טיול בחו"ל שבת בוינה דרושה דירה מתאימה מישהו מכיר?

eh

משתמש פעיל
דרושה לי דירה קטנה וחמודה באיזור היהודי של וינה לשבת בעוד חודשיים האם מישהו יודע על משהו טוב וזול?
יצויין שעיתי חיפוש בבוקינג וairbואני מחפש משהו מיהודי חרדי שיתאים גם לשהיה עד צאת השבת!
תודה רבה לעונים!

eh

משתמש פעיל
מישהו מכיר אולי דירה שלמ יהודי בווינה במחיר 1000 ליחיד לשלוש ימים (חמישי מוצ"ש) מחיפוש בבוקינג לא מצאתי משהו תודה לעונים!

eh

משתמש פעיל
יש דרך לדבר בairbnbבלי smsאו שתמיד בשביל ליצור קשר חייבים sms?

eh

משתמש פעיל
אני מחפש משהו פשוט לשים את הראש מה ששייך ליהודים זה מנימום 2000 שקל...אם מישהו יודע על משהו באיזור ה1000 שיודיע תודה רבה!

eh

משתמש פעיל
תשמע לאסנת שלחתי פניה דרך חבד ולא חזרה המלונות אין לי מושג אם הם מתאימים לשבת אם אתה יודע על משהו זול שמתאים אשמח מאוד במטיילים כיפה כל מה שמתאים יקר!

אילה9

משתמש פעיל

מניסיון אישי: (בעל הדירה חרדי)

מתוך מטיילים בכיפה:

• תודה
Reactions: eh

אילה9

משתמש פעיל
אחת מהדירות של אסנת: (מניסיון אישי)

שאר הדירות של אסנת: (יש לוודא שהדירה שבחרתם באזור לאופולשטאט-האזור היהודי)

3524

משתמש מקצוען
3 לילות 2000 שקל אני מחפש בחצי מחיר מזה...יש מלון אדלון ליד הפארטר אבל נראה שהוא לא מתאים לשבת?
בairbnbאיך אפשר לדעת שזה מתאים או שזה בדרך כלל מתאים?
כבר כתבנו שלפלורום יש גם קומה זולה יותר, כמעט חצי מחיר. בסביבות 120 שקל למיטה ללילה ואף פחות, תלוי במספר האנשים.

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: eh

eh

משתמש פעיל
כבר כתבנו שלפלורום יש גם קומה זולה יותר, כמעט חצי מחיר. בסביבות 120 שקל למיטה ללילה ואף פחות, תלוי במספר האנשים.

מ10 ביוני זה סגור אשמח אם תמצא אני חיפשתי ולא מצאתי!

eh

משתמש פעיל
ממש לא
פותחים חשבון ב airbnb, ואז ניתן לשלוח הודעה למארח מדף הנכס
אתה יכול להסביר לי מה הכוונה דף הנכס כי אני רוצה לשלוח הודעה לפני שאני סוגר זה אפשרי או רק אחרי?
תודה רבה!

eh

משתמש פעיל

מניסיון אישי: (בעל הדירה חרדי)

מתוך מטיילים בכיפה:
כל מה שכתבת מתאים לשבת?

eh

משתמש פעיל
אגב הייתי כאן וזה הראשון שחיפשתי הייתי בהלם שאין להם.

אילה מינה

משתמש מקצוען
תשמע לאסנת שלחתי פניה דרך חבד ולא חזרה המלונות אין לי מושג אם הם מתאימים לשבת אם אתה יודע על משהו זול שמתאים אשמח מאוד במטיילים כיפה כל מה שמתאים יקר!
אני מאוד ממליצה על אסנת
osnat.nokאין לכתוב כתובת מייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה