עזרה מסיבת אוזניות - מחפשת מפעיל דחוףףף

ShilatA

משתמש חדש
מחפשת מישהו שעושה מסיבת אוזניות
זה לבחורים בישיבה קטנה
אם מישהו מכיר מספר טלפון או שם של מישהו ויוכל לעזור לי אני צריכה את זה ממש דחוףףף

ואם יש לכם עוד רעיונות לתוכניות שאפשר לעשות לבחורים בישיבה קטנה משהו משחרר אני אשמח אם תרשמו לי

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פעם עשו לנו תוכנית לבחורים:
ריקודים- שמו מסך ענק שמרכיבים מחתיכות כאלה (לא זוכר איך זה נקרא) וראו שם קליפים יפים של מוזיקה.. (מחרוזות חתונה מהארץ וחו"ל וכדו')
זה היה מחולק לשירים שקטים שישבו כאילו לקומזיץ כזה אח"כ היה מסודר ריקודים מהיר וקיצבי לפי הסדר...

דרך חדשה

משתמש מקצוען
תיפוף על דרבוקות - עם מפעיל ומוזיקה
תיפוף על תופי לד - עם מפעיל ומוזיקה

ShilatA

משתמש חדש
תיפוף על דרבוקות - עם מפעיל ומוזיקה
תיפוף על תופי לד - עם מפעיל ומוזיקה
תודה רבה אם יש לכם עוד רעיונות אני אשמח
אנחנו עושים להם כל שבוע פעילות ואנחנו מחפשים הרבה תוכניות אם יש לכם רעיונות ומספרים של מפעילים זה ממש יעזור.
גם הרצאות מרתקות או סיפור חיים מעניין זה טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה