נוסח טאבו איך אפשר להשיג?

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
אם אבדו כל המסמכים מעת קניית הדירה ב2004 ועכשיו צריך את זה בדחיפות? ניסיתי לחפש גוש וחלקה במפה אבל זה לא מופיע בגלל שזה ביהודה ושומרון (ביתר עלית)

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפשר כאן, ולפני זה לברר את הגוש והחלקה אצל עו"ד

כאן אפשר להזמין לפי כתובת

דינדושה

משתמש מקצוען
אפשר כאן, ולפני זה לברר את הגוש והחלקה אצל עו"ד

כאן אפשר להזמין לפי כתובת

לברר גוש וחלקה באתר של מפי:
תת חלקה אפשר לברר ב*8653 לפי גוש חלקה ושם בעלים
ואז להוציא את הנסח בתשלום של 15 ש"ח באתר הממשלתי:

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
אני אפילו לא יודעת אם הדירה רשומה בטאבו. והאתר של מפי לא נותן מידע כי זה באיו"ש... אני יודעת רק את שם הבעלים והכתובת. יש סיכוי?

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני אפילו לא יודעת אם הדירה רשומה בטאבו. והאתר של מפי לא נותן מידע כי זה באיו"ש... אני יודעת רק את שם הבעלים והכתובת. יש סיכוי?

כמו שכתבתי למעלה, נותן לפי כתובת גם ביהודה ושומרון

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
זה באתר ההממשלתי- אבל שם בשביל להגיש בקשה לאזור יהודה ושומרון צריך זיקה לנכס וצילומי תעודת זהות ועוד דברים שאין לי איך להשיג ואני צריכה את זה כמה שיותר מהר

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
אם קיבלתי תשובה ש"לא אותר גוש וחלקה" זה אומר שהדירה לא רשומה בטאבו? או שגם לדירות שלא בטאבו יש מספר גוש וחלקה? אני ממש לא מבינה בזה.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שכולם ידעו הכי זול עולה באתר של דואר ישראל מנסיון

חיימנה

משתמש פעיל
זה בעיה !!
אני לא מומחה בתחום אבל בעבר ניסיתי למצוא כמה פעמים נסח טאבו בק"ס ולא הצלחתי
אולי בגלל שאני לא יודע איפה לחפש?????

שירה 34

משתמש מקצוען
יש דירות שרשומות ברשות מקרקעי ישראל
ואז יש אישור זכויות ולא נסח טאבו.

רפ

משתמש סופר מקצוען
ואיך משיגים את זה?
למיטב ידיעתי הרישום של דירות במודיעין עילית בשנים האחרונות מתבצע אצל עו"ד שמואל אפל.
לא מדובר בטאבו - אין טאבו מחוץ לקו הירוק.
אפשר לנסות לפנות למשרד שלו, לחילופין אפשר לנסות אצל העו"ד שאצלו התקיימה עסקת המכירה.

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
למיטב ידיעתי הרישום של דירות במודיעין עילית בשנים האחרונות מתבצע אצל עו"ד שמואל אפל.
לא מדובר בטאבו - אין טאבו מחוץ לקו הירוק.
אפשר לנסות לפנות למשרד שלו, לחילופין אפשר לנסות אצל העו"ד שאצלו התקיימה עסקת המכירה.
זה בביתר לא במודיעין עילית והדירה נקנתה לפני 20 שנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה