עזרה שואב אבק שוטף אלחוטי טינקו - יש כזה דבר מכשיר ש-ש-ו-ט-ף טוב?

oritdi

משתמש פעיל
סליחה על ההקפצה..
יש למישהו מידע על Shark ninja?
אשמח לחוות דעת
@נר ריחני @a.r. @מלכי אורן
שימו לב אם עדיין רלוונטי..
לגבי shark ninga - לאחר נסיון אישי של שבוע, לא מבינה את ההתלהבות סביב המוצר,
שואב בסדר.. מעביר ניגוב בסדר.. (לא הייתי קוראת לזה שוטף) לכלוך שקצת דבוק לרצפה לא יוצא..
יצא לי השבוע לראות בפעולה גם את הבובוט, כנל.. אותם תובנות
בהצלחה לכולם.

חננאל פ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לנו יש גם טינקו S5 וגם מידאה W40
ולא ראינו הבדל גדול בתוצאות....
המידאה עובד מדהים לא פחות מהטינקו, עושה את העבודה יופי.... והמחיר כ- 1000 ש"ח
החסרונות היחידים שלו שמצאתי כרגע זה
1. עושה יותר רעש,
2. קצת יותר כבד, וממילא אין לו את הקלילות שיש לטינקו,
אבל נראה לי זה שני דברים שמי שאין לו את הטינקו לא ירגיש הבדל

mdy

משתמש חדש
עובד עם סבון? בILIFE אומרים שבשום אופן לא. רק מים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה