רכבים למה כולכם לא עוברים לרכבים חשמליים ????

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
אני מתלבט בשביל עצמי אז אני שואל אותכם
אדם שמשלם כ1000 שח ויותר דלק בחודש האם יש רציונאל לא לקנות רכב חשמלי, זה חשוב לי רגע לפני עליית המחירים...

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
אם קונים בתשלומים זה יוצא יותר זול מרכב פלוס תיקונים של רכב רגיל פלוס דלק
המס נסועה יהיה כמו שמדברים ממש קטן יחסית

משיח מהר!!!!!!!!!

משתמש רשום
זה לא התחום ההבנה שלי
אבל שמעתי משהו שאמר
מה קורה לבטריה בדך כלל אחרי שנתיים שלוש - מתנפחת ונארסת
גם פה ברכבים החשמלים עכשיו זה ניראה זול אבל באו ניראה מה יקרה כשהבטריות יארסו כמה אז יעלה להחליף

תילתן

משתמש סופר מקצוען
זה לא התחום ההבנה שלי
אבל שמעתי משהו שאמר
מה קורה לבטריה בדך כלל אחרי שנתיים שלוש - מתנפחת ונארסת
גם פה ברכבים החשמלים עכשיו זה ניראה זול אבל באו ניראה מה יקרה כשהבטריות יארסו כמה אז יעלה להחליף
רכבים חשמליים יש כבר הרבה יותר משנתיים שלוש..
ובכל את הם א התנפחו או נהרסו ואנשים לא נמנעים מלקנות אותם
מה גם שאחריות יצרן לסוללה היא הרבה יותר משנתיים שלוש

אחת צפונית

משתמש מקצוען
אנחנו מאד רוצים לעבור לחשמלי אבל אנחנו חייבים רכב 7 מקומות ושיהיה לו לפחות 350 קמ ללא הטענה ועדיין אין רכב כזה בארץ

תילתן

משתמש סופר מקצוען
בגלל שאי אפשר לנסוע איתו הרבה קילומטר ואין עדין עמדות טעינה זמינות בכל הארץ יש לי חבר שיש לו רכב חשמלי ופעמיים הוא כבר היה צריך גורר כי הוא לא הטעין מספיק ונגמר לו החשמל באמצע
זה לא דוייק
מי שעובד עם רכב חשמלי נדרש לתכנון הנסיעה לא יותר מזה
ואת מתכנון עשות עבורך אין ספור אפליקציות ייעודיות

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אנחנו מאד רוצים לעבור לחשמלי אבל אנחנו חייבים רכב 7 מקומות ושיהיה לו לפחות 350 קמ ללא הטענה ועדיין אין רכב כזה בארץ
תבדוק את ג'מפי של סיטרואן אולי יתאים
בטווח הק"מ בטח יש
במספר המקומות ישיבה כמעט ואין

דוּבי

משתמש מקצוען
התשובה האמיתית היא שאין לכולם חניות פרטיות
ואין איפה להתקין עמדת הטענה קבועה
כמו"כ כל הטענה באמצע הדרך היא לפחות חצי שעה וקשה להסתמך
אבל מי שיש לו חניה פרטית וכו' מומלץ מאוד

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
השווינו רכב טויוטה פריאוס לרכב חשמלי אחד מהם יצא יותר יקר רק בקצת מהשני, אני לא בטוחה אם החשמלי או הפריאוס.
בכל אופן לנו יה נכון יותר לקנות פריאוס נוסף ולא בגלל עניין כלכלי.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אני מתלבט בשביל עצמי אז אני שואל אותכם
אדם שמשלם כ1000 שח ויותר דלק בחודש האם יש רציונאל לא לקנות רכב חשמלי, זה חשוב לי רגע לפני עליית המחירים...
הרבה עוברים ...
הרבה יותר מהצפי שלפני שנה
בעז"ה גם אני בקרוב

לשאלת זה מאוד תלוי בכמות הקילומטר שאתה נוסע בחודש

ראובן 23

משתמש מקצוען
אותי יותר מעניין איך אנשים רצים לקנות רכבים בלי אבא ואמא רק בשביל לומר יש לי רכב חשמלי.

היו היה

משתמש פעיל
אותי יותר מעניין איך אנשים רצים לקנות רכבים בלי אבא ואמא רק בשביל לומר יש לי רכב חשמלי.
אני יגלה לך שהרבה מהחשמליים עם אבא ואמא
למשל BYD מיצרם למרצדס את המנועים החשמליים!
ג'ילי בבעלות וולוו ויש עוד
ובאמת הרכבים שפחות מבוססים פחות קונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה