דרוש מידע שיאומי כשר או נוקיה 208 כשר?

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
מה יותר טוב?
על מה אתם ממליצים?
יש לי נוקיה 208 ואני רוצה למכור ולקנות שיאומי

נערך לאחרונה ב:

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל

שיומי חצי טאצ חצי מקשים f21 pro​

קבצים מצורפים

• a0289564a45f87955f4226864d917eb6.jpg
    a0289564a45f87955f4226864d917eb6.jpg
    KB 3 · צפיות: 6

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כי אין שיאומי טאצ' כשר. לא יצא כזו גירסה כלל
רק המקשים של חברת המילטון מקורי הוא היחיד שכשר. חוץ ממנו הכל תומך כשר שאפשר גם להכניס סים פרוץ
למיטב ידיעתי אין שיאומי טאצ' כשר של ועדת הרבנים
מה שיש בשוק זה מוכשר/תומך/פרוץ וכדו'.

מ
כי אין שיאומי טאצ' כשר. לא יצא כזו גירסה כלל
רק המקשים של חברת המילטון מקורי הוא היחיד שכשר. חוץ ממנו הכל תומך כשר שאפשר גם להכניס סים פרוץ

מוזר... כי יש לי אותו ואין בו בכלל אופציות מעבר לסטנדרט...

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
נו...
אז אני ממליצה על הגירסה החסומה כמובן:)
גם אני ממליצה על הגרסה החסומה, ברור!
אבל הבנתי שגם אותה אפשר לפרוץ איכשהו...
בכל אופן אם כבר שיומי חצי טאצ'
אז לדעתי עדיף F22 PRO
מבחינת מקשים הוא יותר טוב!

גם אני ממליצה על הגרסה החסומה, ברור!
אבל הבנתי שגם אותה אפשר לפרוץ איכשהו...
בכל אופן אם כבר שיומי חצי טאצ'
אז לדעתי עדיף F22 PRO
מבחינת מקשים הוא יותר טוב!
בסוף סמסונג אברכים מנצח... מחזיק הכי הרבה זמן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה