התייעצות לאיזה חברת פלאפונים יש קליטה טובה?

לאיזה חברת פלאפונים יש קליטה טובה?

• סה"כ מצביעים
    60

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
תלוי באיזור
ובמכשיר הנייד.

בעבר התפרסם כאן אתר לבדיקת האנטנות של סלולארי הקרובות אליכם לפי חברה, כדי לדעת מה הקליטה הכי טובה באיזורכם.

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הוט מובייל יושב על אותו קליטה של פרטנר ככה שאין הבדל ביניהם בקליטה בכלל

שלום100

משתמש צעיר
בעבר חשבתי שזה תלוי במקום המגורים.
אך לאחר שנסעתי הרבה, ראיתי שהקליטה בפלאפון שלי נשארה בערך אותו דבר ברוב חלקי הארץ.

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כיסוי אנטנות לא מביא מידע מעבר למיקום האנטנות, וזאת רק ההתחלה, ואי אפשר להסיק מזה כלום

כי מאוד משנה איזה איכות האנטנה, לפעמים יש אנטנה עוצמתית יותר מ 2 אנטנות קטנות

וגם מאוד משנה כמה לקוחות יושבות על האנטנה.

כדוגמא - אצלי למשל לאחר בדיקה בגלישה עם נטסטיק אני מקבל בפלאפון דור 3 פי 2.5 מכל חברה אחרת על דור 4.

chanab

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ממליצה מאד על סלקום.
ניסיתי אחרים, וסבלתי מחוסר קליטה, שיחות שהתנתקו באמצע.
מאז שעברתי לסלקום- מרוצה מאד.
יש לי קליטה בכל שעה ובכל מקום.

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
האנטנות של דור 4 ודור 3 שונות.
כך שיכול להיות שיהיה באזור אחד הרבה אנטנות של דור 3, בלי אף אנטנה של דור 4.
לגוף טענתך אתה צודק, אך לא במקרה דנן. בדקתי את רמת הקליטה של 2 התדרים ובשניהם הקליטה מעולה
הבאתי את זה כדוגמה שעל דור 4 יושבים 300 אנשים שבטוחים שדור 4 יותר טוב,
ורק אני הטיפש הלכתי לגלוש על דור 3.....

tamara.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
סלקום- הם פשוט חברה פצצה!!
לא זוכרת טענות שהיו לי כלפיהם בשש שנים אחרונות....

מירי ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הוט מובייל יושב על אותו קליטה של פרטנר ככה שאין הבדל ביניהם בקליטה בכלל
באיזור שאני גרה יש ממש הבדל בבית שלי יש קליטה של פרטנר ואין של הוט מוביל
וגם של שאר החברות אין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה