דרוש מידע עזרה-מצלמה

RL אראל

משתמש רשום
שלום וברכה,
בשנים האחרונות הרבה חיפשו מצלמות לילדות ולא רק מצלמות משוכללות במחירים גבוהים.
אז לאחרונה ראיתי שיצאה דגם חדש של מצלמה במחיר של 700 ש"ח , מחיר סביר בהחלט
בחנות היא הייתה נראית ממש טובה-בדקתי את האיכות של הצילום וזה היה נראה ממש טוב וברור,
אבל- זה נראית, אני לא יודעת מה האיכות בשאר הדברים בה ואני לא מכירה את החברה אז הייתי שמחה לקבל חוות דעת ממכירים ומנוסים על מצלמה זו.
*בדגם זה יש גם אפשרות לראות את המסך גם כשמצטלמים,לא באופן של הרמת המסך אלא יש ריבוע קטן בצד ליד הזום שבו אפשר לראות
אז שמח לקבל חוות דעת על :מצלמה דיגיטלית XenoX Xm820
מצורף תמונה
תודה!
1700398248618.png

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שלום וברכה,
בשנים האחרונות הרבה חיפשו מצלמות לילדות ולא רק מצלמות משוכללות במחירים גבוהים.
אז לאחרונה ראיתי שיצאה דגם חדש של מצלמה במחיר של 700 ש"ח , מחיר סביר בהחלט
בחנות היא הייתה נראית ממש טובה-בדקתי את האיכות של הצילום וזה היה נראה ממש טוב וברור,
אבל- זה נראית, אני לא יודעת מה האיכות בשאר הדברים בה ואני לא מכירה את החברה אז הייתי שמחה לקבל חוות דעת ממכירים ומנוסים על מצלמה זו.
*בדגם זה יש גם אפשרות לראות את המסך גם כשמצטלמים,לא באופן של הרמת המסך אלא יש ריבוע קטן בצד ליד הזום שבו אפשר לראות
אז שמח לקבל חוות דעת על :מצלמה דיגיטלית XenoX Xm820
מצורף תמונה
תודה!
צפה בקובץ המצורף 1502476

לא הייתי קונה במחיר הזה מצלמה מחברה לא מוכרת

גם מצלמה מחברה מוכרת ,אם מראים לך תמונות שצלמו איתה זה לא אומר שלא ערכו אותם קודם בתוכנת עריכה

ואין דבר כזה במצלמות "היא היתה נראית לי ממש טובה "
איך היא נראתה טובה ?
הייתה לה בלורית מסודרת ? :)

בסכום הזה אפשר לקנות מצלמה יד 2 של למשל קנון
או ניקון כגון
קנון
Sx700
עם עדיפות לקנון
מהסיבות שכבר פירטתי בעבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה