דרוש מידע מקרנצ'יק

שלום100

משתמש צעיר
מקרנצ'יק - מה זה?
זה מקרין שקופיות אחד אחרי השני, או שהתמונות גם זזות?

תמונות או סרט?

ליידי

משתמש מקצוען
זה מקרים תמונות ומספר על כל תמונה את הסיפור שלה
ילדים מאד מאד נהנים מזה!

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני הייתי מציעה, אם יש אפשרות עדיף להלוות ממישהו אני קניתי ובהתחלה הבן שלי היה הולך לישון עם זה ובהמשך קצת פחד מזה והיום הוא לא נוגע בזה.
זה נחמד פעמים בודדות. פעמיים כל סיפר וזהו- זה כאילו סיפור כמו בקלטת ועל כל קטע מתחלפת תמונה כמו בשקופיות ואצלי משום מה כמה ששיחקתי עם זה אף פעם התמונה לא הייתה ברורה וחדה אבל זה ממש מוצלח אם יש אפשרות להלוות.

דונג

משתמש צעיר
הבן שלי בן 3 היה הולך לישון עם זה כל לילה וזה בכלל לא שיעמם אותו,וגם הגדולות יותר אהבו להרדם עם זה,לצערי המקרנציק הפסיק לעבוד אחרי כמעט שנה ,ואנחנו מרגישים את זה על בשרינו שהילד נרדם יותר לאט

דונג

משתמש צעיר
מה הכונה?
הסיפור מסופר ברקע וכל דקה שתיים בערך מתחלפת תמונה

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
שכרנו כזה בחופש 40 ש"ח ליום ל10 דיסקים
הילדים נהנו מאד ומיצו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה