דרוש מידע עזרה במייל שנחסם

ותן חלקנו!!!

משתמש פעיל
Screenshot_6.png

כל מספר טלפון שאני מכניסה רשום לי "שלא ניתן להשתמש במספר הטלפון הזה לאימות"
מישו מכיר? מה עושים?

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צפה בקובץ המצורף 1427381

כל מספר טלפון שאני מכניסה רשום לי "שלא ניתן להשתמש במספר הטלפון הזה לאימות"
מישו מכיר? מה עושים?
א. שימי לב שזה לחוץ על הודעת SMS יכול להיות שהפלא' לא יכול לקבל SMS.
ב. לגוגל יש תקלה בשליחת הודעות בין בSMS ובין הודעות קוליות.
כך שמה שנותר לך לעשות באם את מנויה של גוגל [ויכול להיות שגם אם את לא מנויה יאפשרו לך] לפנות לשירות של גוגל.
קישור:

ותן חלקנו!!!

משתמש פעיל
אולי לחכות 24 שעות (אני יודע שזה לא מעודד סליחה)
לא עוזר
א. שימי לב שזה לחוץ על הודעת SMS יכול להיות שהפלא' לא יכול לקבל SMS.
ב. לגוגל יש תקלה בשליחת הודעות בין בSMS ובין הודעות קוליות.
כך שמה שנותר לך לעשות באם את מנויה של גוגל [ויכול להיות שגם אם את לא מנויה יאפשרו לך] לפנות לשירות של גוגל.
קישור:
כן, שמתי לב.
אני אנסה לבדוק שם, תודה רבה!

ותן חלקנו!!!

משתמש פעיל
וואלה מבאס ברמות
תנסו אולי לסגור ולהיכנס מחדש
אולי ממכשיר אחר בכלל
לא עוזר:confused:
תנסה מהמחשב והרשת שממנה את/ה פתחת את המייל או שמשתמש באופן קבוע,
תנסה לפתוח מחלון גלישה בסתר
לפעמים זה עוזר שהוא נותן עוד אופציות כמו לרשום את המספר שעליו פתחת
גם לא עוזר
תודה כולם!!
עוד מישו?

צעיר בימים

משתמש רשום
תחכה 24 שעות כי גם לאשתי אותו דבר קרה ונחסם המייל והיום גימייל שלחו לה שנחסם כי הם חושדים שזה בוט והם לא מסכימים לשחזר אז לפחות אל תנסה בשעות הקרובות

ya had

משתמש חדש
אתם צכים לפתח אתזה מחסימה לא של נטפרי מחשב אחר או מפלאפון הכל נפתח מעולה ישלחו לכם הודעה לפון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה