דרוש מידע מגהצי טפאל החדשים

טלפוניסטית

משתמש חדש
אני בברורים על מגהץ קיטור איכותי בעל תוחלת חיים ארוכה, חלק מהמוכרים טוענים שהטפאל של ה-5-6 שנים האחרונות זה לא מה שהיה בעבר בכלל... ממליצים לי מאד על מגהצי קיטור של רוונטה. מכירים? האם הם באמת יותר עוצמתיים ופחות דורשים תיקונים? אשמח לשמוע כל מידע, כי הצליחו לבלבל אותי לגמרי.

טלפוניסטית

משתמש חדש
אנחנו קנינו טאפל sv8055
מאוד מרוצה נדלק צ'יק צ'ק
מגהץ מעולה מותאם לסוג הבד
מיכל גדול
רק נשבר לי קטע קטן של פלסטיק...לא קריטי אבל מעצבן
מעניין אמרו לי לא להתקרב לדגמים של SV, אם כבר רק ל- GV.

טלפוניסטית

משתמש חדש
לפי מה שהבנתי בדגמים של ה-GV הלחץ בר גבוה יותר, וזה מקל משמעותית על הגיהוץ, כשמדובר על גיהוץ רב ויומיומי.

רחל rachel

משתמש רשום
אני בברורים על מגהץ קיטור איכותי בעל תוחלת חיים ארוכה, חלק מהמוכרים טוענים שהטפאל של ה-5-6 שנים האחרונות זה לא מה שהיה בעבר בכלל... ממליצים לי מאד על מגהצי קיטור של רוונטה. מכירים? האם הם באמת יותר עוצמתיים ופחות דורשים תיקונים? אשמח לשמוע כל מידע, כי הצליחו לבלבל אותי לגמרי.
מה קנית בסוף? אני גם בהתלבטות

טלפוניסטית

משתמש חדש
קניתי רוונטה - לא כתוב עליו דגם אבל נראה לי שאין להם הרבה דגמים, זה מגהץ שעולה בסביבות האלף.
מגהץ- פצצה!!! חוויה לגהץ איתו! אפשר להוסיף מים תוך כדי- ואין שום מניעה למים מהברז.. בקיצור, בינתיים מרוצה מאד!! ואגב, המוכרת שמכרה לי אותו טענה שלא באים איתו בכלל לתיקונים לעומת טפאל- שכל יום מגיעים אליה כמה...

נעליים

משתמש מקצוען
קניתי רוונטה - לא כתוב עליו דגם אבל נראה לי שאין להם הרבה דגמים, זה מגהץ שעולה בסביבות האלף.
מגהץ- פצצה!!! חוויה לגהץ איתו! אפשר להוסיף מים תוך כדי- ואין שום מניעה למים מהברז.. בקיצור, בינתיים מרוצה מאד!! ואגב, המוכרת שמכרה לי אותו טענה שלא באים איתו בכלל לתיקונים לעומת טפאל- שכל יום מגיעים אליה כמה...
אפשר קישור?
איפה קנית?

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מצטרפת לשאלה הנואשת
הררי הכביסה עולים ומטפסים
ומגהץ אין....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה