עזרה סניקרס שחורות-משאלה מוגזמת?

נננה

משתמש פעיל
ביצעתי רכישת נעליים קיבלתי אלי אישור שזה נשלי ובדרך ואני רוצה לבטל זה מה שהם כותבים לי יש מה לעשות?
1701537754949.png

יאנגית

משתמש צעיר
מוזר
נראה לי שתמיד אפשר להחזיר
ומה קורה אם היית מגלה שזה לא טוב כשזה מגיע ?

נננה

משתמש פעיל
זהו זה מה שאני לא מבינה ............קיבלתי אישור שזה בדרך ניסיתי ללחוץ על אפשרות של ביטול והחזרה וכתב לי את הנל..................

GALI7215

משתמש חדש
זהו זה מה שאני לא מבינה ............קיבלתי אישור שזה בדרך ניסיתי ללחוץ על אפשרות של ביטול והחזרה וכתב לי את הנל..................
אולי תנסי לפנות אליהם בצ'אט, לי הם פתרו בעיה כשהתכתבתי איתם...

נננה

משתמש פעיל
נכנסתי לשרות לקוחות וזה מה שכתבו לי.........מכירה את זה?
1701556748994.png

נננה

משתמש פעיל
כן רק חבל לי לחכות חודש ואז להזמין משהו אחר אני לא יכולה כרגע לבצע מדי הרבה הזמנות......... :rolleyes:

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כן רק חבל לי לחכות חודש ואז להזמין משהו אחר אני לא יכולה כרגע לבצע מדי הרבה הזמנות......... :rolleyes:
איך אפשר להחזיר פריט שכבר יצא לדרכו? הוא חיב להגיע ליעד ואז לשלוח חזרה.
אין להם קשרים אחרים מכל בן אדם אחר.. אם שלחת משהו בדואר איך לך עליו שליטה עד שהוא מגיע למקום כלשהו.

Ofisense

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
יוצרי ai
אני גם מתלבטת לגבי המידות של vince , אולי מישהי תוכל לעזור.
אם אני בד״כ 37.5
לקחת מידה 7.5 או 8?
זה מידות קטנות או גדולות? זה מתרחב אח״כ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה