מתכונים של העני בקר

king salomon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
???????
העני את שומעת אותנו?????????????
אנחנו כבר שלוש.....:p

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני שומעת, אבל אין לי הכל מרוכז.....

rivkar

משתמש מקצוען
אני מחפשת מתכון של הני של עוגיות שוקולד, ממש קלות וטעימות ככל הזכור לי עם קצת מלח, בסגנון של רעידת אדמה אבל לא ממש - בלי אבקת סוכר וכו, יוצא מזה הרבה קטנות אולי מישהי יודעת למה אני מתכונת :unsure:

זמר

משתמש פעיל
אני מחפשת מתכון של הני של עוגיות שוקולד, ממש קלות וטעימות ככל הזכור לי עם קצת מלח, בסגנון של רעידת אדמה אבל לא ממש - בלי אבקת סוכר וכו, יוצא מזה הרבה קטנות אולי מישהי יודעת למה אני מתכונת
עם טחינה אולי/ חמאת בוטנים משהו כזה?
עוגיות שוקולד-חמאת בוטנים או שוקולד-נוגט או שוקולד-חלבה
מה ישתלב עם השוקולד?
אתם תחליטו!

אני השתמשתי בחמאת בוטנים.
אפשר להמיר לכל ממרח/קרם אחר כמו קרם נוגט, קרם קפוצ'ינו, ממקח חלבה וכו'.

IMG_7976_800x533.jpg

1 כוס שמן קוקוס
2 כוסות סוכר
2 ביצים
1 אבקת אפיה
1 כוס קקאו
3 כוסות קמח
3/4 כוס חמאת בוטנים [או קרם/ממרח אחר שתחליטו]

מערבבים יחד את את כל הרכיבים בקערה
בידיים לחות יוצרים כדורים. מניחים בתבנית מרופדת בניר אפיה במרווחים [12 עוגיות בתבנית חד פעמים ענקית]
לוחצים על כל עיגול במזלג לקבלת צורת המזלג ופחיסה קלה של הכדור.

אופים ב 180 מעלות כ-12-13 דקות

מחלצים לאחר צינון העוגיות

rivkar

משתמש מקצוען
תודה אבל לא התכונתי לזה
עוגיות נטו שוקולד
(ככל הזכור לי קקאו עם צוקלד ציפס) ברעיון של עוגיות סדוקות

זמר

משתמש פעיל
אני מחפשת מתכון של הני של עוגיות שוקולד, ממש קלות וטעימות ככל הזכור לי עם קצת מלח, בסגנון של רעידת אדמה אבל לא ממש - בלי אבקת סוכר וכו, יוצא מזה הרבה קטנות אולי מישהי יודעת למה אני מתכונת
אולי תכווני יותר,
יש עוד חומרים שאת זוכרת?
כי מה שאת מתארת זה מזכיר ממש את עוגיות הרעידת אדמה שלה שאני מכינה באדיקות כמעט כל שבוע!
@ה. בקר זו ההזדמנות לומר תודה ענקית!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני מחפשת מתכון של הני של עוגיות שוקולד, ממש קלות וטעימות ככל הזכור לי עם קצת מלח, בסגנון של רעידת אדמה אבל לא ממש - בלי אבקת סוכר וכו, יוצא מזה הרבה קטנות אולי מישהי יודעת למה אני מתכונת :unsure:
מניחה שהכוונה לאלו, באמת מוצלחות מאוד

rivkar

משתמש מקצוען
מניחה שהכוונה לאלו, באמת מוצלחות מאוד

בדיוקקקקקקקקקקקק
תודה ענקית!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה