טיול בחו"ל רומניה

ANK

משתמש פעיל
ממליץ דרך KLASSWAGEN אבל רק דרך האתר שלהם, ולעשות ביטול השתתפות אצלם באתר!!!, בלי ביטול לא שווה לקחת מהם,
שימו לב שאם אתם מזמינים דרך רנטל קארס זה אולי יותר זול אבל את הביטול אתם עושים דרך רנטל קארס ולא דרך החברה עצמה, מה שאומר שתשלמו פיקדון גבוה, ויבזבו לכם הרבה זמן, וגם בסוף ישכנעו אותכם לעשות ביטול דרכם,
אז חבל.

המנצחים

משתמש פעיל
ממליץ דרך KLASSWAGEN אבל רק דרך האתר שלהם, ולעשות ביטול השתתפות אצלם באתר!!!, בלי ביטול לא שווה לקחת מהם,
שימו לב שאם אתם מזמינים דרך רנטל קארס זה אולי יותר זול אבל את הביטול אתם עושים דרך רנטל קארס ולא דרך החברה עצמה, מה שאומר שתשלמו פיקדון גבוה, ויבזבו לכם הרבה זמן, וגם בסוף ישכנעו אותכם לעשות ביטול דרכם,
אז חבל.
הם יקרים או שרק נדמה לי?

עת.

משתמש צעיר
אז חבל.
תודה על כל המידע פה בשפע..!
יש לכם הכרות עם חברת Direct Rent?
הם הכי זולים שהצלחתי להשיג ל7 מקומות...
ממש אשמח לכל מידע

ANK

משתמש פעיל
מה שאני מכיר זה קלאס וואגן וסיקסט, ובשניהם אני עשיתי ביטול.
באוגוסט המחירים יקרים בכל מקום, וגם במזרח אירופה.

ANK

משתמש פעיל
ושוב, תעשו ביטול בחברה עצמה, ולא ביטוח ביטול כמו בסוכנויות מכירה כמו רנטל קארס, כמו שהסברתי למעלה.
בהצלחה לכולם,
וגם בבוקינג בדקו אם יש מישהו שאתם מכירים עם דרגה 3 בד''כ יש הנחה ויוצא יותר זול

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
KLASSWAGEN הם אכן חברה מצויינת
מכוניות תקינות ושירות מעולה
הם לא בתוך השדה ולא מביאים ולוקחים את הרכב מהשדה
אלא נסיעה קצרה בשאטל שלהם ל/ומתחנת ההשכרה
המחירים שלהם הוגנים
אבל הביטול ממש יקר
הם ממש מציקים בשיכנוע לעשות ביטול השתתפות עצמית וזה יכול אפילו לעלות כמעט כמו המחיר של ההשכרה ,
אכן כמו ש @ANK כתב מניסיון לא מומלץ לעשות ביטוח ביטול באתר של רנטל קארס
אבל ניתן לבטח במחיר שפוי בכרטיס פספורט קארד ,
ואז במקרה תאונה החיוב "מגוהץ" מהם ,
אם אתם לא מעוניינים לבטח בקלאס וואגן-מומלץ כן לשכור דרך רנטל קארס ,זה בדרך כלל אטרקטיבי יותר.

ANK

משתמש פעיל
ליתר דיוק, החיוב מגוהץ מהכרטיס אשראי שלך ששמת בפיקדון, ואחר כך תשבור את הראש עם פספורטכארד, אם זה עובד, מצויין, אני לא התנסיתי. אבל תמיד אני רואה ישראלים שמשתכנעים בסוף לעשות. כי הם ממש חופרים.
דרך אגב סיקסט היה מצויין.

עת.

משתמש צעיר
אם אני עושה ביטול שותפות דרך חברה, זה משנה איזו חברה זה?
בקלאסווגן יוצא לי רכב 7 מקומות כפול מכל השהות ברומניה...

עת.

משתמש צעיר
@ניק כמעט בלי ראש ו @ANK
מצרף את הביטול שותפות שעשיתי. תוכלו לעזור לי עם זה? זה פעם ראשונה שאני עושה את זה בחו"ל.
Screenshot_20230628-103723_Microsoft 365 (Office).jpg

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
@ניק כמעט בלי ראש ו @ANK
מצרף את הביטול שותפות שעשיתי. תוכלו לעזור לי עם זה? זה פעם ראשונה שאני עושה את זה בחו"ל. צפה בקובץ המצורף 1409444
אין פה יותר מידי פרטים
למשל האם צריך להביא אישור משטרה על התאונה?
בכל אופן זה ביטוח חיצוני כלומר כשתוציאו את הרכב תצטרכו לנעול מסגרת באשראי בסכום של ההשתתפות עצמית ,
ובמקרה של נזק ההשכרה יגבו ממכם ,
ואתם תצטרכו לתבוע מהביטוח .
היתרון בפספורט כארד - הם נותנים לך כרטיס אשראי של החברת ביטוח והחיוב יורד ישר מהם.

ANK

משתמש פעיל
לא הבנתי,
חברת האשראי נועלת פיקדון רק מכרטיס שהוא שייך לשוכר הרכב!!!, ואם קורה משהו, גובים משם, אז איך יורד מהכרטיס של פספורט כארד??? הרי הוא לא על שמך? ( יש לי כזה) לא מסתבר בכלל! קודם כל יורד ממך ורק אחר כך פספורט כארד ישמו, שים לב שיש השתתפות עצמית של בערך 50 דולר ברוב החברות שעושות ביטוח ביטול.

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
לא הבנתי,
חברת האשראי נועלת פיקדון רק מכרטיס שהוא שייך לשוכר הרכב!!!, ואם קורה משהו, גובים משם, אז איך יורד מהכרטיס של פספורט כארד??? הרי הוא לא על שמך? ( יש לי כזה) לא מסתבר בכלל! קודם כל יורד ממך ורק אחר כך פספורט כארד ישמו, שים לב שיש השתתפות עצמית של בערך 50 דולר ברוב החברות שעושות ביטוח ביטול.
כך זה פועל:
כשלוקחים את הרכב מביאים את האשראי של השוכר
ונועלים בו את המסגרת של ההשתתפות עצמית
במקרה וכשמחזירים את הרכב חברת ההשכרה דורשת תשלום
מעדכנים את פספורט כארד ומגהצים את האשראי שלהם.

ANK

משתמש פעיל
מקווה שאתה צודק, כי מהמקרים שאני מכיר, חברת ההשכרה פשוט ''הלאימה'' את הפיקדון, ולא נתנה את הפריוולגיה לתת פרטי תשלום מעודכנים, מבחינתם הכסף שנמצא בפיקדון נשאר אצלם במקרה שיש צורך, אולי לפספורט כארד יש עניין לשווק את עצמם אבל כדאי לבדוק את זה שוב, דרך אגב פספורט כארד לא נמצאת בראש הטבלה של החברות שמשלמות תביעות באופן מיטבי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה