דרוש מידע מכשיר לייזר ביתי

==

משתמש חדש
מי כתבה שלסופר פארם יש אחריות על הבראון?
לא כתוב באתר כלום
ויש חנויות בארץ שמוכרות יותר בזול גם את הדגמים המתקדמים...

נישטא נייעס

משתמש רשום
בלת"ק
מישהי ניסתה את המכשיר הזה

Sensilight PRO​

אין לי מושג שום דבר עליו, רק ראיתי פרסומת...

עינזי

משתמש פעיל
אפילייזר
הם אמרו לי שתוך חצי שנה אני גומר עם זה ועבר הרבה יותר זמן ולא זז כלום
יש אחד שהמכשיר שלהם כן עזר לו ?
‏‏לכידה.PNG
‏‏לכידה.PNG

איילה שרגא

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה

איילה שרגא

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
אפילייזר
הם אמרו לי שתוך חצי שנה אני גומר עם זה ועבר הרבה יותר זמן ולא זז כלום
יש אחד שהמכשיר שלהם כן עזר לו ?
צפה בקובץ המצורף 1649200צפה בקובץ המצורף 1649203
משהו על המכשיר הזה המכשיר ממש קשה לשימוש הוא קטן בחור של הלייזר ולוקח לו ממש המון זמן עד שהוא קולט את השערה ..
יכול להיות שהוא ממש טוב אבל ממש ממש קשה לשימוש ( לי יש אותו בבית ממש חדשש!!! ואני רוצה למכור אותו ..

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הבנתי שלייזר יותר כואב מ - IPL
זה נכון?
וזה מסיר יותר איכותי מהטכנולוגיה השניה? (מבחינת הניקיון, זה נשאר ללא שיער יותר זמן?)
למישהי יש תשובה?

איילה שרגא

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה

ER92442

משתמש חדש
מישהי ניסתה מכשיר לייזר ביתי על שיער בהיר וראתה תוצאות?
אשמח למידע

יוו

משתמש פעיל
אני יש לח לך קישור https://shop.super-pharm.co.il/c/IPL-מכשיר-להפחתת-שיער-לצמיתות/p/624900

הקוד קופון הוא :CVIPL24
תראי אם הוא עובד הוא אמור לעבוד הקופון עובד רק ואך באתר !!
בהצלחה רבה ולילה טוב🤣
תודה גדולה על הקופון
הוא עובד
רק שאלה, זה המומלץ של בראון?
יש לך נסיון או מידע עליו?
ממש אשמח

איילה שרגא

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
תודה גדולה על הקופון
הוא עובד
רק שאלה, זה המומלץ של בראון?
יש לך נסיון או מידע עליו?
ממש אשמח
אני משתמשת בו ממש ממש מומלץ קל לשימוש ותוצאות ממש ממש טובות מתאים לכל הגוף ולכל סוגי השיער זה המכונה החדישה שלהם ממש ממומלץ!!

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
מי כתבה שלסופר פארם יש אחריות על הבראון?
לא כתוב באתר כלום
ויש חנויות בארץ שמוכרות יותר בזול גם את הדגמים המתקדמים...
אני כתבתי:)
לכל המכשירים אני מאמינה יש אחריות, אבל של יבואן פרטי שייבא את זה.
ולסופרפארם-זה יבואן רשמי.
(יש עוד חנות בארץ עם רשמי, לא זוכרת איזה.)
שמעתי את זה מהשירות לקוחות של בראון בארץ.
את יכולה לפנות לשירות לקוחות של בראון אם יש בעיות, ויש להם תחנות שירות לתיקונים.

יכול להיות ששווה לקנות גם לא רשמי. (כמו כל הפולמוסים של יבואן רשמי/ מקביל.)
רק קחי בחשבון שזה מכשיר די עדין, ולא נראה לי יש כ"כ טכנאים/ מעבדות לתיקון כזה מכשיר.

• תודה
Reactions: ==

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה