תחפושות לפורים מחפשת טיפים להכנת תחפושת בובה

noga100

משתמש רשום
שלום לכולן,
אני מעוניינת לתפור תחפושת בובה לא מסובכת מדי לילדה בת שנה וחצי,
יש לכן רעיונות?
במיוחד חשוב לי לדעת איך מכינים כובע עם שערות מצמר.

צפורה. ב.

משתמש פעיל
אני תפרתי מבד דמוי סקיי אדום
ממש בקלי קלות
לכובע גזרתי עיגול גדול( מדדתי את קימור הראש + 10 סמ שוליים
סימנתי את העיגול הפנימי ותפרתי שם גומי איכותי תוך כדי מתיחה חזקה...
לצמות קניתי צמר וגזרתי רצועות באורך שווה
תפסתי עם גומיה וקלעתי צמות
לפוני גזרתי רצועות קטנות יותר והדבקתי אחד צמוד לשני על דבק סלוטייפ, ותפרתי עליו עם תפר צפוף
אח"כ הדבקתי את הפוני והצמות לכובע
יצא פשוט מושלם!!!
תפרתי גם סט קטן לבובה שלה...
42.jpg

noga100

משתמש רשום
אני תפרתי מבד דמוי סקיי אדום
ממש בקלי קלות
לכובע גזרתי עיגול גדול( מדדתי את קימור הראש + 10 סמ שוליים
סימנתי את העיגול הפנימי ותפרתי שם גומי איכותי תוך כדי מתיחה חזקה...
לצמות קניתי צמר וגזרתי רצועות באורך שווה
תפסתי עם גומיה וקלעתי צמות
לפוני גזרתי רצועות קטנות יותר והדבקתי אחד צמוד לשני על דבק סלוטייפ, ותפרתי עליו עם תפר צפוף
אח"כ הדבקתי את הפוני והצמות לכובע
יצא פשוט מושלם!!!
תפרתי גם סט קטן לבובה שלה...צפה בקובץ המצורף 1600047
ווואוו זה נראה מושלם!
והילדה בובה אמיתית :)
תודה רבה על התשובה המפורטת!
את תפרת גם את השמלה והנעלים?

צפורה. ב.

משתמש פעיל
@noga100
כן, תפרתי לבד
הנעליים זה ממש כלום, גזרתי עיגול גדול ועטפתי את הנעל וסגרתי עם סרט..

noga100

משתמש רשום
והשמלה, אם אפשר לשאול?
תודה על הסבלנות!!

צפורה. ב.

משתמש פעיל
כן,
מצריך ידע מינימאלי בתפירה
אך יחסית עבודה קלה ולא מסובכת
אם תצטרכי עזרה בלמעיישה אשמח לעזור...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה