הודעה חשובה ממערכת האתר!!

האם הסרטונים בפרוגמדיה פתוחים לך?

• פתוח

• חסום

• פתוח חלקית

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
סליחה על הבורות, למי ומה מועיל הדירוג?:unsure:

(יעני, למה זה בוער? סתם פידבק נחמד(בלי לזלזל כמובן בפידבק נחמד...)?)
מיועד גם כדי למקד את מעלי הסרטונים, מה הציבור אוהב ומה פחות

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מתאר לעצמי שכל או לפחות הרוב מאלה שהצביעו על חסום הם משתמשי נטפרי.
נכון או לא?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
סליחה על הבורות, למי ומה מועיל הדירוג?:unsure:
מותר לשאול עוד יותר? מה מועיל לייקים למעלה הסרטון?

אם כל משתמש שצופה בסרטון, ידרג אותו מיד בסיום הצפייה,
מעלה הסרטון יקבל את הפידבק שאהבו את התוכן שהעלה, והיה לו שווה לטורח בשביל לעזור לאחרים.
ובעיקר, משתמשים יוכלו לצפות באשכולות ארוכים לפי דירוג, תחשבו על אשכול ענק עם עשרות או מאות סרטונים, ויהיו מאות דירוגים על כל סרטון, זה יוכל לעזור מאוד למשתמשים שאין להם זמן לעבור על כל האשכול, להגיע ישר לתוכן האיכותי יותר.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני מתאר לעצמי שכל או לפחות הרוב מאלה שהצביעו על חסום הם משתמשי נטפרי.
נכון או לא?
כל הסרטונים בפורום - פתוחים בנטפרי.
יש חסימות של קהילות בנטפרי, או בחדרי מחשבים, ששם יוטיוב חסום, וטוב שכך.

א חסידישער איד

משתמש פעיל
מותר לשאול עוד יותר? מה מועיל לייקים למעלה הסרטון?

אם כל משתמש שצופה בסרטון, ידרג אותו מיד בסיום הצפייה,
מעלה הסרטון יקבל את הפידבק שאהבו את התוכן שהעלה, והיה לו שווה לטורח בשביל לעזור לאחרים.
ובעיקר, משתמשים יוכלו לצפות באשכולות ארוכים לפי דירוג, תחשבו על אשכול ענק עם עשרות או מאות סרטונים, ויהיו מאות דירוגים על כל סרטון, זה יוכל לעזור מאוד למשתמשים שאין להם זמן לעבור על כל האשכול, להגיע ישר לתוכן האיכותי יותר.
כאחד שהעלה המון סרטונים, אני נכנס מפעם לפעם לאשכולים שהעלתי בשביל לבדוק האם זה מעניין מישהו, והאם היה שווה את ההשקעה, והכי חשוב האם להמשיך לתת מזמני בשביל להעלות סרטונים, כי אם זה לא מעניין אף אחד אז חבל על העבודה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אתה מתכוון ביוטיוב?
לא. בפרוג.

לא את מספר הלייקים ולא את כמות הדירוגים יכתבו על המצבה שלנו אחרי מאה ועשרים...
אבל אם עזרנו למישהו, ששמע שיעור תורה, דקה של התבוננות מהרב פנגר, או אפילו למד תוכנה חדשה דרך הפורום, או מצא שיר מעניין שעשה לו שמח - הרי חסד הוא אחד משלושה דברים עליהם העולם עומד.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

אבל הניק יכול להשאר גם אחרי מאה ועשרים:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:.

אגב, אם נניח אני רוצה למחוק את הניק שלי (לא, אני לא רוצה, תודה ששאלתם), יש בכלל אפשרות כזו?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
לי יש תחושה שאדוני חושב שאת מספר האשכולות שהוא מחק או את מספר הניקים שהוא חסם יכתבו לו על המצבה.
אבל אם עזרנו למישהו,
זה נאמר גם לגבי כלי מלחמה ומרדפי משטרה..?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
קצת גלשנו מנושא האשכול, אבל שאלתם
אגב, אם נניח אני רוצה למחוק את הניק שלי (לא, אני לא רוצה, תודה ששאלתם), יש בכלל אפשרות כזו?
טכנית יש. אפשר לדווח על עצמך.
לרוב בקשה כזו אינה מתקבלת, אלא אם זה בא בצירוף סיבה מיוחדת שמצריכה פעולה דרמטית כזו.
לי יש תחושה שאדוני חושב שאת מספר האשכולות שהוא מחק או את מספר הניקים שהוא חסם יכתבו לו על המצבה.
רוב המנהלים בפרוג הינם בני אדם (יש כמה רובוטים, כמו פרוגמדיה), ואינם חפים מטעויות.
למרות זאת, אני נוטה להאמין ש99% מחסימות המשתמשים הועילו לאלפי מבקרי האתר.

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אפשר לדבר איתם. הם מאוד קשובים.
ממש לא.
כמה שניסיתי לדבר איתם, להסביר להם שרוב ככל הסרטונים פה חסומים לי, שום דבר לא הועיל.
אדרבה, אולי יתארגנו פה כל החברים וישלחו פניות, אז שהם יועילו בטובם לטפל בזה סוף סוף.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה