני יודע גם למי לפנות כשצריך

ולמה עקרב? המשפט הזה הוא יושב על המשל המוכר על הצפרדע שפנה אליו עקרב בבקשה להעבירו את הנהר והצפרדע ביקש מהעקרב שיבטיח לו שלא יעקוץ אותו, והעקרב הבטיח אך באמצע הנהר העקרב נתן עקיצה לצפרדע ולשאלת הצפרדע למה אתה עוקץ הרי הבטחת לי שלא תעקוץ אותי, העקרב ענה לו מה אני יכול לעשות זה הטבע שלי, אותו דבר אנחנו זה הטבע שלנו לפנות למנהל.

שנדע ימים טובים יותר

קבצים מצורפים

• נותי ליברמן - שדה עקרב.mp4
    12.4 MB

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
התחברתי בעיקר לקליפ.

"עלה" שיר שמתאים לאווירת ימי מלחמת 'חרבות ברזל' שבאה לאחר תקופה שבה הרכבת המשותפת שלנו כעם עולה ויורדת בשינויים חדים". (מתוך תיאור האומן)

להאזנה והורדה

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ואווו שיר מקסים! איזה כשרון!
המילים, הלחן, ההגשה, קולות הרקע, החליל צד(?), והקליפ משגע!

יש לך עתיד במוזיקה החרדית/ישראלית
אגב, נותי ליברמן קצת מזכיר אותך בגוון קול (גדול נתלה בקטן!)

נ.ב השיר מתנגן אצלי בלופ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה