מורות יקרות: איזה הצגה(באנגלית) מתאימה לבנות כיתה ד-ה-ו?

⌨chaya⌨

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
הם די סגנון לא ישראלי מבחינת הלבוש של הבנות שם.
לבית ספר בי"ע רגיל לא הייתי מביאה.
לאיזה סגנון בנות את מחפשת?

אור במגדל האפור
זה העלילה הידועה של 'ניצוץ פמוטי הכסף'. חמוד. מתאים לגיל.
יש להם גם סרט the heart that sings. ממש נחמד. מתלבטת אם מתאים לד'-ה'. לו' בטוח מתאים.

FLY HIGH

משתמש מקצוען
זה לא סרט אחד אלא הרבה. זה מופעים שנתיים.
אני מראה את זה לדוברות כיתות ז/ח ולפעמים גם הן קצת צתקשות לעקוב.
זה ברמה מאוד גבוהה מבחינה ביצועית ובד"כ מבצעים קלאסיקות אז משלבים שפה מאוד גבוהה.

FLY HIGH

משתמש מקצוען
סרטים לא באמת עוזרים,
כי אם זה עם תרגום (האור במגדול האפור, הלב ששר)- אז מה יצא פה?
ואם זה בלי תרגום אז התלמידות די מתקשות...
לא כ"כ מסכימה.
גם עם תרגום הן נחשפות למבנה המשפט והן שומעות את השימוש בשפה.
ובלי תרגום חייבים למצוא משהו תואם רמה.
נוכחתי פעם כשמורה אחרת הראתה לתלמידות וכל הזמן רק סיפרה להן מה קורה. זה קצת מאבד את האפקט אבל להראות משהו תואם רמה כהעשרה או בזמן מת (ערב פסח שהלמידה גם ככה לא אי אי אי...) זה נחמד ומועיל לטעמי.
ובלי קשר אני חושבת שיש ענין לעשות לבנות כמה שיותר מגוון ונחמד.

⌨chaya⌨

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
סתם בכללי,
לי היתה מורה שלימדה אותנו קודם כל את כל השירים של ההצגה (ברוב ההצגות בסגנון הזה יש ממש הרבה שירים) ורק אחרי שחרשנו וידענו ממש בעל פה הכל - אז היא הראתה לנו את הסרט. זה היה באמת כיף (וגם תועלתי... עד היום אני זוכרת ממש בעלפה כמעט הכל)

ממש ממליצה על העניין.

MACHAK

משתמש מקצוען
מה הרמה של הבנות?
את מתכוונת ליסודי?
לא ממש נראה לי מתאים.
ציר חמד- ממש לא לרמה של יסודי והאחרים - אם הן לא דוברות הן יבינו.

MACHAK

משתמש מקצוען
מכירה?
למה לא מתאים?
כן מכירה.

מה הם ילמדו מזה?
איך הם יבינו?
האם הן יודעות חצי מהאוצר מילים שיש שם?
הן לא יכולות להנות מהשירים כי הן לא מבינות אותם, לא מהדו-שיחים וכו'
מבחינת לימוד אנגלית זה כמו להביא פנטומימה, רק תוסיפי את התסכול של לראות סרט ולא להבין מילה.
בעיני, דבר כזה לא מקדם אלא מתסכל ומייאש כי האנגלית שם ברמה הרבה יותר ממה שנדרש מהן להבין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה