דרוש מידע מה הפלאפון הכשר הכי לעניין שקיים בשוק עכשיו?

יש לי כבר 3 שנים שיאומי ואני מאוד מרוצה ממנו (בטריה חזקה, קליטה ושמיעה טובה, והקלטת שיחות) היה לי תיקונים פה ושם אבל בס''ה מאוד מרוצה
עכשיו בחסידות שלנו יצאו נגד השיאומי ... ואסרו אותו. ואני מחפש פלאפון עם כל המעלות שיש לשיאומי,
איזה פלאפון יכול להתאים לדרישות שלי
שאלה נוספת: עם נשמרו לי ההקלטת שיחות בכרטיס SD ואני מכניס אותו לפלאפון אחר עם הקלטת שיחות הוא יזהה את כל ההקלטות מהפל' הקודם?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיוק לכן עשיתי טבלה פעם, אבל עכשיו אני לא מוצא אותה...
כאן בפרוג, עם כל היתורנות והמעלות.

ממש לפני תקופה קצרצרה קניתי Q3 גרסת 2023,
והוא ממש נהדר. וגם דור 4.
השמע ברמקול שלו חזק (בעיה נוראה בדור הקודם), המקשים נוחים מאוד (בעיה נוראה בדורות קודמים, ויש לו איזה 5 דורות בסך הכל), יש פנס, יש לוח עברי, יש הקלטת שיחות לכרטיס זיכרון, ומעל הכל: ממשק נוח ומהיר בצורה שטרם נתקלתי בה בשום מכשיר כשר אחר.

רואים שזה מכשיר שהעבר הרבה התאמות והתבגר יפה עם הדורות.

לכן - אמליץ עליו בחום!

חני ה.

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לי יש חברה פחות מוכרת- סאמוויקס.
הוא די בסדר, איתי כבר שנה פלוס מינוס, יש בו פתקים, שעון מעורר, שמיעה טובה, בלוטוס , הקלטת שיחות והכל, והוא גם די זול
מה שכן מתסכל בו שהקליטה שלו נורא לא יציבה, ויש לה קצת פוזות. ואמנם זמן ההטענה קצר, אבל הבטרייה גם נגמרת די מהר.
אהבתי בו שיש לו שבע נשמות (טוב, כמו כל הכשרים ;) ) הוא מצליח לשרוד נפילות, לחיות עם מים, ולעבור את הטיפולים של הילדים.

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי

השמע ברמקול שלו חזק (בעיה נוראה בדור הקודם), המקשים נוחים מאוד (בעיה נוראה בדורות קודמים, ויש לו איזה 5 דורות בסך הכל), יש פנס, יש לוח עברי, יש הקלטת שיחות לכרטיס זיכרון, ומעל הכל: ממשק נוח ומהיר בצורה שטרם נתקלתי בה בשום מכשיר כשר אחר.

לכן - אמליץ עליו בחום!
ההמלצה עדיין בתוקף
או שכבר נולדו שינויים כלשהם..?

שולי איטח

משתמש מקצוען
אני מחפשת בעיקר שהשמיעה טובה מאוד
זה הפרמטר הכי חשוב לי
אני עושה שיחות ארוכות בעניני עבודה ונמאס לי כל רגע לשאול מה.. מה..
איזה דגם מומלץ?

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

לכן - אמליץ עליו בחום!
מה בקשר לבלוטוס ?

מתקשר איתו טוב יותר מאשר עם נוקיה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה