עזרה מישהו יכול להלוות גיטרה לשבוע באיזור המרכז?

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
אנחנו מחפשים ללוות גיטרה לשבוע באיזור ביתר וירושלים לצורך לימודים ראשונים (לראות אם הבחור מתחבר, אם כן נקנה לו, חבל לבזבז כמה מאות על ספק)
כמובן שעל הנזק הכי קטן אם יקרה נשלם את מלא הסכום
מי שיוכל אנחנו נבוא לקחת ונבוא להחזיר מכל מקום
יישר כח עצום מראש

ישראל מאיר קרישבסקי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
אנחנו מחפשים ללוות גיטרה לשבוע באיזור ביתר וירושלים לצורך לימודים ראשונים (לראות אם הבחור מתחבר, אם כן נקנה לו, חבל לבזבז כמה מאות על ספק)
כמובן שעל הנזק הכי קטן אם יקרה נשלם את מלא הסכום
מי שיוכל אנחנו נבוא לקחת ונבוא להחזיר מכל מקום
יישר כח עצום מראש
בשמחה רבה בביתר עלית

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
@ישראל מאיר קרישבסקי תוכל לשלוח הודעה לכתובת המייל הזאת כדי שנוכל לסכם בבקשה כיצד נעביר את הגיטרה?
shuelfikah # gmail .com
להחליף את הסולמית ב@ ולבטל רווחים
יישר כח ענק מראש.

נ.חרט

משתמש מקצוען
הסתדר? יש לי בירושלים... מעוניינת למכור את הגיטרה שלי ולקנות חדשה..

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
לא הסתדר, אין לי מושג למה הוא לא מגיב
אני מחפש להלוות לשבוע בלבד, כשעל השריטה הכי קטנה נשלם את מלוא הסכום.
יש מצב?

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
בסופו של דבר ישראל מאיר קרשיבסקי הביא לי גיטרה.
יברך ה' חילו ופועל ידיו תרצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה