שאלה קניתם בשנים האחרונות דירה חדשה מקבלן?! השמיעו את קולכם!

האם הייתם אתם מרוצים משירות הלקוחות של החברה (אמינות, אחריות, זמינות)?

• סה"כ מצביעים
    125

די

משתמש סופר מקצוען
מכרתי את הדירה הקודמת וקנינו דירה בת 15 שנה בגדר שמורה. חווית הקניה והכניסה לדירה הרבה יותר טובה. נכון היא לא חדשה. אבל זה עדיף מחדשה עם קירות מנופחים.
רוב רובם של הדירות החדשות הם בלי נזילות. אחוז הנזילות בדירות חדשות הוא לא יותר מדירות ישנות. אם בדירה ישנה אתה בודק את הדירה לפני שאתה קונה אז גם בדירה חדשה אפשר לעשות בדק בית ולגלות את זה.
גם דירה חדשה עברה כבר כמה עונות גשמים, אלא שהקבלן סייד שוב את הדירה שלא יראו את הנזילה, גם דירה יד שניה המוכר יכול לסייד שוב. בדירה חדשה לפחות רשמית יש אחריות. בדירה יש שניה אין אחריות.

מלכי בית שמש

משתמש מקצוען
מי שמחפש טיפ,
אל תקנו בלי להתייעץ, בין אם זה על הנייר, בין אם הדירה עומדת עוד מימי המנדט והמוכר טוען שיש לו הכי הרבה ’ותק’
תביאו חברת בדק, אם זה על הנייר תביאו למסירת המפתח-אל תחזרו על הטעות שלי

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם דירה חדשה עברה כבר כמה עונות גשמים, אלא שהקבלן סייד שוב את הדירה שלא יראו את הנזילה, גם דירה יד שניה המוכר יכול לסייד שוב. בדירה חדשה לפחות רשמית יש אחריות. בדירה יש שניה אין אחריות.
קשה להסתיר נזילה. בחורף הקיר רטוב ובקיץ לוקח הרבה זמן עד שהוא מתייבש. באמת אני נזכרת שחיכו עד סוף הקיץ כדי למסור לנו את הדירה החדשה...

דוד המלך!

משתמש פעיל
התחושה הרווחת היא שרוב חברות הבנייה אינן שירותיות ולא רואות לנגד עיניהן את טובת הלקוחות שלהן. האם אתם יכולים לאשר או להפריך את התזה הזו?
כלומר, האם לאורך כל תהליך הקנייה ולאחריה החברה הקבלנית שמרה על אמינות, לקחה אחריות על תקלות והיתה זמינה לפניות שלכם לשביעות רצונכם? אשמח אם תביעו את דעתם בסקר.
תודה לכולם :)
רכשתי דירה בבית שמש אצל קבלן חרדי יחסית מוכר
מאז מסירת המפתחות היה שירות בינוני
כשנה לאחר מסירת המפתחות השירות גרוע ממש
אין עם מי לדבר על שום בעיה שיש בבניין או בדירה

מלכי בית שמש

משתמש מקצוען
רכשתי דירה בבית שמש אצל קבלן חרדי יחסית מוכר
מאז מסירת המפתחות היה שירות בינוני
כשנה לאחר מסירת המפתחות השירות גרוע ממש
אין עם מי לדבר על שום בעיה שיש בבניין או בדירה
יכול להיות שיש לי איך לעזור,
תלוי מה כבר ניסית לעשות שישפרו את השירות
אני יכולה להגיד מניסיון שאצלי שאצלינו זה בהתחלה החברה לא נתנה שירות עד שעשיתי איתם שיחה,
ואמרתי להם שאני מכבדת אותם ואת הרגשות שלהם בשביל שלא לפגוע בשם שלהם ושילמתי יקר על המיזוג שלא יהיה בחוץ, כי הם לא נותנים שבפרויקט ’יוקרתי’ כשלהם יהיו מזגנים בחוץ, ואתם הורסים את השם שלכם בלי לעבוד בכלל.
הכל השתנה והיום הם מתייחסים לכל פניה שלי מהר
בהצלחה

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
אנחנו רכשנו דירה חדשה והיה לנו הרבה עוגמת נפש מול הקבלן.
ועוד נראה קבלן עם שם טוב...
ב"ה בדירה לא היו ליקויים משמעותיים .
בחדר מדרגות, במעלית היו בעיות פה ושם
הקבלן היה מחליט הכל ולא נתח לנו מידי מקום להחליט

תלוי מי הפועלים
מינסיון פועלים ערביים או סיניים וכד' תוצאה טובה,
כל מיני עולים מאוקראינה תוצאה פחות טובה

פרפרזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מה וואו?
לא שמעת על דבר כזה?
האמת שאני מבינה את זה מזגנים בחוץ מכערים ממש
ה"וואו" היה על זה שהחברה לא הבינה לבד שאם היא לא תדאג לשירות לקוחות היא תזיק לשמה הטוב. לי זה נשמע מובן מאליו.

די

משתמש סופר מקצוען
ה"וואו" היה על זה שהחברה לא הבינה לבד שאם היא לא תדאג לשירות לקוחות היא תזיק לשמה הטוב. לי זה נשמע מובן מאליו.
רוב החברות בכלל לא מעניין אותם שמם הטוב ואין מה לאיים עליהם בנושא הזה. יפה שיש חברה שדואגת לשמה הטוב.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
לידיעתכם
קבלן שמורח לקוחות
תתיעצו עם רב
אני יודעת על מקומות שתבעו כקבוצה והרויחו הון!
וזה די מגיע לו-על כל הזלזול והסחבת...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מי שמחפש טיפ,
אל תקנו בלי להתייעץ, בין אם זה על הנייר, בין אם הדירה עומדת עוד מימי המנדט והמוכר טוען שיש לו הכי הרבה ’ותק’
תביאו חברת בדק, אם זה על הנייר תביאו למסירת המפתח-אל תחזרו על הטעות שלי
מה הטעות שלך?
מוסיפה, לא צריך דווקא במעמד המסירה (הקבלן לא תמיד מאשר)
אפשר גם אחר כך, וחשוב שיהיה סמוך למסירה

gpt

משתמש פעיל
רוב רובם של הדירות החדשות הם בלי נזילות. אחוז הנזילות בדירות חדשות הוא לא יותר מדירות ישנות. אם בדירה ישנה אתה בודק את הדירה לפני שאתה קונה אז גם בדירה חדשה אפשר לעשות בדק בית ולגלות את זה.
בדירה יד שניה אם יש לך עו"ד טוב אתה מכוסה בחוזה היטב ממקרים כאלו.
ובכללי מדברים כאן על שירות, לא רק על נזילות...
דירה יד שניה אפשר לקנות משופצת ואז אין את הבעיות של גימורים לקויים שמאוד נפוצות בדירות חדשות

די

משתמש סופר מקצוען
בדירה יד שניה אם יש לך עו"ד טוב אתה מכוסה בחוזה היטב ממקרים כאלו.
ובכללי מדברים כאן על שירות, לא רק על נזילות...
דירה יד שניה אפשר לקנות משופצת ואז אין את הבעיות של גימורים לקויים שמאוד נפוצות בדירות חדשות
בדירה חדשה גם בלי עו"ד טוב אתה מכוסה בחוזה כי יש אחריות קבלן (לדוגמא לרטיבות יש אחריות 7 שנים). אבל אין לאנשים כוח ללכת לבית משפט. בדירה יד שניה אחרי 6 שנים המוכר יגיד שהרטיבות נוצרה אחר כך.
בדירה יד שניה גם במשופצת יכול להיות נזילות ובעיות מתחת לשיפוץ.

gpt

משתמש פעיל
בדירה חדשה גם בלי עו"ד טוב אתה מכוסה בחוזה כי יש אחריות קבלן (לדוגמא לרטיבות יש אחריות 7 שנים). אבל אין לאנשים כוח ללכת לבית משפט. בדירה יד שניה אחרי 6 שנים המוכר יגיד שהרטיבות נוצרה אחר כך.
בדירה יד שניה גם במשופצת יכול להיות נזילות ובעיות מתחת לשיפוץ.
השרות של רוב הקבלנים על הפנים, ולא רק בנושא רטיבות.
מה תעשה למשל אם הדירה הרמת גימורים ירודה? אתה לא יכול לתבוע על זה.
בדירה יד שניה אתה רואה את המצב לפני... מוסיפים סעיף בחוזה שאין נזילות בדירה / מביאים איש מקצוע שיבדוק.
בדירה יד שניה אין אחריות שנים קדימה אבל יש הרבה פחות סיפורים.
ובכללי האחריות של הקבלנים שווה בד"כ כקליפת השום.

יש לנו כמה במשפחה שאכלו הרבה קש מדירות שנמסרו מקבלנים, בעיקר מנזילות, התקנות לא תקינות, טעויות בקרמיקה ובכללי רמת גימורים ירודה.
לעומת זאת כל מי שקנה דירה יד 2 מרוצה.

קבלנים בד"כ לא מסכימים לעשות שינויים בחוזה שדי לרעת הקונה.
בד"כ יהיו הרבה סעיפים לטובת הקבלן במקרים של איחור במסירה וכדומה.
גם לא מכוסים בעיניני רישום לטאבו, שיכול להיות ממש בעייתי במקרה של חריגות בניה של הקבלן או הרוכשים לאחר טופס 4.

די

משתמש סופר מקצוען
מה תעשה למשל אם הדירה הרמת גימורים ירודה?
לא הבנתי מה זה רמת גימורים ירודה? נניח שקע פשוט במקום שקע ממותג איכותי? או ריצוף 60*60 במקום 80*80?כאילו ביד שניה מישהו לא קונה דירה בגלל דבר כזה?
בכללי האחריות של הקבלנים שווה בד"כ כקליפת השום.
מה זה קליפת השום?! אפשר להוציא מהם בבית משפט. אם לא חשוב לכם מספיק בשביל ללכת לבית משפט בעיה שלכם.
יש לנו כמה במשפחה שאכלו הרבה קש מדירות שנמסרו מקבלנים, בעיקר מנזילות, התקנות לא תקינות, טעויות בקרמיקה ובכללי רמת גימורים ירודה.
לעומת זאת כל מי שקנה דירה יד 2 מרוצה.
השאלה אם הדירות יד שניה הם ברמה יותר גבוהה אובייקטיבית, או פשוט אין לרוכשים ציפיות מעבר למה שראו בעיניים ולכן אין אכזבות. לעומת דירה מקבלן שמצפים לקבל מוצר "מושלם".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה