התייעצות מחפש לעבוד כנהג.

מצב
הנושא נעול.

שמואל 10

משתמש חדש
שלום רב, אני תושב המרכז ומחפש כבר הרבה זמן עבודה הכוללת נסיעה, ברשותי רישיון B ואני מעוניין לעבוד בנסיעות, אם את/ה מכירים מישהו שצריך כזה עובד... אשמח לדעת! תודה רבה!!!
שמואל.
13shmuel13@אסור לפרסם מייל

חרישאי

משתמש מקצוען
לדעתי תחשוב קדימה תשקיע ברישיון למשאית ותראה ברכה בעמלך.
נהג אוטובוס לא הייתי ממליץ במיוחד לא בתחצ. עבדוה מתישה כולל שישי מוצש וחגים.
אם אתה רוצה בכל זאת על B אם יש לך ידני תבדוק עם חברות שליחויות, יש המון בשוק שמפעילים קוים קבועים.
רק מוסיף שזו עבודה מתישה מאד, מחקר שנערך בגרמניה מצא שעבודה בנהיגה שוחקת כמו העבודות הפיזיות הקשות ביותר מכיוון שהיא כוללת שימוש ברוב החושים כולל מערכת קשב וריכוז.

אלי הבוטח

משתמש רשום
שלום רב, אני תושב המרכז ומחפש כבר הרבה זמן עבודה הכוללת נסיעה, ברשותי רישיון B ואני מעוניין לעבוד בנסיעות, אם את/ה מכירים מישהו שצריך כזה עובד... אשמח לדעת! תודה רבה!!!
שמואל.
13shmuel13@אסור לפרסם מייל
תצטרף לקבוצות הדרייברים יש המוווון עבודה והמון פרנוס'ע...... (מידיעה)

חרישאי

משתמש מקצוען
יש לי כמה חברים שעובדים בזה המווון וב"ה לא נתקלו בכלום (לקבוצות המבוססות יש גם קבלות)
יש למשטרה המון עבודה חוץ מלטפל בדרייברים
ולי יש חבר שנפל, זו עבודה לא חוקית על כל המשתמע מכך, ברגע שאתה מגיע לסכומים גדולים זה כסף שחור, לחסוך ולקנות עם זה רכב או ודירה זה בעיה.
יש לי חבר שהוא אחד הגדולים בתחום והוא בהחלט מסודר לא רע, אבל הוא עבד המון ושילם הרבה בשביל להכשיר את הכסף

אחד מעל כולם

משתמש רשום
אם בא לך דריבר אז אתה מלך העולם ולא סתם יש אחד מנהל חברת דרייברים בשם יצחק שכוווולם ממליצים עליו הוא נותן במקום ויש לו טון נסיעות בכל הארץ
ואם מענין אותך דווקא ליהות נהג פרטי תשאיר כאן

אלי הבוטח

משתמש רשום
ולי יש חבר שנפל, זו עבודה לא חוקית על כל המשתמע מכך, ברגע שאתה מגיע לסכומים גדולים זה כסף שחור, לחסוך ולקנות עם זה רכב או ודירה זה בעיה.
יש לי חבר שהוא אחד הגדולים בתחום והוא בהחלט מסודר לא רע, אבל הוא עבד המון ושילם הרבה בשביל להכשיר את הכסף
זה לא כ"כ בעיה
מוצאים חבר חתן שמתחתן נותנים לו סכום של 50K ש"ח והוא יכול להפקיד בלי שום חשש כיוון שזה 'מתנות חתונה' ואח"כ הוא עושה העברות להכניס לחשבון שלך...

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
תכלס יש למישהו פרטים איפה אפשר לקבל נסיעות?

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש לאחרונה חברות שמפרסמות דרושים נהגים וכו'
בעיקר לנהגים ללא סמרטפון

שמואל 10

משתמש חדש
אם בא לך דריבר אז אתה מלך העולם ולא סתם יש אחד מנהל חברת דרייברים בשם יצחק שכוווולם ממליצים עליו הוא נותן במקום ויש לו טון נסיעות בכל הארץ
ואם מענין אותך דווקא ליהות נהג פרטי תשאיר כאן

היי! אני אכן ישמח לעבוד כנהג פרטי, למה יש לך משהו?

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
יש למישהו פרטים בקיצור איפה אפשר להתחבר לקבוצות הכשרות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה