ניהול כללי חמ"ל פרוגיסטי

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
חמ"ל חרבות ברזל:
עת צרה ליעקב, יחד עם כל בית ישראל אנו עוקבים בדאגה אחר המצב בארץ, מתפללים לשלום החטופים, הנלחמים בחזית, הפצועים, ומצפים לישועה ושישובו לביתם בריאים ושלמים בקרוב!

פתחנו פורום חדש "חמ"ל חרבות ברזל" בכדי לאגד את עשרות אלפי ההודעות הפזורות באתר, בקשות העזרה, הצעות סיוע, גמ"חים, מידע שימושי הקשור למלחמה. וכמובן, עם הפיקוח המחמיר והמיוחד של צוות פרוג!

כללי וחוקי הפורום:
  1. הרשאות:
    הרשאת הכתיבה בפורום הינה לכלל המשתמשים עם וותק של חודש באתר.

2. אשכולות עדכונים:
    זמנית, מאושר אשכול אחד בלבד לעדכוני המלחמה, אין לפתוח אשכולות נוספים על עדכוני המלחמה!

אשכול זה שישמש גם כנספח לאשכול העדכונים המרכזי, ויועיל גם למי שאין לו הרשאה בפורום חדשות ועדכונים, הקפידו על תגובות ענייניות, מנעו כפילויות, ללא תיעוד מהתופת, ועם כללים מחמירים ללא וויכוחים, שמות שטרם הותרו לפרסום, נושאים שיש עליהם צנזורה, מיקומי נפילות, תיאורים שאין הדעת סובלתן, תכנים שלא היו נכנסים לעיתונות החרדית, תמונות נשים וכדו'. שימו לב שהאשכול נועד לעדכונים ולא לפטפוטים.

מי שמעוניין להתעדכן במהירות ובקצרה, מומלץ לו להמשיך לעקוב אחר האשכול המרכזי בחדשות ועדכונים.

3. תוכן:
    אין להכניס כאן ידיעות / נושאים / ציטוטים / תמונות שלא היו נכנסים ליומונים החרדיים.

4. דיווחים:
    עזרו לנו, יש הודעה שאינה מתאימה, או אינה עומדת בכללי הפורום, דווחו לנו עליה בכפתור הדיווח.

5. צנזורה:
    חל איסור חמור לפרסם פרטים האסורים בפרסום, כמו שמות ומספר הנפגעים ל"ע, טרם שיצאה הודעה רשמית.
    כמו כן, חל איסור לכתוב על דבר שנאסר ע"י הצנזורה.

6. פרסום:
    חל איסור להעלות תכנים פרסומיים. לפרסום מאושר פנו למחלקת הפרסום באתר.

7. העתקה:
    העתקת כתבות ועדכונים מאתרים אחרים, מתאפשר בתנאי שמובא בסוף קישור למקור.

8. זכויות יוצרים:
    אין להעלות קבצים ותכנים המוגנים בזכויות יוצרים. העלאת קבצים המצורפים מאתרים שונים, חייבים לבוא עם קרדיט ליוצר הקובץ. עם העלאת תמונה או סרטון, מצהיר המשתמש כי זכויות הקובץ ידועות לו (ויפרטם כנ"ל) או כי הן שייכות לו.

9. אחריות:
    אחריות המידע, והתוכן המובא בפורום זה, כולל אחריות משפטית (כגון דיני זכויות יוצרים, חוק הספאם, חוק לשון הרע ועוד) הינה על המשתמש כותב התגובה בלבד!

10. תגיות:
    חובה להוסיף תגיות לכל נושא חדש, על התגיות להיות ענייניות בנושא המדובר, ולא בעלי אופי היתולי.

11. כותרת:
    על כותרת האשכול להיות תמציתית ומדויקת, המכילה את תמצית המידע הידוע בעת פתיחת הנושא. לא יאושרו כותרות צופנות סוד או שאינן רומזות באופן ברור על תוכן האשכול.

12. מקדם:
    יש לבחור מקדם נושא בקפידה, המקדם עוזר להבנת הנושא, ומשתמש ככפתור חיפוש מהיר בפורום את כל הנושאים בעלי מקדם זהה.

13. כפילות:
    אין לפתוח אשכול חדש כשיש כבר אשכול פעיל באותו נושא.
    במידה וכמה משתמשים יפתחו אשכול חדשותי באותו נושא, מנהל יבחר לאשר לפרסום אחד מהם בלבד.
    בין השיקולים יהיה כמובן המשתמש הראשון שכתב, מידע מפורט ומהימן, אשכול שיעמוד היטב בכללים, עם כותרת תמציתית ומדויקת, תגיות נכונות, ועוד.
    אשכולות כפולים ימחקו, ואם יהיה חידוש ביניהם, ייתכן והמנהלים יאחדו את האשכולות.

14. כללים:
    משתמש שיעבור על כללי הפורום, תוסר הרשאתו מתגובות בפורום.

15. מיותר לציין שכללים אלו באו להוסיף על כללי האתר הכלליים, וכל חוקי האתר חלים אף בפורום זה.

בברכת שנשמע ונתבשר בשורות טובות
ונזכה במהרה לבשר על ביאת משיח צדקנו במהרה בימינו, אמן!

זיי געזונט

משתמש צעיר
אשכולות עדכונים:
זמנית, מאושר אשכול אחד בלבד לעדכוני המלחמה, אין לפתוח אשכולות נוספים על עדכוני המלחמה!

אשכול זה שישמש גם כנספח לאשכול העדכונים המרכזי, ויועיל גם למי שאין לו הרשאה בפורום חדשות ועדכונים, הקפידו על תגובות ענייניות, מנעו כפילויות, ללא תיעוד מהתופת, ועם כללים מחמירים ללא וויכוחים, שמות שטרם הותרו לפרסום, נושאים שיש עליהם צנזורה, מיקומי נפילות, תיאורים שאין הדעת סובלתן, תכנים שלא היו נכנסים לעיתונות החרדית, תמונות נשים וכדו'. שימו לב שהאשכול נועד לעדכונים ולא לפטפוטים.

מי שמעוניין להתעדכן במהירות ובקצרה, מומלץ לו להמשיך לעקוב אחר האשכול המרכזי בחדשות ועדכונים.
אני לא מצליח להיכנס לקישור
למה ???
הייתי בקישור עד יום ראשון בשעה 1:30 בצהריים
אח"כ זה נחסם לי
אולי תוכלו לפנות לי לנטפרי ???

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני לא מצליח להיכנס לקישור
למה ???
הייתי בקישור עד יום ראשון בשעה 1:30 בצהריים
אח"כ זה נחסם לי
אולי תוכלו לפנות לי לנטפרי ???
פתוח בנטפרי. זה תלי בהגדרות החסימה האישית שלך.

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
למה 'בטחוני מלחמת חרבות ברזל-עידכונים בלבד' כבר לא מופיע באזור הראשי?
אפשר להיכנס לאשכול רק דרך פה מהקישור. וגם הנספח נעלם- איך מגיעים אליו???

1697434889892.png

קבצים מצורפים

• 1697434664585.png
    1697434664585.png
    KB 48.7 · צפיות: 58
נערך לאחרונה ב:

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
א. בבקשה מההנהלה להוסיף סוג של אימוג'י כאומר ברוך ה' או תודה לה', בין הידיעות יש הרבה ממש משמחות וחחח לא מתאים, תודה.
ב. אינני מבין מדוע איני יכול לכתוב בעדכונים, בתיעוד ובנספח, תודה.

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
א. בבקשה מההנהלה להוסיף סוג של אימוג'י כאומר ברוך ה' או תודה לה', בין הידיעות יש הרבה ממש משמחות וחחח לא מתאים, תודה.
במקרה כזה אפשר לשים 'תודה' רגילה.
ב. אינני מבין מדוע איני יכול לכתוב בעדכונים, בתיעוד ובנספח, תודה.
צריך לבקש בשביל זה הרשאה. הפירוט פה: https://www.prog.co.il/threads/חדשות-ועדכונים-•-חוקי-הפורום-•-קבלת-הרשאה.820948/#post-12823500

@YB@

משתמש פעיל
בקטע טוב - פשוט לאחרונה יש הרבה בקשות לעוד סמיילים - אז גם אני רוצה....

יש לי כמה:
1. סמיילי שאומר 'אני שומע'... (בניגון כזה של אתה צודק אבל לא נעים לי להגיד...)
2. סמיילי שאומר 'נו נו'.... (חושב כזה... לא נו נו נו של כעס לזה נעשה אחד בנפרד)
3. סמיילי נו נו נו !!! של נזיפה (כי לפעמים אנחנו לא כועסים על ההודעה אלא רק נוזפים)
4. סמיילי נאנח... (כאומר "עזוב איך לך סיכוי"...)
5. סמיילי חושב (כי אולי יש משהו במה שכתבה)
6. סמיילי שאומר 'אני מתאפק לא להגיב לך' (מפחד שההודעה תמחק או שאני יחסם)
7. סמיילי שאומר 'נו די שיעממת עם ההועדה הזו'
8. סמיילי ממש ממש כועס...
9. סמיילי שאומר 'תגיד אתה מרגיש טוב' ?!?!?!
10. סמיילי אחרון להיום - סמיילי של חפרת....

בואו נעצור כאן כדי שלא תסמנו לי...

עריכה: אני ראה שאי אפשר להעלות סמיילי שלא מפרוג - חבל כי במקור העלתי דוגמאות - לא נורא אולי בהמשך אני יעלה תמונה...

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@הכלבויניק
בראש הדף של מלחמת חרבות ברזל - עידכונים בלבד
יש בספויילר רשימה של קישורים רלוונטים
ובקישור הזה
אשכול נספח שבועי לדיונים והרחבות + הסקר השבועי - כאן.
הוא מפנה לאשכול 5 שכבר ננעל

אולי מעניין אותך גם...