צורת התשלום בעוז והדר

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מישהו יודע אם בעוז והדר משלמים בצורה של מלגה, או משכורת או שכר סופרים. תודה רבה

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני התחלתי ב10 דולר לשעה, לפני 3 שנים, זה יצא פחות מ35 לשעה...
מאד מוזר, כי אני קיבלתי הצעה הרבה יותר גבוהה יחסית למתחיל באחד הפרויקטים שם, פשוט לפי כל הדיבורים בעניין הבנתי שמשלמים שם משכורת רעב?

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

SBS

משתמש רשום
עריכה תורנית
@אחד העורכים אשמח לקבל פירוט יותר נרחב על צורת התשלום ב'עוז והדר'.
איך זה עובד? מה הכוונה 'מלגה'? איך מדווחים ומתי?
תודה!
מקבלים מלגה בצ'ק אמריקאי (עמותה) היתה גם תקופה שקיבלו דרך עמותות בארץ
התשלום לפי שעות מדווחים בסוף חודש (על בסיס אמון) מה שידוע לי או 10 דולר או 40 שח תלוי אם עומדים ביעד 80 שעות חודשי
בפרוייקט מתיבתא רמב"ם הבנתי שהעורך מוציא להם חשבונית והתשלום על"פ הספק

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
התשלום לפי שעות מדווחים בסוף חודש (על בסיס אמון) מה שידוע לי או 10 דולר או 40 שח תלוי אם עומדים ביעד 80 שעות חודשי
מאד מוזר, כי אני קיבלתי הצעה הרבה יותר גבוהה יחסית למתחיל באחד הפרויקטים שם, פשוט לפי כל הדיבורים בעניין הבנתי שמשלמים שם משכורת רעב?

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לא סוד אישי, רק שוקל האם מבחינת הוגנות יפה לחשוף פרויקטים של מכון פרטי (מתחרים וכו').
מדובר בפרויקט הוצאה לאור של אחד מספרי החסידות המרכזיים. מוכר?

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לא סוד אישי, רק שוקל האם מבחינת הוגנות יפה לחשוף פרויקטים של מכון פרטי (מתחרים וכו').
מדובר בפרויקט הוצאה לאור של אחד מספרי החסידות המרכזיים. מוכר?
לא אותו פרויקט (עובד על אחד מספרי הראשונים היסודיים),
וצריך לומר שעוז והדר העלו מחירים כנראה.

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
@נסיך אוסטרי
@מתיקות האהבה
אני יודע שלאלה שיצאו יותר מפולפלים במבחן עריכה, הם הציעו כבר בהתחלה 40 שח ולא 10 דולר, כך בשעתי לפני 3 שנים ויותר
יתכן מאוד שהעלו מחירים, מקווה מאוד בשבילכם......
בכל אופן, אני הלכתי על זה בכוונה תחילה כי רציתי להתמקצע בזה, וזה באמת נתן לי את כל הכלים והנסיון, עזבתי אחרי תקופה של שנה וחצי, משהו כזה

forty thousand feet

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני שמעתי דיבורים שב'עוז והדר' מעלים משכורות בזמן האחרון, ואכן ביקשתי - וקיבלתי! (לא הבטחתי לפרסם. גם לא הבטחתי לא לפרסם). אז נסו לבקש, ואם תצליחו - תרבחו ותסעדו!
ובענין התשלום - מלגה מכל מיני עמותות עלומות. לא בדולרים ולא בצ'קים, שקלים לחשבון הבנק. אבל זאת לא הוכחה, יתכן שכל פרוייקט משולם אחרת.

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני שמעתי דיבורים שב'עוז והדר' מעלים משכורות בזמן האחרון, ואכן ביקשתי - וקיבלתי! (לא הבטחתי לפרסם. גם לא הבטחתי לא לפרסם). אז נסו לבקש, ואם תצליחו - תרבחו ותסעדו!
ובענין התשלום - מלגה מכל מיני עמותות עלומות. לא בדולרים ולא בצ'קים, שקלים לחשבון הבנק. אבל זאת לא הוכחה, יתכן שכל פרוייקט משולם אחרת.
נכון גם אני שמעתי על כך, אבל לפי הסכומים ששמעתי זה עדיין לא מתקרב למחירי השוק החופשי

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ירבו זאצערס בישראל!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה