רכבים טויוטה פריוס

מוייייישה

משתמש פעיל
מה אתם אומרים על טויוטה פריוס
300.000 קמ"ש
שנת 2008
17.000 ש"ח
שואל בכללי על הרעיון אני לא יודע מה מצב הטכני של הרכב, על זה אני יכול לעשות בדיקה.
תודה רבה

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה אתם אומרים על טויוטה פריוס
300.000 קמ"ש
שנת 2008
17.000 ש"ח
שואל בכללי על הרעיון אני לא יודע מה מצב הטכני של הרכב, על זה אני יכול לעשות בדיקה.
תודה רבה
אם הרכב במצב טוב ומטופל מכנית, זו עיסקה סבירה.
לטעמי קצת יקרה.
בכולופן קניה כזאת היא סוג של הרפתקה....
נקווה שיהיו רק דברים טובים....

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שאלת השאלות, מה עם הסוללה? היא בטח מתה. ומחירה הוא כמעט המחיר שציינת על הרכב.

אגב, הרכב נסע 300,000 ק"מ(ש).

אגב2, רכב היברידי עם ק"מ כה גבוה, לא קונים.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה לא נכון.
רכב היברידי אפשר לקנות ק"מ גבוה כי חלק גדול מהנסיעה זה הבטריה ולא על המנוע.
אני גם חושב שכאן זה ק"מ מוגזם.
אבל בכללי, אפשר לקנות ק"מ גובה ברכב היברידי יותר בקלות מאשר ברכב בנזין רגיל.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בגיל רכב כזה במוסך מורשה כבר לא עושים ביטוח לסוללה
ב2008 הפריוס עדיין מנוע 1500 כו"ס ולא 1800 כו"ס שזה משנת 2011

רכבי פריוס טיוטה לאחרונה זה נהיה הסובארו אברכים שזה די שולט אצל אנ"ש.

המחיר מצדיק בהתאם לנתונים השאלה מצב טכני.. תוכלו לבדוק כמה קמ"ש זה לליטר ולפי זה תדעו מצב הטכני של הסוללה

אלי @@@

משתמש מקצוען
שאלת השאלות, מה עם הסוללה? היא בטח מתה. ומחירה הוא כמעט המחיר שציינת על הרכב.
זה נכון חייב לבדוק סוללה עם היא מעל 70% זה מעולה אמממ שאם זו הבטריה המקורית כנראה שהיא כבר גוססת ולכן המחיר הזול כי סוללה חדשה בטויוטה זה בערך 13K
לא נכון בכלל אדרבה בדיוק הפוך אם הרכב עם בטריה חדשה הייתי חוטף אותו היום במחיר כזה
בגדול תשאל על הבטריה מה מצבה והאם היא המקורית ותעשה בדיקת מחשב מעמיקה רק תבדוק שלא עשו לפניך מחיקת שגיאות
בכללי פריוס עם סוללה מתה אפשר למצוא גם ב 10K ביד 2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה