עזרה מישהו גנב לי את האשראי וביצע עסקאות מאתר בחו''ל

אשר פרידמן

משתמש פעיל
חסמתי את האשראי, זה העסקאות שבוצעו.
1707477000381.png

מישהו אולי מכיר?
מה עלי לעשות חוץ מלפנות אל חברת האשראי?

לא מאוחר

משתמש מקצוען
בדרך כלל חברת האשראי עולה על זה לבד. ככה קרה לי, שהם התקשרו אלי ושלחו לי מייל עוד לפני ששמתי לב.
כמובן הכחשתי הכל והם בטלו את הכרטיס ואחרי כמה ימים החזירו את הכסף

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה עושים עם כרטיס שנפרץ פעם רביעית תוך שנה? לא משמש לקניות, רק הו"ק של תרומות. יש דרך לדעת מהיכן דולף?

A052

משתמש סופר מקצוען
מה עושים עם כרטיס שנפרץ פעם רביעית תוך שנה? לא משמש לקניות, רק הו"ק של תרומות. יש דרך לדעת מהיכן דולף?
מה אכפת לכם מהיכן? פשוט תבטלו אותו ותשתמשו עם כרטיס אחר.

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה אכפת לכם מהיכן? פשוט תבטלו אותו ותשתמשו עם כרטיס אחר.
כי שוב ושוב אנחנו מחדשים את ההו"ק, והסיפור חוזר על עצמו. ננסה עם כרטיס אחר, בתקווה שהדליפה היא לא ממקבלי התרומות איפשהו.

A052

משתמש סופר מקצוען
אז זה אומר שזה אכן כן ממישהו שיש לו את הפרטים.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
כי שוב ושוב אנחנו מחדשים את ההו"ק, והסיפור חוזר על עצמו. ננסה עם כרטיס אחר, בתקווה שהדליפה היא לא ממקבלי התרומות איפשהו.
אם לא מפריע לכם שזה קורה שוב ושוב, אפשר לעשות בדיקה - לתת את האשראי החדש רק לחלק מהעמותות, ואם לא ידלוף שוב אז הבעיה אצל אחת מהעמותות שלא קיבלו הפעם את הכרטיס.

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם לא מפריע לכם שזה קורה שוב ושוב, אפשר לעשות בדיקה - לתת את האשראי החדש רק לחלק מהעמותות, ואם לא ידלוף שוב אז הבעיה אצל אחת מהעמותות שלא קיבלו הפעם את הכרטיס.
מפריע ביותר, וזה בעצם מה שניסינו, אבל הסבלנות נגמרה לפני שהניסוי העלה תוצאות:rolleyes:

ואם כבר ציטטת אותי, האם את עדיין מייצרת קולקציות של בגדים? חיפשתי לאחרונה ולא מצאתי תוצאות עדכניות

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה