דרוש מידע שבת של משעול-כדאי?

קופיUX

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא יודעת לגבי השבת.
שמעתי שבסוף יש שעה של התרמה.
לא יודעת אם זה נכון.

נערך לאחרונה ב:

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
למי שנהנית מהרצאות ותוכניות זה ממש ממש שווה...
מלא בתוכן...
ועכשיו זה במקום מאוד יפה....
[באמת תמיד נגמרים המקומות לפני הזמן...]
בדרך כלל הרוב באות עם חברות....
אבל מי שחברותית.... יהיה לה נחמד גם לבד...

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא יודעת לגבי השבת.
שמעתי שבסוף יש הרצאה סוחטת כיס ודמעות עם חלק מהטכניקות של המצ'ינגים.
לא יודעת אם נכון.
לא שווה בגלל הרצאה אחת במוצ"ש... להפסיד את השבת הזאת....
[לא כזה סוחט... לב לאחים מתרימים.....]

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מתי השבת הזו? אני לא הולכת כי חברות שלי לא הולכות, אני אוהבת את השבתות של חב"ד וזה עולה הרבה יותר זול

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
לא יודעת לגבי השבת.
שמעתי שבסוף כבדרך קבע יש שעה נשגבת של התרמה סוחטת דמעות וכיס עם חלק מהטכניקות של המצ'ינגים
בידיעה שמדובר בארנק של בחורות. עובדות. שמיחלות לישועה.

אז לא יודעת אם השמועה הזו נכונה, אבל כנסי לכוננות ספיגה של מוצ''ש מרטיט, חברתי ודומע במיקוד על הארנק שלך
ואת המעשרות של החודש - קבלי לפני השבת להעביר לאחיך האברך.
(או לאביך או למי שאת תמיד נותנת, לפי ההלכה של קדימות בצדקה עניי עירך וגו')

בלי קשר, אני מעריצה של לב לאחים על עבודת הקודש שלהם, ובעיני ראיתי ושמעתי.
(אינני יודעת אם וכמה אחוזים מההתרמה עליה סיפרו לי הולכים ל'לב לאחים'. )
ממש שקר סליחה על הבוטות.
זה היה משהו שעשו פעם אחת. כשהם היו במצב קשה ביותר. וגם אז שעה במוצש. (ואם לאמר את האמת זה גם לא היה סוחט דמעות... הביאו איזה רב שהסביר על מעלת הצדקה בזמן שכל הבנות נכנסו עם המזוודות במוצש, אוירה קלילה ולא מחייבת)

אבל תכלס כהכרת הטוב שהם מחזיקים את כל המפעל האדיר הזה שנקרא משעול.

לא יפה סתם להוציא שם

קופיUX

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
ממש שקר סליחה על הבוטות.
זה היה משהו שעשו פעם אחת. כשהם היו במצב קשה ביותר. וגם אז שעה במוצש. (ואם לאמר את האמת זה גם לא היה סוחט דמעות... הביאו איזה רב שהסביר על מעלת הצדקה בזמן שכל הבנות נכנסו עם המזוודות במוצש, אוירה קלילה ולא מחייבת)

אבל תכלס כהכרת הטוב שהם מחזיקים את כל המפעל האדיר הזה שנקרא משעול.

לא יפה סתם להוציא שם
מה יש במפעל משעול - חוץ משבתות בתשלום ?

נ.ב. אינני מכירה את העמותה באופן אישי. אני רק מתעניינת.

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
מה יש במפעל משעול - חוץ משבתות בתשלום ?

נ.ב. אינני מכירה את העמותה באופן אישי. אני רק מתעניינת.
יש להם בקביעות במוצש (אולי היום זה אמצע שבוע) סדרות של הרצאות ותוכניות
ויש גם בימים מיוחדים כמו חנוכה לג בעומר ערב שבועות וכו' - תוכניות וימי עיון מיוחדים וברמה. כמו בסמינר

קופיUX

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
יש להם בקביעות במוצש (אולי היום זה אמצע שבוע) סדרות של הרצאות ותוכניות
ויש גם בימים מיוחדים כמו חנוכה לג בעומר ערב שבועות וכו' - תוכניות וימי עיון מיוחדים וברמה. כמו בסמינר
בתשלום בדומה לשבתות ?

מאזדה

משתמש מקצוען
כל מלון שתלכי יעלה לך בערך ככה ותחשבי את ההרצאות והתוכניות וכו'

בכל מקרה זה מושקע ומיוחד
מניסיון- שווה ביותר.
אני לא מכירה את משעול,
אבל לא חושבת שיש מה להשוות לשבת במלון.
חדר במלון הוא תמיד זוגי. לעומת זאת בשבתות כאלה יכולים לשים גם 3, 4 וגם חמש בחדר.
בנוסף, תבדקי כמה עולה חדר זוגי בכפר הנופש ההוא.
כמובן שלמשעול יש הוצאות נוספות של אוכל, הסעות, מרצים (והארוח שלהם), תוכניות. כך שהמחיר הסופי שכל אחת משלמת חייב להיות יקר יותר מעלות החדר.
אבל מי שרוצה את הנופש והתוכן פחות מענין אותה, אולי כן שווה לה לחפש חלופות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה