עבודה בניקוד

בת יהודה

משתמש פעיל
כנקדנית עם ותק של שנים, אשמח לשמוע מהעוסקים בתחום, כיצד משיגים היום עבודה.
מציינת שעד היום הגיעו אלי, ולכן לא שיווקתי את עצמי.
@חגי פאהן @אפכא מסתברא , אשמח לדעתכם.
תודה מראש לעונים!

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
א. יתפלל למי שהעושר שלו.
ב. בהזדמנויות במפגש עם משפחה וחברים, "מזכירים" להם את המקצוע שלי.
ג. פה בפורום (ואולי בפורומים מקבילים) אורבים לשואלי שאלות בדקדוק ולמחפשי נקדנים.
ד. מפרסמים בעיתון מקומי (לי מה שיצא מזה זה שמחפשי עבודה הגיעו אלי)
ה. תולים שלט על המרפסת (תליתי והוא החזיר את עצמו לפני שעף ברוח)

בת יהודה

משתמש פעיל
א. כנ"ל
ב. הציבור מחפש זול, ומאחר שבד"כ מי שמחפש נקדן/ית איננו מבין בזה, גם לא אכפת לו מדי מידת המומחיות, ובלבד שהמחיר זול יותר.

א. יתפלל למי שהעושר שלו.
ב. בהזדמנויות במפגש עם משפחה וחברים, "מזכירים" להם את המקצוע שלי.
ג. פה בפורום (ואולי בפורומים מקבילים) אורבים לשואלי שאלות בדקדוק ולמחפשי נקדנים.
ד. מפרסמים בעיתון מקומי (לי מה שיצא מזה זה שמחפשי עבודה הגיעו אלי)
ה. תולים שלט על המרפסת (תליתי והוא החזיר את עצמו לפני שעף ברוח)
מתנצלת, רק עכשיו ראיתי שעניתם.
קודם כל תודה.

מתפללת. הרבה.
ה'חברים' שלי בכלל לא קשורים בקשר כלשהו לתחום ה'מילים'.
בעיתון, מקומי או לא, לא ראיתי שזה מביא עבודה, כמו אצלך...
אין לי מרפסת :(

אז מה באמת הדרך?
כל כך מתסכל.
פעם ניסיתי לפנות להוצאות לאור. בסוף התייאשתי.
מישהו הצליח בדרך הזו, שאולי זה ידחוף אותי שוב לנסות?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אכן מתסכל. אבל כדאי להזכיר אתכם ואת תחום התעסקותכם אחת לכמה זמן למשפחה המורחבת ולידידים, כי כל אחד יכול לפגוש מישהו המחפש בדיוק נקדן/ית, והם יכולים להיות ה'שדכנים'.
ואגב, אחרי תקופת יובש בעבודה עצרתי ב'שמע קולנו' של שחרית לומר את התפילה על הפרנסה, וראה זה פלא - הזדמנו לפתחי 3 הצעות עבודה משמעותיות (שאכן ניתרגמו לחוזים), אחת מהן באמצעות בן משפחה שלעיסוקו ולעיסוק זוגתו אין קשר למלים...

כנקדנית עם ותק של שנים, אשמח לשמוע מהעוסקים בתחום, כיצד משיגים היום עבודה.
מציינת שעד היום הגיעו אלי, ולכן לא שיווקתי את עצמי.
@חגי פאהן @אפכא מסתברא , אשמח לדעתכם.
תודה מראש לעונים!
אולי כדאי לברר בתלמודי תורה או בבתי ספר שצריכים הרבה פעמים לערוך חוברות ושכפולים.

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
@בת יהודה איך אפשר ליצור איתך קשר בבקשה לגבי ניקוד?
אני לא רואה אף פרטי קשר שלך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה