עזרה שואב אבק שוטף אלחוטי טינקו - יש כזה דבר מכשיר ש-ש-ו-ט-ף טוב?

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש גם את זה ב699 שקל
Dreame H11 MAX
מומלץ?

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מכירים את הדגם הזה?
Jimmy HW8 Pro
במבצע עכשיו 579 שקל ומשלוח חינם

יש גם את זה ב699 שקל
Dreame H11 MAX
מומלץ?
מקפיץ..........

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
מקפיץ..........
הדרימי H11 נראה יותר חלש בעוצמה שלו.
הג'ימי אין לי מושג רק הבנתי בכל מקום שהטינקו אין מי שיותר טוב ממנו.
אבל זה עולה במחיר שלו ואני גם רואה בתגובות של כולם שהוא מעולה אבל תמיד יש תקלות איתו...
כנראה שהוא לא כל כך מעולה. אלא אולי מנקה הכי טוב מכולם.

בכל מקרה במחיר זול יודעים שמקבלים מוצר יותר פשוט ואולי זה מצוין כי אין ציפיות ומה שהוא יעשה יהיה מצוין.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הדרימי H11 נראה יותר חלש בעוצמה שלו.
הג'ימי אין לי מושג רק הבנתי בכל מקום שהטינקו אין מי שיותר טוב ממנו.
אבל זה עולה במחיר שלו ואני גם רואה בתגובות של כולם שהוא מעולה אבל תמיד יש תקלות איתו...
כנראה שהוא לא כל כך מעולה. אלא אולי מנקה הכי טוב מכולם.

בכל מקרה במחיר זול יודעים שמקבלים מוצר יותר פשוט ואולי זה מצוין כי אין ציפיות ומה שהוא יעשה יהיה מצוין.
המחיר שוק שלו בעבר היה בסכיבות 1500 שקל וגם בזאפ

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בהמלצתה של @HennyS קנינו של חברת dreame

אומנם רק שבוע... אבל נראה ומתפקד בינתים מעולה, ב”ה
אשמח לדעת איזה דרימי יש לכם
ולמה הייתה ההחלטה בסוף לקחת אותו ולא טינקו

פלמונה

משתמש פעיל
אשמח לדעת איזה דרימי יש לכם
ולמה הייתה ההחלטה בסוף לקחת אותו ולא טינקו
יש לנו m12
הנתונים שלו היו דומים לטינקו
וגם, כמה חסר מעוף, הוא היה זול בפער משמעותי של כמה מאות ש"ח.

קנינו וב”ה מרוצים בינתים מאד.
לאחותי יש טינקו - נכון לעכשיו לא ראיתי הבדלים מהותיים.

rachelY

משתמש צעיר
קניתי באמזון טינקו s5 והגיע עם שקע אמריקאי, האם מספיק מתאם שקע רגיל או שנאי?
האם יש לך אחריות בקניה באמזון? כמו"כ המתאם עושה בעיות או שזה עבודה רגילה?
בS7 ראיתי פרסום שמגיע בעברית- האם לך יש עברית במכשיר?
[עדכון מאת פותח האשכול]

עבר כשנה וחצי מאז שקנינו (טינקו), עכשיו הוא פחות בשימוש לניקוי יסודי של יום שישי וכדו', יותר בשימוש של ניקיון מלמעלה באמצע השבוע או לפני שבאים אורחים וכדומה.
המכשיר קצת נשחק, והוא מנקה פחות טוב ממה שהיה בהתחלה, וצריך לעבור איתו כמה פעמים עד שמנקה, אבל עדיין עושה את העבודה.

יתרון נוסף שגיליתי לאחרונה: לתת לילדים (מגיל 6 ומעלה) לנקות איתו את הבית, הם ממש מתלהבים... וזה ממש עזרה בשבילי. כמובן, שאני מנצל את זה לבקש מהילד: אם תסדר קודם יפה את החדר (או כל דבר אחר), אתן לך לעשות בשואב-שוטף. WIN WIN!

הערת אגב: מאז פירסום האשכול הזה לפני כשנה וחצי, נראה לי שהיתה עליית מכירות דרמטית של המוצר הזה, כך נראה לי לפי עמודי הפירסום שהם (טינקו) משקיעים בעיתונות החרדית. לא לוקח את הקרדיט לעצמי, רק מדגיש את החשיבות והעוצמה של פורום פרוג!
למה באמת הפסקתם - בגלל שהמכשיר פחות טוב - או כי הוא פשוט נמאס?
אם יתנו לכם עכשיו S7 תחזרו לנקות איתו?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האם יש לך אחריות בקניה באמזון? כמו"כ המתאם עושה בעיות או שזה עבודה רגילה?
בS7 ראיתי פרסום שמגיע בעברית- האם לך יש עברית במכשיר?

למה באמת הפסקתם - בגלל שהמכשיר פחות טוב - או כי הוא פשוט נמאס?
אם יתנו לכם עכשיו S7 תחזרו לנקות איתו?
לי יש את הטינקו שנה וחצי והוא בשימוש יום יום

חולי

משתמש סופר מקצוען
יש לי טינקו 3 חודשים ואני מממש מבסוטה
מענין אותי רק כמה זמן הוא שורד
האם שלך כיום עדיין תקין ?
בן כמה הוא בדיוק ?
תודה מראש
יש לי אותו שנתיים.
והוא מצוין.
עבר תיקון קטן לפני חודשיים.

cyp

משתמש מקצוען
לי יש טינקו כמה חודשים שקניתי מיד 2, מרוצה מאוד, מרגישה שגיליתי את אמריקה,
הייתי רוצה שהמברשת תהיה יותר מסיבית וצמודה לרצפה, אולי יש רצפות שזה לא יתאים להן, אבל לרצפה מט לא ישרה כמו שלי זה יהיה פי אלף יותר פרקטי,
עדיין מרוצה בטירוף, לא מנקה לי טוב בלי להרטיב רצפה קודם, אבל שואב נהדר רטוב ויבש ומעביר ניגוב ספציפי נפלא,
כשנשפך אורז, קוסקוס וכדו, זה סיוט לטאטא, הטינקו שואב הכל בשניה וגם מנגב את הרצפה, גם את המים אחרי מקלחות שואבת, זה מדהים,
גילוי נאות- מלפני החגים העוזרת לא הגיעה אז לא שטפתי רצפה בספונג'ה רגילה (חוץ משרותים) כבר חודשיים וחצי, רק עם טינקו אבל עם סמרטוט שהעברתי לפני עם מים על הפינות והרצפה, הבית סבבה, חושבת שהגיע הזמן לקרצף קצת יותר יסודי פינות ופאנלים,

חננאל פ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לי טינקו כבר חצי שנה ואנחנו מאד מרוצים מהנקיון שלו, הוא בשימוש יום יומי!!
הוא קצת עושה בעיות עם החיישנים, קורה שהוא מתריע שוב ושוב על מיכל מים מלוכלכלים מלא כשהוא ריק לגמרי
יש למישהו פתרון?
דבר נוסף
אשמח לשמוע המלצה עבור שואב שוטף זול, (קראתי פה קצת על דרימי, גימי אך לא מכירה מישהו שיש לו תקופה ומרוצה)
אך עדיין איכותי ומנקה טוב (אנו רוצים לקנות אחד נוסף עבור המשרד כך שלא מדובר בלכלוכי פסטה ואורז... אלא יותר אבק וקפה...)

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי טינקו כבר חצי שנה ואנחנו מאד מרוצים מהנקיון שלו, הוא בשימוש יום יומי!!
הוא קצת עושה בעיות עם החיישנים, קורה שהוא מתריע שוב ושוב על מיכל מים מלוכלכלים מלא כשהוא ריק לגמרי
יש למישהו פתרון?
דבר נוסף
אשמח לשמוע המלצה עבור שואב שוטף זול, (קראתי פה קצת על דרימי, גימי אך לא מכירה מישהו שיש לו תקופה ומרוצה)
אך עדיין איכותי ומנקה טוב (אנו רוצים לקנות אחד נוסף עבור המשרד כך שלא מדובר בלכלוכי פסטה ואורז... אלא יותר אבק וקפה...)
לגבי החיישנים, אולי משתמשים עם חומר מעט מקציף והוא מזהה את הקצף שעולה למעלה כנוזלים.....
חומר ניקוי טוב וזול, מים ומעט חומץ ומעט מבשם בגדים הזה של סנו למייבש [לא מרכך!!]מעלים לגמרי את הריח של החומץ ועושה ריח טוב בבית...
עושה את העבודה אפס קצף ואפס מחיר....
אגב בכל חומר כדאי להשים מים ואח"כ את החומר כדי למנוע הקצפה.....

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה דעתכם על זה? טינקו s7.
זה מחזיק לאורך זמן?
מה המעלות ומה החסרונות?
אגב המחיר לחנוכה 3069 ש"ח

עשהאהל

משתמש חדש
לי יש טינקו כמה חודשים שקניתי מיד 2, מרוצה מאוד, מרגישה שגיליתי את אמריקה,
הייתי רוצה שהמברשת תהיה יותר מסיבית וצמודה לרצפה, אולי יש רצפות שזה לא יתאים להן, אבל לרצפה מט לא ישרה כמו שלי זה יהיה פי אלף יותר פרקטי,
עדיין מרוצה בטירוף, לא מנקה לי טוב בלי להרטיב רצפה קודם, אבל שואב נהדר רטוב ויבש ומעביר ניגוב ספציפי נפלא,
כשנשפך אורז, קוסקוס וכדו, זה סיוט לטאטא, הטינקו שואב הכל בשניה וגם מנגב את הרצפה, גם את המים אחרי מקלחות שואבת, זה מדהים,
גילוי נאות- מלפני החגים העוזרת לא הגיעה אז לא שטפתי רצפה בספונג'ה רגילה (חוץ משרותים) כבר חודשיים וחצי, רק עם טינקו אבל עם סמרטוט שהעברתי לפני עם מים על הפינות והרצפה, הבית סבבה, חושבת שהגיע הזמן לקרצף קצת יותר יסודי פינות ופאנלים,
לגבי גליל יותר צמוד לרצפה זה נכון, אבל הסוד טמון בהרטבה נכונה של הרצפה לפני העבודה.
אני עובר עם בקבוק ספריי פשוט בעל תכולה גדולה, על מצב שפריץ ולא על מצב ענן... חשוב להשפריץ בנדיבות מים עם חומר דרך הספריי (כשהאצבע כואבת פשוט מעבירים יד...) להמתין 5 עד 10 דקות ולעבור עם הטינקו.
מעלות; ניקוי טוב, מהיר , וחוסך בסוללה
חסרונות; ריקון של מיכל המים כמה פעמים
דרך אגב, לא מומלץ לנתק מהחשמל גם כשסוללה טעונה, היא נפגעת מזה...;)

• תודה
Reactions: cyp

עשהאהל

משתמש חדש
מה שהיה אצלי זה שכל פעם הוצאתי את המטען מהחשמל כשהסתיימה טעינה, (מחשש מובנה שכלל אינו נכון כיון שישנו מנגנון ניתוק) ולאחר כמה חודשים הלכה הסוללה במכשיר חדש.
כמובן שלא שאלתי על כך טכנאי אך מניסיון, סוללה שמחוברת במגעים לבסיס טעינה והבסיס עצמו לא מקבל חשמל יכולה להסתיים.
בקיצור, נסיון & הגיון, אך לא ידיעה.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
כמובן שלא שאלתי על כך טכנאי אך מניסיון, סוללה שמחוברת במגעים לבסיס טעינה והבסיס עצמו לא מקבל חשמל יכולה להסתיים.
השאלה אם זה לא הורס את המטען? כי המטען לכאורה כבוי אחרי שהוא מסתיים. למה שיהרוס את הסוללה אם מחובר לטינקו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה