תקשורת פלאפון כשר עם קליטה טובה +הקלטת שיחות הכולל מנוע חיפוש להקלטות שנשמרו. מה יש?

היה לי שיאומי והייתי מאור מרוצה ממנו אך בקהילה שלנו אסרו אותו...
קניתי 4X4 ,וגם מאוד מרוצה מכל המעלות שיש לו, אבל דבר אחד חסר לי בפלאפון הזה. כל ההקלטות נשמרות לפי הסדר של תאריך ההקלטה (בדומה ליומן ש. אחרונות) ואם אני רוצה למצוא איזה הקלטה שדיברתי עם מישהו לפני חודש, אני צריף לדפדף ולדפדף אין סוף.
מישהו מכיר פלאפון איכותי עם הקלטת שיחות עם חיפוש נורמאלי להקלטות?
בתודה מראש!

דוטקול

משתמש חדש
קניתי 4X4 ,וגם מאוד מרוצה מכל המעלות שיש לו, אבל דבר אחד חסר לי בפלאפון הזה. כל ההקלטות נשמרות לפי הסדר של תאריך ההקלטה (בדומה ליומן ש. אחרונות) ואם אני רוצה למצוא איזה הקלטה שדיברתי עם מישהו לפני חודש, אני צריף לדפדף ולדפדף אין סוף.
בתודה מראש!

תשתמש בהקלטה על גבי הרשת בשירות כמו שלנו:
מקליט שיחות יוצאות על גבי הרשת ולא תלוי במכשיר ולכן עובד מעולה וגם מציע ממשק לאתר את השיחות בקלות.

אם זקוק לפיתרון אוטומטי כללי שמקליט את כל השיחות ומציע ממשק חיפוש חכם, חפש "אקסטרה מובייל".

בהצלחה!

A052

משתמש סופר מקצוען
בתודה מראש!
למה לא להקליט לכרטיס זיכרון, להוציא אותו ולחבר למחשב ולחפש רגיל?
בכל מקרה אין מה לעשות עם ההקלטה במכשיר (חוץ מלשמוע)

קמחית

משתמש פעיל
תשתמש בהקלטה על גבי הרשת בשירות כמו שלנו:
מקליט שיחות יוצאות על גבי הרשת ולא תלוי במכשיר ולכן עובד מעולה וגם מציע ממשק לאתר את השיחות בקלות.

אם זקוק לפיתרון אוטומטי כללי שמקליט את כל השיחות ומציע ממשק חיפוש חכם, חפש "אקסטרה מובייל".

בהצלחה!
מתאים לפלאפון כשר ?

A052

משתמש סופר מקצוען
אין שום מכשיר עם חיפוש בהקלטות.

כל מושג ההקלטות נועד להעתקה למחשב ולהשתמש בזה שם.

שואל לעניין

משתמש פעיל
ניתן להגדיר שיהיה מסודר לפי שם ולא לפי תאריך (מיון>שם)
אם זה מספר ששמור במכשיר יהיה קל למצוא אותו

ניתן להגדיר שיהיה מסודר לפי שם ולא לפי תאריך (מיון>שם)
אם זה מספר ששמור במכשיר יהיה קל למצוא אותו
נכון, שמתי לב לזה בדיוק אתמול. צריכים לדפדף קצת הרבה אבל אם לוחצים על# זה מעביר שורה שלמה ביחד, ועדיין זה קצת מסובך. ויש עוד בעיה שלא רשום תאריכים, וזה יוצר קושי גם בחיפוש וגם במטרת ההקלטה.

A052

משתמש סופר מקצוען
יש רק שיאומי אחד כשר. QIN1 מהיבואן המילטון בלבד.

דוטקול

משתמש חדש
ההתחברות כרוכה בקבלת מסרון SMS שאינו פעיל בטלפון כשר!
אפשר לאמת את המספר גם טלפונית. לא חייבים SMS כדי להירשם.
וגם יש מסלולים כשרים שלא מפורסמים באתר - צרו קשר עם התמיכה ויעזרו לכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה