דרוש מידע קלידנים עם טלפון כשר

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ל @aad יש פלאפון כשר
לא מכיר עוד

אהרן ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מושי אוסטרליץ
מוישי מנדלסון
יעקב יוסף אייזן

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מה זה משנה?
משנה מאוד מאוד.
יש מושג ידוע ומפורסם 'מנגן כשר'.
וזה מעבר לעובדה הפשוטה שהבן-אדם מגיע לאירוע שלך בשביל להיות שם ולתת את המירב, ולא להיות שקוע בכל רגע אפשרי בפאלפון.

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
תודה לכל המשיבים, אבל ככה זה לא אפקטיבי, צריך רשימה מסודרת שתתן לבעלי הטלפון הכשר את הפרסום שחסר להם ולא סתם מספרי טלפון באשכול נשכח[שימו לב לכותרת אני מחפש רשימה כוללת ולא מישהו ספציפי].

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אין שום חרם ושום כלום המטרה רק לתת למי שלא רוצה להחזיק מכשיר מוגן אפילו שיש לו היתר את הפרסום שחסר לו [לדוגמה זה שהוא לא יכול להעלות סרטונים לטיקטוק.

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה אבל נראה לי שהאשכול הזה נפתח לבקשה תכנית של מספרי טלפון ולא לוויכוחים מה מתאים ומה לא כל אחד יעשה לפי רבותיו
מה יש לדון בעניין אם זה מתאים או לא או רוחני או לא רוחני וכו......

משה שולמן

משתמש מקצוען
אני חושב שהאשכול הזה מעודד חרם על המחזיקים (בהוראת רבותיהם) מכשיר מוגן,
ולכן אני נגד יוזמות עממיות כאילו שזה סוג של מצוה הבאה בעבירה.
אין שום קשר לחרם למה אתה חושב כך
אתה לא יודע שיש אנשים ררוצים רק בלי מקצוע את טלפון כשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה