בשרי מחפשת מתכון מעולה לעוף בתנור

אלי7:)

משתמש מקצוען
ממליצה על אפיה בשקית קוקי - העוף שומר על עסיסיות.
אם אין לך גם תבנית ח"פ מכוסה בנייר אלומיניום זה מצוין.
חותכים בצל גדול לרבעים ואז לפרוסות, (אם רוצים) מוסיפים 2 תפוחי אדמה בינוניים חתוכים באותו אופן אפשר גם להוסיף בטטה, גמבה אדומה וכו'
מניחים את חלקי העוף על הירקות מטבלים בפפריקה, פלפל שחור, א. שום אפשר גם תבלין על האש, רוטב צ'ילי ורוטב סויה.
לסגור את השקית ולאפות שעה- שעה וחצי.
בתבנית לוקח יותר זמן בד"כ

963SHIRA

משתמש פעיל
אני אופה בתנור עם מלח פ. שחור פפריקה כורכום שמן זית גריל עוף,
מוסיפה תפו"א מעט מים מערבבת הכל היטב בתבנית תנור ואופה
מתחילה אפיה בתנור יותר כלפי מטה שיתבשל לפני שנצלה אח"כ מעלה לאמצע.

יוצא מעולה!!!

צפחית בדבש

משתמש חדש
עוף בתנור- מתכון מנצח:
מערבבת בצלחת עמוקה:
אבקת מרק עוף(ממליצה מאד של חברת קנור- מוצלח יותר משל אסם)
פפריקה
שום גבישי
פילדלפיה/גריל עוף
מעט פלפל שחור
מוסיפה מעט מים(שיהיה תערובת של תבלינים סמיכה)
ועם מברשת- מורחת על העופות - שמסודרים בתוך תבנית ח"פ.
לאחמ"כ
מוסיפה מים לצלחת עם שאריות התבלינים שנשארו ומערבבת
שופכת את המים לתוך התבנית בין העופות.(לא מעליהן שלא יוריד את התבלינים)
מכסה את התבנית היטב בנייר כסף- להיזהר שלא יהיו חורים.
מכניסה לתנור 220 מעלות על רשת.
בהצלחה!

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי מתכון מושלם לתפוחי אדמה עם עוף
כל מי שטעם התלהב
קרדיט לאמא שלי:)
פורסת בצל + תפו"א חתוכים + תבלינים:
כפית מלח, פפריקה בשפע ופלפל שחור ושמן
מערבבת ומרפדת תבנית
מעל מניחה עופות
על העופות מורחת:
גריל עוף
צילי - 2 כפות
קטשופ - 2 כפות
פפריקה מתוקה

200 מעלות מכוסה שעה בתנור או יותר אני עושה שעה וחצי

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש עוד מתכון?

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מתכון שהתפרסם פעם במשפחה, לא זוכרת של מי, אולי אביגיל מייזליק:
משרים כרעיים בחצי כוס יין למשך כמה שעות או לילה במקרר.
מכינים רוטב: כמויות שוות של מיונז, רוטב סויה וריבת משמש. אני שמה כרבע כוס מכל אחד ומוסיפה צ'ילי גרוס לפי הטעם.
שופכים על העוף.
מומלץ להוסיף פרוסות פרי (סוג אחד, אפשר טרי או משימורים) כמו אננס, מנגו, אפרסק, שזיף או מה שאוהבים.
אופים מכוסה כשעה, מורידים את הכיסוי ומעבירים את התנור למצב גריל לכמה דקות, זה נותן לעוף מראה וטעם מושלמים!
טעים מאד ליומיום או לשבת!!

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לאוהבי החריף, אני לפעמים מוסיפה פלפל חריף אחד שלם, מניחה בצד ואופה עם העוף. הטעם משפיע בעיקר על החלקים שנוגעים בפלפל, מי שאוהב חריף זה ממש מוסיף

20:39

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
משרים כרעיים בחצי כוס יין למשך כמה שעות או לילה במקרר.
מכינים רוטב: כמויות שוות של מיונז, רוטב סויה וריבת משמש. אני שמה כרבע כוס מכל אחד ומוסיפה צ'ילי גרוס לפי הטעם.
שופכים על העוף.
מומלץ להוסיף פרוסות פרי (סוג אחד, אפשר טרי או משימורים) כמו אננס, מנגו, אפרסק, שזיף או מה שאוהבים.
אופים מכוסה כשעה, מורידים את הכיסוי ומעבירים את התנור למצב גריל לכמה דקות, זה נותן לעוף מראה וטעם מושלמים!
טעים מאד ליומיום או לשבת!!
איזה יין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה