עזרה מוסך אמין לטויוטה פריוס

hovadya

משתמש רשום
נדלק לי משולש אזהרה אדום עם סימן קריאה ואחרי כמה דקות נדלק לי בנוסף מנורת חיווי VSC ובהמשך הנסיעה המזגן הפסיק להוציא אוויר קר
שכביתי את הרכב הנורת חיווי VSC הפסיקה לעבוד אבל המשולש נשאר דולק ואחרי נסיעה של 10 דקות נדלק שוב
אני ישמח אם מישהו מבעלי הפריוס מכיר את הבעייה או יודע על מוסך אמין שמכיר את סוג הרכב הספציפי

אלי @@@

משתמש מקצוען
יש קבוצה של מומחים לפריוס והרבה בעלי פריוס
לפרטים ניתן לפנות אליי

נדלק לי משולש אזהרה אדום עם סימן קריאה ואחרי כמה דקות נדלק לי בנוסף מנורת חיווי VSC ובהמשך הנסיעה המזגן הפסיק להוציא אוויר קר
שכביתי את הרכב הנורת חיווי VSC הפסיקה לעבוד אבל המשולש נשאר דולק ואחרי נסיעה של 10 דקות נדלק שוב
אני ישמח אם מישהו מבעלי הפריוס מכיר את הבעייה או יודע על מוסך אמין שמכיר את סוג הרכב הספציפי

גר באיזה אזור?

אלי @@@

משתמש מקצוען
1692920488743.png

זה קרה לי לא מזמן אבל בצרוף שהרכב לא נדלק בכלל או לפעמים אחרי הרבה נסיונות ואז כל הנורות שכתבת נדלקו ןבסוף הסתבר שזה רק מצבר
החלפתי והכל חזר לקדמותו ב"ה
מה הקשר בין הנורות והמערכת בקרה הנ"ל למצבר ? כנראה שלעולם אני לא יידע

נערך לאחרונה ב:

בן אדם בינוני

משתמש חדש
יש קבוצה של מומחים
אין דבר כזה מספר ווטספ לקבוצה
או שאני ישלח לך קישור ואתה מתחבר
או שתשלח לי מספר ואני יחבר אות
אין דבר כזה מספר ווטספ לקבוצה
או שאני ישלח לך קישור ואתה מתחבר
או שתשלח לי מספר ואני יחבר אותך
תשלח לי קישור תודה רבה

לפריוס והרבה בעלי פריוס
לפרטים ניתן לפנות אליי

אלי @@@

משתמש מקצוען
? לא הבנתי
שלח לי מספר ואני יחבר אותך לקבוצה
או שאתה רוצה קישור
אין דבר כזה מספר להתחבר לקבוצה או שאני טועה ויש דבר כזה בווטסאפ ....אולי אבל אני לא שמעתי

אלי @@@

משתמש מקצוען
בכל אופן הבנתי מאשכולות אחרים שהלך לך הבטריה
אז ככה
בטריה קונים רק בטויוטה בחברה עצמה ואל תאמין לשום מוסכניק שיגיד לך שהוא יודע לתקן את זה
וגם שיפוץ רק בטויוטה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה