דרוש מידע קורסי אנגלית מדוברת

tehilali

משתמש רשום
שלום לכולם,
אשמח לקבל המלצות לקורסי אנגלית מדוברת ברמה גבוהה לבחורה חרדית בת 20 בירושלים
ידוע לי שגוגל מוצף בקורסי אנגלית, אבל אני מחפשת משהו איכותי וטוב מניסיון של בנות שהיו שם ומרוצות מאוד, ובעיקר רואות תוצאות!!
אשמח ממש לכל מידע!

אמיליה

משתמש מקצוען
מצטרפת להמלצה על יונית
מכירה אישית כמה שהיו שם ודוברות מושלם

RGS

משתמש פעיל
יוצרי ai
יש אולי משהו כמו יונית בירושלים?
או באונליין?
תודה

הנורמלי הבודד

משתמש צעיר
אשכולות בגוגל
אונליין וחינמי
זה מטעם המדינה, לשילוב חרדים והקטנת פערים בחברה
אתר מושלם נוח זמין וברור מאוד

• שכוייח!
Reactions: RGS

tehilali

משתמש רשום
מעולה תודה לכולם
אגב, סורי על החוסר קשר..
ידוע למשהו כאן האם אפשר למחוק אשכול שאני פתחתי? או לערוך..?

tehilali

משתמש רשום
יש למשהו עוד פרטים על הקורס של יונית בבני ברק?
איך הולכת השיטה שלה? כמה שעות צריך להשקיע בשבוע? כמה מפגשים יש? שווה להגיע מירושלים? ומה המחיר?
אשמח ממש למידע
תודה!!

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יש למשהו עוד פרטים על הקורס של יונית בבני ברק?
איך הולכת השיטה שלה? כמה שעות צריך להשקיע בשבוע? כמה מפגשים יש? שווה להגיע מירושלים? ומה המחיר?
אשמח ממש למידע
תודה!!
אני חושבת ששוה.
השיטה של היא דיבור, לדעת לדבר, שליפה ומבטא.
שיעור הוא שעה, 750 שקל ל14 מפגשים.
צריל להשקיע באיזור 5 שעות שעות בשבוע לשיחות.
ממליצה לך בחום!
היא מקבלת אחרי ראיון התאמה לרמה.
והיא סופר רצינית, זה לא למי שבא לה לשחק-זה לבוא ולדעת.
אני חושבת שהיא נתנה לי נכס עצום לחיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה