בקשה מסך למחשב נייד

עוד רגע אחד

משתמש חדש
אודה מאד אם יש למישהו מסך מחשב נייד 12.5 אינץ' ממחשב שבור שכבר אין לו בו צורך לי יש מחשב LENOVO X230 אבל יש עוד מחשבים בגודל הזה שהמסך שלהם מתאים גם למחשב שלי.

שועל קרבות

משתמש צעיר
אפשר לנסות לחפש לפי הדגם באיביי או אמזון מניסיון שלי 170 ש"ח עלה לי מסך חדש

עוד רגע אחד

משתמש חדש
אפשר לנסות לחפש לפי הדגם באיביי או אמזון מניסיון שלי 170 ש"ח עלה לי מסך חדש
קניתי בעלי אקספרס ועלה לי בערך 120 ש"ח וכשהתקנתי את המסך חשכו עיני שאינו חד מספיק ומפריע לי ולכך חשבתי אולי יש למישהו מקורי ממחשב שהתקלקל

שועל קרבות

משתמש צעיר
בכוונה כתבתי את האתרים שציינתי ולא אלי אקספרס ההבדל ניכר וגדול ביניהם המסך הגיע אליי מאנגליה ולא מסין...

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אגב אני לא מבין בזה אבל יש לבדוק שמא לא כל מסך בגודל ספציפי יתאים למחשב בגודל זהה, יתכן שרק דגם/ דגמים מסויימים.

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בחיבורי מסך יש שני סוגים, אמנם שניהם מתחברים באותו שקע. מסתמא קנית את הסוג השני.
ישנו אתר שמביא פרטים אלו לפי רכיבים, אם אמצא, אעלה.

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
זה לקנות חדש. רק צריך להיות מדוייקים.
אשמח לקבל קישור שאוכל לראות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה