תח"צ קיבלתי מהם 3,000 בלי להתווכח, הדרך היחידה שעוזרת!!!

יוסף פריינד

משתמש חדש
ספולר: כמעט אסון!!!
קשה לי לקרוא את כל העמודים, אשמח אם יוכלו לעזור לי פה

סיפור טרי מלפני שעה: אוטובוס הגיע לתחנה ופתח דלתות, חיכיתי בסבלנות שכל הנוסעים שמעוניינים לרדת ירדו ואז התחלתי לעלות עם עגלת תינוק ובתוכה תינוק בן 9 חודשים.
הנהג הבנדוד סגר את הדלת על העגלה, וכך כשחצי העגלה בפנים וחצי העגלה איתי בחוץ הוא התחיל לנסוע כשני מטרים. עד שהצרחות של הנוסעים עצרו אותו.
רק בנס האירוע נגמר בשבירת העגלה ולא באסון חלילה!
(חצי שעה מוקדם יותר נהג אחר לא עצר לי בכלל בתחנה כשחיכיתי עם כמה ילדים)
הנהג לא רצה לתת לי פרטים שלו מעבר למס' רכב.
הגשתי תלונה לחברה המפעילה והם נתנו לי את מס' התלונה
הגשתי תלונה לרשות הארצית לתחבורה ציבורית
מציין שיש לי עדה שהייתה על האוטובוס
(כרגע עובדים על להשיג תיעוד ממצלמות אבטחה באזור)
איך ממשיכים מפה?!

ההגה נמצא בידי יצורים כאלו ו
@עולם כמנהגו נוהג ?

נערך לאחרונה ב:

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זו עבירה פלילית, חובה לציין את זה בכתב התלונה למשרד התחבורה ולחברה המפעילה
חשוב לציין בפניה את מספר הרישוי, כיוון הנסיעה, ותחנה מדוייקת (כדאי מאוד לרשום מס' תחנה)

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
דרשתי לפני שבועיים פיצוי מחברת תנופה על אוטובוס שלא יצא, אמרו שיחזרו אליי תוך 7 ימים.
תכל'ס לא קיבלתי מהם שום שיחה..
להתקדם לתביעה?
בהחלט מומלץ
רק שבדרך כלל לא כדאי לתבוע על מקרה בודד, כי אולי לחברה יש סיבה טובה לאוטובוס שלא יצא.
הייתי ממליץ לך לפנות אליהם בכתב ולציין שאתה מעוניין לתבוע אותם אם לא יפצו אותך.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
ספולר: כמעט אסון!!!
קשה לי לקרוא את כל העמודים, אשמח אם יוכלו לעזור לי פה

סיפור טרי מלפני שעה: אוטובוס הגיע לתחנה ופתח דלתות, חיכיתי בסבלנות שכל הנוסעים שמעוניינים לרדת ירדו ואז התחלתי לעלות עם עגלת תינוק ובתוכה תינוק בן 9 חודשים.
הנהג הבנדוד סגר את הדלת על העגלה, וכך כשחצי העגלה בפנים וחצי העגלה איתי בחוץ הוא התחיל לנסוע כשני מטרים. עד שהצרחות של הנוסעים עצרו אותו.
רק בנס האירוע נגמר בשבירת העגלה ולא באסון חלילה!
(חצי שעה מוקדם יותר נהג אחר לא עצר לי בכלל בתחנה כשחיכיתי עם כמה ילדים)
הגשתי תלונה לחברה המפעילה והם נתנו לי את מס' התלונה
הגשתי תלונה לרשות הארצית לתחבורה ציבורית
מציין שיש לי עדה שהייתה על האוטובוס
(כרגע עובדים על להשיג תיעוד ממצלמות אבטחה באזור)
איך ממשיכים מפה?!

ההגה נמצא בידי יצורים כאלו ו
@עולם כמנהגו נוהג ?
יכול להיות שכדאי לפנות לעו"ד, החוויה במקרה כזה היא יותר מסתם תלונה. אך אפשר בתביעה קטנה באופן עצמאי.
כדאי מאוד להגיש תלונה גם למשרד התחבורה, סביר להניח שתוזמן להגיש עדות.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
בלי עורך דין, לבד, קלי קלות
עשיתי כבר פעמיים, בדרך לשלישית
הוא שואל בקשר להמלצה שלי לפנות לעו"ד על המקרה הספציפי שהוא הזכיר
וכמובן שצריך שאלת רב למקרים של תביעות מסוג אחר שהם לא ת"ק

נערך לאחרונה ב:

אייל בן זכאי

משתמש חדש
לנהגי האוטובוס בירושלים יש מנהג שבכל פעם שיש הפגנה בגאולה, כשבועיים אח"כ הם לא נכנסים לרחוב יחזקאל אלא מקיפים מרחוב הנביאים, האם זו עילה לתביעה. ואם כן איך?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
לנהגי האוטובוס בירושלים יש מנהג שבכל פעם שיש הפגנה בגאולה, כשבועיים אח"כ הם לא נכנסים לרחוב יחזקאל אלא מקיפים מרחוב הנביאים, האם זו עילה לתביעה. ואם כן איך?
לכאורה זאת בהחלט עילה לתביעה
אבל יש בה סיכון מוגבר, כי קשה לדעת ובעיקר להוכיח מה היו ההוראות של המשטרה וכו' בזמן הזה
@מנוי פרימיום אולי תעודת עובד ציבור תעזור?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אבל יש בה סיכון מוגבר, כי קשה לדעת ובעיקר להוכיח מה היו ההוראות של המשטרה וכו' בזמן הזה
@מנוי פרימיום אולי תעודת עובד ציבור תעזור?
אם הייתה הוראת משטרה זה תקין על פי החוק
אין לי מידע לגבי תעודת עובד ציבור כלפי עובד משטרה

אייל בן זכאי

משתמש חדש
אם הייתה הוראת משטרה זה תקין על פי החוק
אין לי מידע לגבי תעודת עובד ציבור כלפי עובד משטרה
זאת אומרת שכל שעלי לעשות הוא לקבל בכתב מהמשטרה שלא היה באותו יום/זמן הפגנה, ולצרף את זה לתביעה.
נכון?

ספרא רבא

משתמש רשום
זאת אומרת שכל שעלי לעשות הוא לקבל בכתב מהמשטרה שלא היה באותו יום/זמן הפגנה, ולצרף את זה לתביעה.
נכון?
לא צריך. רק אם הם יטענו להגנתם שהיה הפגנה אז צריך להכחיש אותם. לא סביר שהם יטענו אם לא היה הפגנה באותו יום.

שרה41102

משתמש צעיר
עזרה פרטית .
א. עד כמה רלוונטי לפתוח תיק אם עבר 9 חודשים מהמקרה?
ב. האם כדי לעשות עם זה משהו :
המתנו לאוטובוס בתחנה X יותר מ40 התקשרנו לברר והתשובה הייתה שהכל תקין והם לא רואים בעיה ושהאוטובוס המשיך במסלול לתחנות אחרות . (אני עם חברה וסכ"ה 7 ילדים איתנו)בדקנו עם המידע הארצי של דן והם אמרו שלא אמורה להיות בעיה אבל בפועל מרחוק שמענו עבודות בכביש וראינו שהכביש ממנו צריך לפנות האוטובוס סגור וגם את זה ציינו להם בשיחה והם לא ידעו על מה אנחנו מדברים איתם.)
הגענו לתחנה שניה כדי לתפוס משם את האוטובוס הרצוי וגם שם המתנו 30 דק והבנו שיש שם עוד אנשים עם אותה תופעה אבל הפעם אנחנו הגדלנו ראש להתקשר מספר פעמים ולתפוס מספר נציגים שכולם מהם יענו לנו את אותו התשובה שהמסלול רגיל ואין בעיה או דיווח על כך .
לאחר מכן התקדמנו לעוד תחנה ובסוף אחרי שעתיים עלינו לאוטובוס המבוקשר יחד עם עוד אנשים שפגשנו בתחנות קודמות והנהג פשוט הסביר לנו שעקב עבודות כביד הם דילגו על יותר מ10 תחנות ולא הודיעו לציבור וגם שירות לקוחות של דן לא ידע מזה.

האם יש מה לעשות עם זה?
אז בזמנו התקשרתי אלהם והם פשוט ענו שקורים דברים כאלה התנצלו וזהו ..התעקשתי על טיפה מעבר אבל לא היה מקום לזה בשיחה.

נערך לאחרונה ב:

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
נכון?
זכור לי שלסדרן יש סמכות להורות על שינוי מסלול, אבל לא הצלחתי כעת למצוא מקור חוקי לזה

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
עזרה פרטית .
א. עד כמה רלוונטי לפתוח תיק אם עבר 9 חודשים מהמקרה?
ב. האם כדי לעשות עם זה משהו :
המתנו לאוטובוס בתחנה X יותר מ40 התקשרנו לברר והתשובה הייתה שהכל תקין והם לא רואים בעיה ושהאוטובוס המשיך במסלול לתחנות אחרות . (אני עם חברה וסכ"ה 7 ילדים איתנו)
הגענו לתחנה שניה כדי לתפוס משם את האוטובוס הרצוי וגם שם המתנו 30 דק והבנו שיש שם עוד אנשים עםן אותה תופעה אבל הפעם אנחנו הגדלנו ראש להתקשר מספר פעמים ולתפוס מספר נציגים שכולם מהם יענו לנו את אותו התשובה שהמסלול רגיל ואין בעיה או דיווח על כך .
לאחר מכן התקדמנו לעוד תחנה ובסוף אחרי שעתיים עלינו לאוטובוס המבוקשר יחד עם עוד אנשים שפגשנו בתחנות קודמות והנהג פשוט הסביר לנו שעקב עבודות כביד הם דילגו על יותר מ10 תחנות ולא הודיעו לציבור וגם שירות לקוחות של דן לא ידע מזה.

האם יש מה לעשות עם זה?
אז בזמנו התקשרתי אלהם והם פשוט ענו שקורים דברים כאלה התנצלו וזהו ..התעקשתי על טיפה מעבר אבל לא היה מקום לזה בשיחה.

החוק מחייב את החברות לפרסם את השינויים באתר האינטרנט שלהם ורובן מבצעות זאת בדרך כלל, לרבות חברת דן.
הבעיה היא שלחרדי ממוצע שמחכה בתחנה אין נגישות למידע הזה

כדי לטעון לעבירה על החוק תצטרכו להוכיח כי דן לא פרסמה את השינויים באתר שלה, דבר שסביר להניח שתתקשו לבצע

שלחתי בעבר פניה בנושא למשרד התחבורה אך הדבר עדיין לא טופל. אני סבור כי ככל שתוגשנה יותר פניות למשרד התחבורה הם יוכחו בנחיצות העניין

שרה41102

משתמש צעיר
החוק מחייב את החברות לפרסם את השינויים באתר האינטרנט שלהם ורובן מבצעות זאת בדרך כלל, לרבות חברת דן.
הבעיה היא שלחרדי ממוצע שמחכה בתחנה אין נגישות למידע הזה

כדי לטעון לעבירה על החוק תצטרכו להוכיח כי דן לא פרסמה את השינויים באתר שלה, דבר שסביר להניח שתתקשו לבצע

שלחתי בעבר פניה בנושא למשרד התחבורה אך הדבר עדיין לא טופל. אני סבור כי ככל שתוגשנה יותר פניות למשרד התחבורה הם יוכחו בנחיצות העניין
לי אולי אין אבל לנציגה שנותנת לי מידע לא אמור להיות את כל המידע ? כולל הפירסום באתר?
וזו לא היתה נציגה אחת, יותר מ4.
לא מספיק?

אני פתחתי את המקרה במייל וזה היה אגד.
הם טענו שהם דילגו על תחנה אחת בלבד זו שסמוכה לעבודטות בכביש בזמן שהם בפועל דילגו על 5 תחנות והפנו אותנו לתחנה הבא ששם התיבשנו גם

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה