דרוש מידע מייל שפתחתי שהתוכן באנגלית, איפה אני משנה את זה ?

תמר שרייבר

משתמש רשום
לאחרונה נעזרתי פה מאחד החברים פה בפרוג בקבלת קוד sms לפלאפון בשביל פתיחת מייל
אמהמה שהכתובת מייל נפתחה היא כולה באנגלית
השאלה שלי איך אני משנה את זה ?
ודבר שני האם יכול להיות שזה נפתח בצורה שזה כאילו פתיחת מייל לילדה שלי ואז בעצם יש גישה למייל שלי ?

עטלף

משתמש פעיל
לאחרונה נעזרתי פה מאחד החברים פה בפרוג בקבלת קוד sms לפלאפון בשביל פתיחת מייל
אמהמה שהכתובת מייל נפתחה היא כולה באנגלית
השאלה שלי איך אני משנה את זה ?
ודבר שני האם יכול להיות שזה נפתח בצורה שזה כאילו פתיחת מייל לילדה שלי ואז בעצם יש גישה למייל שלי ?

תמר שרייבר

משתמש רשום
הקטע הוא שגם כשאני פותחת את ההגדרות זה נהיה באנגלית ואני לא הצלחתי לתרגם
אבל צריכה לדעת מה לשנות שם בהגדרות

קבצים מצורפים

• צילום.png
    צילום.png
    KB 74.3 · צפיות: 3

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
ניסיתי ולא הצלחתי גם צירפתי תמונה יותר עדכנית שרואים שם בצ'אט בצד שמאל למעלה את תרגום הדף שאיתו גם לא הצלחתי לתרגם צפה בקובץ המצורף 1601299
אני לא מתמצא בצאטים.

במיילים של גמייל
יש בצד שמאל למעלה או ימין למעלה סימון של הגדרות גלגל שיניים.
לוחצים עליו
נפתח בה,חלה טור של אפשרויות לוחצים מייד על האפשרות הראשונה שזה בוחר את כל ההגדרות ופותח אותם.
כשזה נפתח רואים את מה שצירפתי בתמונה בהודעה הקודמת שלי
בשורה הראשונה זה שינוי שפה.
לוחצים על החץ ועולה מלא שפות - בוחרים בשפה בעברית שכתובה באנגלית Hebrew

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
השאלה איך אני מגיעה עד לשלב הזה, כמה שלבים יש לי להיכנס עד לשם ?
איך אני מתקדמת מאיפה שאני נמצאת בתמונה שהעלתי כאן ?
תלחצי על הסמל של ההגדרות (גלגל שיניים) ושם בשורה הראשונה הצג את כל ההגדרות
ואז יפתח לך החלון שהעלו למעלה

לא מאוחר

משתמש מקצוען
האם ייתכן שזה עוד מהשינויים של ג'ימייל, שכל המיילים החדשים נפתחים באנגלית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה