עזרה פיצוח סיסמה שנשכחה למסמך word

מהלאל

משתמש חדש
יש לי מסמך word שעשיתי לו סיסמה, ושכחתי אותה.
ניסיתי דרך כל אתר אפשרי ועצות שמצאתי, ושום דבר לא עזר.
(אני כמעט בטוחה שהוא עם אותיות בעברית, ולכן רב התוכנות שמצאתי לא התאימו)

דרך אחת שלא כ"כ הסתדרתי איתה זה חילוץ hash code,
מה שכן - הצלחתי להמיר את הקובץ לtxt ויצא לי בליל של תווים בלי קשר, ובסוף משהו שנראה כמו hash: (היו עוד, העתקתי רק חלק)
hashAlgorithm, hashSize, encryptedVerifierHashValue, encryptedVerifierHashInput
כל אחד מהנ"ל היה עם = "<כל מיני אותיות ומספרים באנגלית>".
זה אמור לעזור?

האם מישהו יודע אולי איך אפשר לחלץ את הסיסמה?

בני2

משתמש מקצוען
גם אם את מצליחה להוציא את הHASH את צריכה WORDLIST בשביל הקראק. לא נראה לי שככה מוציאים HASH מקובץ וורד.
עד כמה שזכור לי יש לי תוכנה שאפשר להוסיף לה גם אותיות בעברית אם הסיסמה לא ארוכה ואת יודעת שהיא רק אותיות בעברית אולי זה יוכל לעזור.

מהלאל

משתמש חדש
שזה אומר?
איך אני יכולה להגיע לזה?
הHASH הוא לא פשוט איזה קוד שאפשר לפצח?

יש לי תוכנה שאפשר להוסיף לה גם אותיות בעברית אם הסיסמה לא ארוכה ואת יודעת שהיא רק אותיות בעברית אולי זה יוכל לעזור.
הורדתי גם תוכנה שועשה את זה אבל היא ביקשה שאני אתחבר, המסמך הוא אישי ולכן הוא מוצפן...

בני2

משתמש מקצוען
שזה אומר?
איך אני יכולה להגיע לזה?
זה רשימת סיסמאות אפשריות.
הHASH הוא לא פשוט איזה קוד שאפשר לפצח?
קוד הHASH הוא הקוד המוצפן שמתקבל אחרי פעולת 'גיבוב' שהיא במקרה זה חד כיוונית, שזה אומר שאי אפשר פשוט 'לפצח' אותה באמצעות חישוב לאחור, אלא צריך לחשב תמיד מהתחלה, כלומר אם הסיסמה היא 1111 נעביר את זה פעולת 'גיבוב' ונקבל את קוד הHASH אותו נשווה לHASH שיש בידנו ונדע אם זו הסיסמה.
רק בדרך זו אפשר למצוא את הקוד במקרה זה!
wordlist היא רשימת סיסמאות שאותה מכניסים לתוכנה היא לוקחת כל סיסמה וסיסמה מחשבת מה הHASH שלה ומשווה לHASH של הקובץ. כן, כמו שזה נשמע זו פעולה מסורבלת ארוכה והרבה פעמים גם בלתי אפשרית.
בנוסף לכל זה כיוון שאת צריכה wordlist בעברית זה יותר מסובך כי מה שניתן למצוא זה רשימות יותר באנגלית או מספרים וכד', בעברית כנראה שתצטרכי לייצור אחת כזו. אם תצליחי לייצור אחת כזו יכול להיות שתוכלי להשתמש גם באחת התוכנות שניסית איתם, יש את האופצייה הזו בהרבה תוכנות.

מהלאל

משתמש חדש
תודה רבה על ההסבר המפורט,
אבל אם זה ככה אז לא הבנתי מה הפואנטה של כל אילו שממליצים באינטרנט על "הפתרון של hash", אם אני מכינה רשימה של כל הסיסמאות האפשריות - אני כבר יכולה לנסות להקליד אותן ישירות על המסמך...

בכל מקרה, ממש אין דרך לפרוץ את הסיסמה? שנים על גבי שנים כבר יש את word ואף אחד לא מצא פירצה כלשהי? :(

בני2

משתמש מקצוען
אבל אם זה ככה אז לא הבנתי מה הפואנטה של כל אילו שממליצים באינטרנט על "הפתרון של hash", אם אני מכינה רשימה של כל הסיסמאות האפשריות - אני כבר יכולה לנסות להקליד אותן ישירות על המסמך...
אז דבר ראשון כמו שכתבתי יש הרבה רשימות סיסמאות של מספרים ואותיות באנגלית או מילונים להורדה מהאינטרנט, דבר שני לא יוצרים את הרשימות ע"י כתיבה של הסיסמאות אחת אחת אלא ע"י קודים בתכנות שיודעים להכין רשימות למשל של כל האופציות עם האותיותABC וכן הלאה זה לא משהו מאוד מסובך, דבר שלישי התוכנה יודעת לבדוק מאות ואלפי קודים לשניה מה שאת לא תצליחי גם בעוד מאה שנה..
בכל מקרה, ממש אין דרך לפרוץ את הסיסמה? שנים על גבי שנים כבר יש את word ואף אחד לא מצא פירצה כלשהי?
אין דרך אחרת! הוורד התקדם מאז 98 והוא עבר כמה שדרוגים גם בתחום הזה.

בני2

משתמש מקצוען
תצטטי אותי ותכתבי כאן את המייל שלך, אחרי דקה תוכלי לערוך ולמחוק את המייל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה