טימו יותר זול מאליאקספרס - Temu

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
הזמנתי 4 הזמנות בתאריכים 13-14 במאי, לפני שבוע וחצי, אף אחת מהן לא הגיעה עדיין.

המשלוח היחיד שהיה אמור להגיע אלי לדלת הבית היה אמור להיות פה ביום שלישי אבל חברת ההפצה הפיצה לכתובת לא נכונה.

חברת בר - עוד מישהו ניתקע איתם עם הבעיה הזו?

הכתובת שלי היא משה כהן 10 ירושלים (נניח).
לפעמים ההפצה יוצאת לרחוב משה 10 ולפעמים לבצלאל 10 (נראה לי הכתובת של המשרדים הראשיים שלהם). הם מתעלמים מהמיקוד ומתרשלים מאוד.
ביום שלישי התקשר אלי השליח ואמר לי שיש אצלו שלוש משלוחים שלי (אחד מטמו ושתיים מאמזון). שהוא השליח של האיזור של רחוב משה. הציע שביום שישי הוא מביא את הבן של אשתו (ציטוט) לישיבה באיזור שלי ואולי אז יוכל להעביר אלי. העדפתי שישלח לניתוב מחדש ומאז אני מחכה.
קרה גם לכם? או שיש בעיה ספציפית עם הכתובת שלי? (קרה לפחות עשר פעמים בשנתיים האחרונות עם חברת בר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה