טימו יותר זול מאליאקספרס - Temu

נפטון

משתמש פעיל
Temu

אתר יחסית חדש שכובש את העולם בקונספט של אליאקספרס, המחירים יותר זולים מאליאקספרס בחלק מהדברים שראיתי היה זול משמעותית! ולפי ביקורות משתמשים מגיע הרבה יותר מהר (הזמנתי כמה דברים כעת נראה מתי יגיע), יש הגנת קונה של 90 יום
תוך שנה כבר עקף את שיין מבחינת כמות לקוחות

בארץ עוד לא מוכר כנראה כי הכל באנגלית(אפילו המתרגם של גוגל בדפדפן לא עבד לי על האתר הזה), וגם כי בהתחלה לא עשו משלוחים לארץ

לינק לאתר: https://temu.to/m/u4yw30flgoc

ק"ש

יבר

משתמש מקצוען
Temu

אתר יחסית חדש שכובש את העולם בקונספט של אליאקספרס, המחירים יותר זולים מאליאקספרס בחלק מהדברים שראיתי היה זול משמעותית! ולפי ביקורות משתמשים מגיע הרבה יותר מהר (הזמנתי כמה דברים כעת נראה מתי יגיע), יש הגנת קונה של 90 יום
תוך שנה כבר עקף את שיין מבחינת כמות לקוחות

בארץ עוד לא מוכר כנראה כי הכל באנגלית(אפילו המתרגם של גוגל בדפדפן לא עבד לי על האתר הזה), וגם כי בהתחלה לא עשו משלוחים לארץ

לינק לאתר: https://temu.to/m/u4yw30flgoc

ק"ש
האנגלית קצת מסבכת אותי.

לא הצלחתי להבין מה לגבי משלוח ?
חינם ? עולה ?

תודה !

נפטון

משתמש פעיל
באתר הופיע לי אתמול טיימר שלזמן מוגבל כל המשלוחים חינם, כשהטיימר נגמר זה התחיל ספירה מחודשת....
באופן כללי ממה שקראתי רכישות מעל 20$ משלוח חינם

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

נפטון

משתמש פעיל
אין לי מושג.
אני לא אעשה את זה לפני שאשמע המלצות אמינות מכמה רוכשים שיספרו איך קיבלו את החבילה...
אליאקספרס אמין בעיניי הרבה יותר. ובכלל.
ועם האנגלית קשה ממש.
בפורומים באנגלית ניתן למצוא ביקורות אני יעתיק כמה עם תרגום גוגל:

• עשיתי שלוש הזמנות. הם הגיעו תוך 10 ימים. כמה דברים היו ממש זבל ושבורים וטמו אמר פשוט תזרוק אותם ונתן לי החזר מיידי. השאר היו בסדר.
    הם מוכרים את כל החפצים העליזים שיש באמזון ובאיביי. בדקתי כמה פריטים ולאמזון היו אותם במחיר גבוה פי שלושה.
    אל תצפה לאיכות מעולה. הפריטים קטנים יותר מהתמונות. אל תזמינו את התכשיטים שלהם. זה זול להחריד! נכון לרצון הטוב קופסא עם עגילים.
    כל דבר שעשוי מסיליקון הוא קנייה מצוינת, מכיוון שאני משתמש הרבה בכלי אפייה והקנייה שלהם היא הטובה ביותר שם. אל תזמין שום דבר מזכוכית. זה יגיע שבור.
    מסקנה: אני חושב שזה כיף להזמין דברים ולא להוציא כמעט כסף. רק אל תצפה לאיכות עקבית.
  • הזמנתי דברים מטמו. זה מגיע הרבה יותר מהר ממה שהוזמנו באליאקספרס, בדיוק כמו אליאקספרס. מרוצה מהכל עד כה.
  • הזמנתי דברים מ-TEMU וזה היה טוב מאוד, עוקבים אחר הדברים והגיעו בחבילה אחת תוך 1.5 שבועות.
  • זה מזכיר לי את שיין, אבל יותר זול מזה. כל מה שהזמנתי היה חוקי ואיכותי.
  • כל מה שקיבלתי מטמו היה נחמד! מציוד מלאכה לפיג'מה ועד איפור, הכל היה שווה את המחיר ועוד קצת.
  • השתמשתי בו פעם אחת כדי להזמין כמה דברים קטנים. פריט אחד ניזוק, והם מיהרו להחזיר.
    יכולות להיות חברות שונות שמוכרות את אותו הדבר במחירים שונים באתר.
  • זה איפשהו בין וויש לאליאקספרס. הזמנתי זוג למשחקי קלפים וכולם יצאו בסדר והיו חוקיים. רוב זה שטויות שאתה לא צריך ואני מהסס לגבי האלקטרוניקה שלהם. בדרך כלל אני מקבל את מה שראיתי מאמזון במחיר זול יותר. הבגדים שלהם לא נראים כמו עסקה טובה.
  • זה זול. האיכות היא מה. כל עוד אתה לא מצפה ליותר מדי, זה בסדר. דומה לאליאקספרס. בדרך כלל מגיע תוך 1.5 שבועות, מה יותר מהר מ-ebay. מקור: הזמנתי כבר 3 פעמים מהם.
באתר כאן ניתן לקרוא המון ביקורות, במכלול יש להם ציון טוב יותר מאליאקספרס:

ביקורות אליאקספרס: https://www.sitejabber.com/reviews/aliexpress.com
ביקורות טמו: https://www.sitejabber.com/reviews/temu.com

בדומה לאלי אקספרס יש לכל מוצר ביקורות עם תמונות וגם סרטונים, מבחינת ממשק ואפשרויות סינון זה הרבה יותר קרוב לאמזון, מבחינת מחירים אליאקספרס, יש להם כמות לקוחות מטורפת בין היתר הודות לשיווק השותפים האגרסיבית שלהם

משפט מחץ

משתמש רשום
המשתמש נחסם
חסום באתרוג
גם במסלול עסקים חסום
מה הסיפור?
בד"כ מה שחסום בנטפרי פתוח באתרוג ולא להיפך....

יהודי אנ

משתמש פעיל
בת דודה שלי מאמריקה סיפרה לי שהיא מזמינה שם המון!
אבל חסום לי באתרוג אפילו במסלול נשים:eek:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה