מה הייתן ממליצות ללמוד?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בעז"ה בשנה הבאה אני אמורה להתחיל את לימודי הBA.

מה הייתן ממליצות ללמוד? אני רוצה מאוד העשרה והתמחות בכל מה שקשור ללשון עברית, אבל מאידך רוצה להשתלם גם בשיטות חינוך והוראה. אפשר לתפור תכנית כזו בצורה מוכרת?

תודה למייעצים!

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה על BA אמיתי , קרי אקדמאי בלבד!!!

please1234

משתמש רשום
נכתב ע"י רותי12;946029:

האם בלימוד לתואר BA אקדמאי יש החזר כספי כמו שיש לי בלימוד BA רגיל?

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י רותי12;946029:

איפה אפשר לקבל פרטים על BA אקדמאי? מקומות לימוד, חומרי לימוד, זמן לימוד, עלות וכו'

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י please1234;946069:
האם בלימוד לתואר BA אקדמאי יש החזר כספי כמו שיש לי בלימוד BA רגיל?
לא יודעת

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י נתנאלה;946138:
איפה אפשר לקבל פרטים על BA אקדמאי? מקומות לימוד, חומרי לימוד, זמן לימוד, עלות וכו'

צריך לעשות ברור מקיף איזה תחום את רוצה איזה איזור בארץ השקפה ועוד תעשי ברור על זה
יש או"פ יש מבח"ר יש מכללה בירושלים ועוד

שעת סיפור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
תבררי שחינוך עצמאי מכיר בזה.

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
באו"פ תוכלי לשלב לימודי עברית- בלשנות +חינוך בצורה חופשית לגמרי.
מה שיקרה "תואר ראשון במדעי הרוח והחברה"
קחי בחשבון שיש עוד כמה דברים נלווים כמו לימודי אנגלית חובה, הדרכה ביבליוגרפית וכדו.

מה שכן תואר באו"פ מתאים מאווד לאנשים עובדים, השעות גמישות ובכלל אין חובה להגיע למפגשי ההנחיה, וכן אפשר ללמוד וירטואלית.

תרצה

משתמש מקצוען
אם לא אכפת לכם, הסיבה שבמכוני ההשתלמויות החרדיים יש רק ב.א. אקווילנטי, היא לא בגלל בעיות בהשגת תעודה, אלא בעקבות הוראה ברורה של גדו"י שמורות לא תלכנה לעשות ב.א.
אז לפני שאת בודקת אפשרות של ב.א. אמיתי, תבררי אצל הרב שלך, שאצלו את שואלת את כל השאלות ההלכתיות וההשקפתיות - האם אכן מותר לך לעשות זאת.

בהצלחה!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י תרצה;946289:
אם לא אכפת לכם, הסיבה שבמכוני ההשתלמויות החרדיים יש רק ב.א. אקווילנטי, היא לא בגלל בעיות בהשגת תעודה, אלא בעקבות הוראה ברורה של גדו"י שמורות לא תלכנה לעשות ב.א.
אז לפני שאת בודקת אפשרות של ב.א. אמיתי, תבררי אצל הרב שלך, שאצלו את שואלת את כל השאלות ההלכתיות וההשקפתיות - האם אכן מותר לך לעשות זאת.

בהצלחה!

אני לא אעשה BA אמיתי מהסיבה הפשוטה שאין לי ראש להשלמת בגרויות ושאר ירקות...

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מילה בסלע;947282:
אני לא אעשה BA אמיתי מהסיבה הפשוטה שאין לי ראש להשלמת בגרויות ושאר ירקות...

תואר באו"פ לא מצריך השלמת בגרויות, ולא פסיכומטרי ולא כלום,
צריך פשוט לעבור את הקורסים מעל 60.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י צברית;947288:
תואר באו"פ לא מצריך השלמת בגרויות, ולא פסיכומטרי ולא כלום,
צריך פשוט לעבור את הקורסים מעל 60.

איזה קורסים ומה משמעות המספר 60?

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קורסים זה מה שמרכיב את התואר- הלימודים לתואר בעצמו.

האו"פ עובד בצורה של קורסים קורסים, כל קורס שווה X נקודות זכות, ותואר ראשון סטנדרטי מצריך משו כמו 108 נקודות זכות.
את יכולה להחליט את קצב הלימוד- קורס אחד לסמסטר או 4.. ובכך גם לקבוע את משך זמן הלימודים.
ואין שום תנאי קבלה לפני שמתחילים ללמוד קורסים [יש קורסים שמותנים בלמידה של קורסים קודמים מאותו נושא, קורסים מתקדמים יותר]

והמספר 60 זה ציון המינימום שאפשר לקבל בקורס[מורכב משקלול של מטלות+מבחן מסכם] כדי לצבור את הנקודות זכות שהוא שווה, בדרך לתואר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה