שיתוף קיצור שולחן ערוך הלכות חנוכה עם תמונות בינה מלאכותית שיצרתי להורדה בחינם

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
חנוכה.png

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
באיזה תוכנה אתם יוצרים את התמונות?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
קובץ חדש שנוצר של תמונות AI
הספר הקדמון "בן המלך והנזיר" עם תמונות AI
מפאת הגנת זכויות יוצרים של מי שהזמין את זה אין אפשרות להעלותו כאן
אפשר לקבלו בדוא"ל:
yidishebilders :) gmail.com

בן-המלך-והנזיר-מאוייר.png

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר כמה הערות בונות?
1. מיהו ה'שבת גוי' הזה?
1702390381118.png

2. איזה פוני מהמם...
1702390446229.png

3. ויסר את טבעתו מעל ידו - ויתנה למרדכי.
זה פורים לא חנוכה...
1702390493900.png

4. מזכיר קצת את הכומר...
1702390543303.png

5. ככה לקטוע אצבעות...
1702390573093.png

6. סדנת תפירה לחסידים לובשי עניבות...
1702390621632.png

7. איזה סטייל!! ילדים עם כובע...
1702390672187.png

8. כבר דובר על הסטייל?
וואווו!!
שעון רולקס, 2 טבעות כבדות, חליפה קצרה עם כיס מודרני. אבל פרצוף אדמו"רי +.
1702390824749.png
9. קצת תעתעועי ראיה...
1702390881471.png

10. אדוני!!! זהירות!!!!!
1702390934697.png

המשך בהודעה הבאה

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
סך הכול תודה מאוד על ההודעה שלך, על ההתעניינות, על ההשקעה, ועל הזמן שלך ועל כתיבת המשוב.
לגוף הדברים, אכן גם בתמונות כלליות וגם להבדיל בתמונות חרדיות יש דברים שצריך לטפל ואפשר לטפל.
אני מתנצל מאוד, (וכמו שכתבתי בעמ' 2 של הקובץ), שהיו עשרות טעויות בתמונות, גם מה שכתבת וגם מה שלא.
הסיבה לכך היא משום שלא יכולתי להשקיע זמן בעבודת התנדבות, ולכן השארתי הדברים כך והסתפקתי בהודעה בתחילת הקובץ, שישנם דברים לא מדוייקים, למרות שאכן ראיתי דברים לא מדוייקים, אחרת לא הייתי יכול לשתף את הקובץ בלי תורם שיממן את הזמן של זה.
בקובץ האחרון של בן המלך והנזיר שהוא היה קובץ ממומן - כל תיקון שהלקוח ביקש בוצע מידית, (והוא ידע לבקש).
וגם היה עם הקובץ של הלכות חנוכה שאיזה מלמד בת"ת עשה לתלמידיו מצגת מהקובץ שלי, והצטער על הטעויות שיש בקובץ, והצעתי לו שאם יש לו תקציב אני אשב על הקובץ ואתקן את כל הטעויות בשמחה!

נערך לאחרונה ב:

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
סתם מעניין... איזה מחיר בערך אתה לוקח על זה?

עד כמה שאני מצליח להעריך, כדי להוציא תמונה מושלמת ב-AI בסגנון הזה - צריך עבודה של שעתיים-שלוש לפחות...

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
תודה לך על שאלתך.
אני מבין את הענין שלך בבירור הפרט הזה, אך אני מרגיש שאני צריך להיות זהיר בפרסום מחירים במקום פומבי כמו זה.
ראשית, אני לא בטוח שהנהלת האתר תסכים לכך, ואני לא רוצה לסכן את האשכול.
שנית, המחירים הם דינמיים ולא אוכל להתחייב לנצח על מחיר כזה או אחר.
אם יש לך שאלות נוספות אשמח לעזור באופן פרטי.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לקראת זאת חנוכה ולאור פניות רבות שהגיעו ממשתמשים רבים במיילים ובפורומים, בכל זאת יש כבוד שמגיע לציבור גדול שהרבה ממנו פנה אלי באופן אישי, ולכן החלטתי לבסוף כן להקצות ולהקדיש זמן כדי לתקן את מה שצריך בקובץ הזה.
והנה מהדורה מתוקנת:
הכנסתי כל התיקונים שזכרתי שדובר עליהם בפניות השונות שקיבלתי, (מלבד מספרי הקנים של החנוכיות, שלא טיפלתי בהם בשלב זה).
כל מי ששלח תיקון או תיקונים יוכל להסתכל בגירסה החדשה ולראות שזה הוכנס.
כמו כן הוספתי עוד תמונות חדשות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה